Ви є тут
Event Schedule
Сцена: Большая
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Babies / Small Group Час: 08:10
#797
Украина /
Київ /
A6Satellite
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Виконь Катерина
Учасник(и): Кулініченко Злата, Хмельницька Настя, Іващенко Міра, Круглій Соломія, Федоренко Софія, Чернишенко Олександра
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Виконь Катерина
Учасник(и): Кулініченко Злата, Хмельницька Настя, Іващенко Міра, Круглій Соломія, Федоренко Софія, Чернишенко Олександра
Категорія: Dance / Contemporary / Babies / Small Group Час: 08:16
#693
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Заріцька Валерія
Учасник(и): Головатюк Кароліна, Слободянюк Міра , Верета Софія , Ящук Анна, Новицька Марія , Сердюк Аріна , Заводяк Марія , Іванова Анна
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Заріцька Валерія
Учасник(и): Головатюк Кароліна, Слободянюк Міра , Верета Софія , Ящук Анна, Новицька Марія , Сердюк Аріна , Заводяк Марія , Іванова Анна
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Babies / Big Group Час: 08:20
#339
Украина /
Киев /
Titan crew (DS Group)
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Первушина Александра, Наумченко Вероника, Морус Анита, Марьяш Ольга, Лукашенко Ангелина, Куценко Амина, Круташева Милана, Костановская Ева, Коробова Александра, Коренюк Катерина, Катюха Ева, Еремеева Полина, Гордзюк Апполинария, Гладун Доминика, Гладун Дамир, Геменчук Полина, Борзило Ева, Писаревская Мария, Стасюк Милана, Судика Полина, Ткаченко Дарья, Толмачева Варвара, Хабибулина Арина, Хабибулина Милана, Шумра Вероника
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Первушина Александра, Наумченко Вероника, Морус Анита, Марьяш Ольга, Лукашенко Ангелина, Куценко Амина, Круташева Милана, Костановская Ева, Коробова Александра, Коренюк Катерина, Катюха Ева, Еремеева Полина, Гордзюк Апполинария, Гладун Доминика, Гладун Дамир, Геменчук Полина, Борзило Ева, Писаревская Мария, Стасюк Милана, Судика Полина, Ткаченко Дарья, Толмачева Варвара, Хабибулина Арина, Хабибулина Милана, Шумра Вероника
Категорія: Dance / Contemporary / Babies / Big Group Час: 08:34
#583
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Яремчук Маргарита , Щедрина Даша, Шевель Милана , Темирсултанова Милана, Троценко Ася , Темирсултанова Амина , Сухорукова Эмили , Соколова Диана , Сак Александра , Рунчева Алиса , Палинчак Катя , Клюс Анастасия , Москаленко Милана , Иванова Тея , Ващенко Анна , Бондаренко Виталина , Бирко Соломия
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Яремчук Маргарита , Щедрина Даша, Шевель Милана , Темирсултанова Милана, Троценко Ася , Темирсултанова Амина , Сухорукова Эмили , Соколова Диана , Сак Александра , Рунчева Алиса , Палинчак Катя , Клюс Анастасия , Москаленко Милана , Иванова Тея , Ващенко Анна , Бондаренко Виталина , Бирко Соломия
#866
Україна /
Київ /
Студія сучасного танцю «A6 junior». Номер «Крапля до краплі - дорівнює море»
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Шелегеда Даша, Пожар Аріна, Сосніна Поліна, Лампига Ульяна , Мардар Анна, Пасічник Маша, Даниловська Дарина, Заварська Ульяна, Галахова Вікторія, Козак Владислава , Алієва Лейла , Ільїна Аліса
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Шелегеда Даша, Пожар Аріна, Сосніна Поліна, Лампига Ульяна , Мардар Анна, Пасічник Маша, Даниловська Дарина, Заварська Ульяна, Галахова Вікторія, Козак Владислава , Алієва Лейла , Ільїна Аліса
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Kids / Solo / Rising Час: 09:00
#265
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Брычкова Аня
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Брычкова Аня
#341
Украина /
Белая Церковь /
Millennium dance studio
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Ситнікова Марія
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Ситнікова Марія
#342
Украина /
Белая Церковь /
Millennium dance studio
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Сидоренко Соломія
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Сидоренко Соломія
#344
Украина /
Белая Церковь /
Millennium dance studio
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Хлебунова Анастасія
Керівник: Левина Анна Юрьевна
Хореограф: Левина Анна Юрьевна
Учасник(и): Хлебунова Анастасія
#497
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Варібрус Вікторія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Варібрус Вікторія
#499
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Гмиря Аріна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Гмиря Аріна
#501
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара
#503
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мазнєва Ангеліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мазнєва Ангеліна
#505
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Виноградова Юлія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Виноградова Юлія
#507
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
#511
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
#513
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Балан Марія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Балан Марія
#514
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Акімова Вікторія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Акімова Вікторія
#578
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Гнатюк Алина
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Гнатюк Алина
#739
Ukraine /
Дніпро /
СЕТ
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Пантелей Дар‘я
Учасник(и): Масалова Марія
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Пантелей Дар‘я
Учасник(и): Масалова Марія
#741
Ukraine /
Дніпро /
СЕТ
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Пантелей Дар’я
Учасник(и): Ковган Орина
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Пантелей Дар’я
Учасник(и): Ковган Орина
#1028
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Емельяненко Маша
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Емельяненко Маша
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Kids / Solo / Pro Час: 09:50
#126
Україна /
г. Киев /
FLAME Dance
Керівник: Волинець Олеся
Хореограф: Волынец Олеся
Учасник(и): Федотова Мария
Керівник: Волинець Олеся
Хореограф: Волынец Олеся
Учасник(и): Федотова Мария
#373
UA /
Дніпро /
Без клуба
Керівник: Batashvili Mariia
Хореограф: Роман Варава
Учасник(и): Баташвілі Марія
Керівник: Batashvili Mariia
Хореограф: Роман Варава
Учасник(и): Баташвілі Марія
#442
Украина /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
#509
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
#629
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Макарова Зоя
Учасник(и): Девіс Софія
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Макарова Зоя
Учасник(и): Девіс Софія
#726
Украина /
Запоріжжя /
НТСХ Фенікс
Керівник: Мирослава Луценко
Хореограф: Коваль Дар’я
Учасник(и): Луценко Мирослава
Керівник: Мирослава Луценко
Хореограф: Коваль Дар’я
Учасник(и): Луценко Мирослава
#1032
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Емельяненко Маша
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Емельяненко Маша
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Solo / Rising Час: 10:25
#115
Україна /
Київ /
Студія ARTinMotion
Керівник: Наталія Полюх
Хореограф: Діфучина Саша
Учасник(и): Хмелевська Софія
Керівник: Наталія Полюх
Хореограф: Діфучина Саша
Учасник(и): Хмелевська Софія
#137
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Дорощук Александра
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Дорощук Александра
#186
Украина /
Одеса /
BellAdj.o (Белладжо)
Керівник: Аля Шапа
Хореограф: Гонгало Олександра
Учасник(и): Місяновська Катя
Керівник: Аля Шапа
Хореограф: Гонгало Олександра
Учасник(и): Місяновська Катя
#263
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Саша Дифучина
Учасник(и): Кузьминых Яна
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Саша Дифучина
Учасник(и): Кузьминых Яна
#290
Украина /
Харьков /
ТОРНАДО
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика
Учасник(и): Данько Мария
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика
Учасник(и): Данько Мария
#360
Украина /
Одесса /
VDOX ds
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Волошина Ева
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Волошина Ева
#396
Украина /
Київ /
A6 Excellence
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Зіновій Жикаляк/Викладач Тетяна Соколова
Учасник(и): Циганкова Влада
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Зіновій Жикаляк/Викладач Тетяна Соколова
Учасник(и): Циганкова Влада
#397
Украина /
Київ /
A6 Excellence
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Тетяна Соколова
Учасник(и): Лазаренко Дар'я
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Тетяна Соколова
Учасник(и): Лазаренко Дар'я
#424
Украина /
Одесса /
Vertex Dance Group
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Лантух София
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Лантух София
#425
Украина /
Одесса /
Vertex Dance Group
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Лантух София
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Лантух София
#429
Україна /
Херсон /
MARVEL DANCE STUDIO
Керівник: Любов Колосова
Хореограф: Колосова Любов Сергієвна
Учасник(и): Кучеренко Кіра
Керівник: Любов Колосова
Хореограф: Колосова Любов Сергієвна
Учасник(и): Кучеренко Кіра
#434
Україна /
Киев /
Dark Horse
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Чайка Анастасия
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Чайка Анастасия
#445
Украина /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
#448
Украина /
місто Кам’янське /
КЗСМО Лівобережна школа мистецтв КМР
Керівник: ILLY LOKTIONOV
Хореограф: Матухно Родіон Геннадійович
Учасник(и): Локтіонова Софія
Керівник: ILLY LOKTIONOV
Хореограф: Матухно Родіон Геннадійович
Учасник(и): Локтіонова Софія
#473
Украина /
Киев /
A6 diamond
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Тищенко Кіра
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Тищенко Кіра
#498
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Гмиря Аріна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Гмиря Аріна
#502
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара
#504
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Самойлова Марія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Самойлова Марія
#506
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
#510
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
#575
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Ситало Кристина
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Ситало Кристина
#627
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Гармотько Катя
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Гармотько Катя
#632
Украина /
Новомосковськ /
Студія танцю Арабеск
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: Макаренко Катерина
Учасник(и): Сабардак-Крижевська Єва
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: Макаренко Катерина
Учасник(и): Сабардак-Крижевська Єва
#692
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Поляруш Вікторія
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Поляруш Вікторія
#712
Украина /
Київ /
Dsidedancestudio
Керівник: Ясюк Соломия
Хореограф: Натка Мовзер
Учасник(и): Ясюк Соломія
Керівник: Ясюк Соломия
Хореограф: Натка Мовзер
Учасник(и): Ясюк Соломія
#830
Украина /
г. Киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Диденко Нина
Учасник(и): Лютая Арина
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Диденко Нина
Учасник(и): Лютая Арина
#831
Украина /
г. Киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Диденко Нина
Учасник(и): Кисель София
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Диденко Нина
Учасник(и): Кисель София
#842
Украина /
Київ /
Open art studio
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Олена Долгіх
Учасник(и): Омеляшко Марія
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Олена Долгіх
Учасник(и): Омеляшко Марія
#992
Украина /
Одесса /
VDOX ds
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Овчинник Мирослава
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Овчинник Мирослава
#1052
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Игнатенко Ева
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Игнатенко Ева
#1089
Україна /
Київ /
Студія танцю Несамовиті
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Александрова Єлизавета
Учасник(и): Олійник Вероніка
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Александрова Єлизавета
Учасник(и): Олійник Вероніка
#1127
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Якубова Діана
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Якубова Діана
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Solo / Pro Час: 11:55
#417
Украина /
Киев /
Open art studio
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Елена Долгих
Учасник(и): Саввина Маргарита
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Елена Долгих
Учасник(и): Саввина Маргарита
#420
UA /
Дніпро /
ActionDance
Керівник: Batashvili Mariia
Хореограф: Міхель Оксана
Учасник(и): Баташвілі Марія
Керівник: Batashvili Mariia
Хореограф: Міхель Оксана
Учасник(и): Баташвілі Марія
#439
Украина /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Урхов Богдан
Учасник(и): Божок Софія
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Урхов Богдан
Учасник(и): Божок Софія
#482
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Приндюк Анастасия
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Приндюк Анастасия
#508
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Івановська Кароліна
#512
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Дроздова Єлизавета
#727
Украина /
Запоріжжя /
НТСХ Фенікс
Керівник: Мирослава Луценко
Хореограф: Коваль Дар’я
Учасник(и): Луценко Мирослава
Керівник: Мирослава Луценко
Хореограф: Коваль Дар’я
Учасник(и): Луценко Мирослава
#1124
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Квятковська Карина
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Квятковська Карина
#1125
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Горєва Христина
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Горєва Христина
#1126
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Якубова Діана
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Якубова Діана
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Duo - Trio / Rising Час: 12:30
#527
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара , Клепач Варвара
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Шиш Варвара , Клепач Варвара
#528
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Вероніка, Дроздова Єлизавета
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Вероніка, Дроздова Єлизавета
#530
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Самойлова Марія, Гмиря Аріна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Самойлова Марія, Гмиря Аріна
#694
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія
Учасник(и): Кравченко Аліка , Слободянюк Міра
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія
Учасник(и): Кравченко Аліка , Слободянюк Міра
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Duo - Trio / Pro Час: 12:45
#113
Украина /
Ирпень /
Jardin de la dance
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Билецкая Анастасия
Учасник(и): Столярчук Анна, Столярчук Яна
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Билецкая Анастасия
Учасник(и): Столярчук Анна, Столярчук Яна
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Kids / Duo - Trio / Rising Час: 12:48
#531
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Балан Марія, Акімова Вікторія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Балан Марія, Акімова Вікторія
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Small Group / Rising Час: 13:10
#470
Украина /
Киев /
A6 diamond
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Каличева Єва, Грицаєнко Мілана, Гриньова Кіра, Гончарук Анастасія, Ващук Діана , Тищенко Кіра
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Каличева Єва, Грицаєнко Мілана, Гриньова Кіра, Гончарук Анастасія, Ващук Діана , Тищенко Кіра
#621
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Максимома Полина, Кирик Эмилия, Кашликова Варя, Дячок Варя, Девіс Софія , Волчкова Эстер, Билеуш София, Яланская Анастасия
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Максимома Полина, Кирик Эмилия, Кашликова Варя, Дячок Варя, Девіс Софія , Волчкова Эстер, Билеуш София, Яланская Анастасия
#867
Україна /
Київ /
Студія сучасного танцю «A6 junior». Номер «Прибульці»
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Зайцева Ліза , Марушевська Єва, Полишко Вероніка , Попок Софія, Янковська Віка, Ярошкевич Саша, Демчук Еліна
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Зайцева Ліза , Марушевська Єва, Полишко Вероніка , Попок Софія, Янковська Віка, Ярошкевич Саша, Демчук Еліна
#1081
Україна /
Київ /
Студія танцю Несамовиті
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Александрова Єлизавета
Учасник(и): Гулевата Марія , Муценко Єлизавета, Кузьменко Маргарита, Кареліна Варвара, Караченцева Альона, Дем’янюк Поліна , Сас Софія, Рогожинська Ольга, Мулярчук Марія
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Александрова Єлизавета
Учасник(и): Гулевата Марія , Муценко Єлизавета, Кузьменко Маргарита, Кареліна Варвара, Караченцева Альона, Дем’янюк Поліна , Сас Софія, Рогожинська Ольга, Мулярчук Марія
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Small Group / Pro Час: 13:22
#582
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Крупа Елизавета , Ситало Кристина , Гнатюк Алина , Баранова Саша , Ходько Ева
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Крупа Елизавета , Ситало Кристина , Гнатюк Алина , Баранова Саша , Ходько Ева
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Kids / Small Group / Rising Час: 13:30
#794
Украина /
Київ /
A6Satellite
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Виконь Катерина
Учасник(и): Тимошенко Ксенія, Литвин Ліліана, Кисик Ева, Мельник Кіра, Брезицька Олександра, Сальцман Ліза
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Виконь Катерина
Учасник(и): Тимошенко Ксенія, Литвин Ліліана, Кисик Ева, Мельник Кіра, Брезицька Олександра, Сальцман Ліза
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Big Group / Rising Час: 13:40
#330
Украина /
Харьков /
ТОРНАДО
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Данько Мария, Горобинская Вероника, Билыч Елизавета , Татаренко Дарья, Трапец Дарина, Нестеренко Виктория, Пензова Мария, Бронникова София, Катречко Влада, Николаенко Иветта, Богодюк Васелиса, цяцька Арина, Новокшанова Вероника, Квашина Мария, Войченко Кира, Калоша Диана
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Данько Мария, Горобинская Вероника, Билыч Елизавета , Татаренко Дарья, Трапец Дарина, Нестеренко Виктория, Пензова Мария, Бронникова София, Катречко Влада, Николаенко Иветта, Богодюк Васелиса, цяцька Арина, Новокшанова Вероника, Квашина Мария, Войченко Кира, Калоша Диана
#585
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Яременко Мария , Супрун Ева , Старовойтова Антонина , Скакун Алина , Саенко София , Ситало Кристина , Крупа Елизавета , Оксенич Катя , Корецкая Даша, Клюшниченко Эвелина , Гнатюк Алина , Ходько Ева , Баранова Саша , Авдышева Мария
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Яременко Мария , Супрун Ева , Старовойтова Антонина , Скакун Алина , Саенко София , Ситало Кристина , Крупа Елизавета , Оксенич Катя , Корецкая Даша, Клюшниченко Эвелина , Гнатюк Алина , Ходько Ева , Баранова Саша , Авдышева Мария
#588
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Чернюк София, Мовчан Софія, Міщаненко Марія, Лебединець Ліза, Лебединець Мария , Егоньянц Амалия , Кротова Анастасія, Валигура Кира
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Чернюк София, Мовчан Софія, Міщаненко Марія, Лебединець Ліза, Лебединець Мария , Егоньянц Амалия , Кротова Анастасія, Валигура Кира
#980
Украина /
Одесса /
VDOX ds
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Чуйко Анастасия , Сотникова Лина , Овчинник Мирослава , Мищенко Мария, Красномовец Екатерина, Иськова Варвара , Волошина Ева, Бороденко Арина , Божек Дарья , Шарко Вероника , Щербакова Мария
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Чуйко Анастасия , Сотникова Лина , Овчинник Мирослава , Мищенко Мария, Красномовец Екатерина, Иськова Варвара , Волошина Ева, Бороденко Арина , Божек Дарья , Шарко Вероника , Щербакова Мария
Категорія: Dance / Contemporary / Kids / Big Group / Pro Час: 14:08
#256
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Саша Дифучина
Учасник(и): Гумельник Ника , Даниленко Лера , Брычкова Аня , Корнейко Камилла , Завадовская Аня , Керничанская Настя , Гарбузова Алена , Кузьминых Яна , Хмелевская София , Красуля Настя , Шахрай Кира , Толкачева Камилла
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Саша Дифучина
Учасник(и): Гумельник Ника , Даниленко Лера , Брычкова Аня , Корнейко Камилла , Завадовская Аня , Керничанская Настя , Гарбузова Алена , Кузьминых Яна , Хмелевская София , Красуля Настя , Шахрай Кира , Толкачева Камилла
#345
Украина /
Киев /
Fancy dancy crew (DS Group)-Vacuum
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Фролова Милана, Тетерятник Анна, Тетерук Анастасия, Синица Соломия, Морус Анфиса, Морус Карина, Мащенко Александра, Моргун Вероника, Круць Мария, Козик Катерина, Кравченя Вероника, Ибатова Лолита, Завгородняя Кристина, Боровик Арина, Доня Вероника, Шапочка Мария, Бондаренко Полина, Ананьева Александра, Шульженко Яна
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Фролова Милана, Тетерятник Анна, Тетерук Анастасия, Синица Соломия, Морус Анфиса, Морус Карина, Мащенко Александра, Моргун Вероника, Круць Мария, Козик Катерина, Кравченя Вероника, Ибатова Лолита, Завгородняя Кристина, Боровик Арина, Доня Вероника, Шапочка Мария, Бондаренко Полина, Ананьева Александра, Шульженко Яна
Категорія: Dance / Contemporary_BEST CHALLENGE SHOW / Kids Час: 14:29
#258
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Марьяна Попова
Учасник(и): Корнейко Камила , Керничанская Настя , Завадовская Аня , Гумельник Ника , Гарбузова Алена , Брычкова Аня , Красуля Настя , Любченко Маша , Шахрай Кира
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Марьяна Попова
Учасник(и): Корнейко Камила , Керничанская Настя , Завадовская Аня , Гумельник Ника , Гарбузова Алена , Брычкова Аня , Красуля Настя , Любченко Маша , Шахрай Кира
#354
Украина /
Киев /
Bon bon crew (DS group)-Expedition
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Осович Каролина, Можаривская Виктория, Межерицкая Кристина, Кракало Полина, Коваленко Зоя, Кадола Диана, Давиденко Вероника, Гаргола Кира, Баглаенко Емма, Петрык София, Сотникова Марьяна, Табушева Вероника, Троцан Дарина, Шень Ксения
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Осович Каролина, Можаривская Виктория, Межерицкая Кристина, Кракало Полина, Коваленко Зоя, Кадола Диана, Давиденко Вероника, Гаргола Кира, Баглаенко Емма, Петрык София, Сотникова Марьяна, Табушева Вероника, Троцан Дарина, Шень Ксения
#616
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Карпович Вика, Давлетянц Карина, Гармотько Катя, Булах Алиса, Бабич Варя, Атанасова Александра, Андрусенко Анна, Канищая Варя, Медоліз Міланія, Паранич Мирослава, Притыко Маша, Радык Лиза
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Карпович Вика, Давлетянц Карина, Гармотько Катя, Булах Алиса, Бабич Варя, Атанасова Александра, Андрусенко Анна, Канищая Варя, Медоліз Міланія, Паранич Мирослава, Притыко Маша, Радык Лиза
#800
Украина /
Кам'янець-Подільський /
Adjanta Dance Center
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Кучер Тетяна
Учасник(и): Чернець Анна, Скотнікова Марія, Скавронська Катерина, Маковська Марія, Пілат Аріна, Лиса Ольга, Мазурик Ольга, Курочкіна Каріна, Земляк Богдана, Захватова Софія, Желіховська Каріна , Гелевата Анна, Іващук Дар'я, Івасюк Єлизавета, Юр'єва Олександра
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Кучер Тетяна
Учасник(и): Чернець Анна, Скотнікова Марія, Скавронська Катерина, Маковська Марія, Пілат Аріна, Лиса Ольга, Мазурик Ольга, Курочкіна Каріна, Земляк Богдана, Захватова Софія, Желіховська Каріна , Гелевата Анна, Іващук Дар'я, Івасюк Єлизавета, Юр'єва Олександра
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Solo / Rising Час: 15:42
#59
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр
#60
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Матвісик Майя
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Матвісик Майя
#61
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Опалак Мілана
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Опалак Мілана
#62
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Райтер Ірена
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Райтер Ірена
#66
Україна /
Львів /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Єфремова Альбіна
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Єфремова Альбіна
#84
Украина /
Киев /
KAdance_kievstudio
Керівник: Ксения Аникина
Хореограф: Аникина Ксения
Учасник(и): Канишевская-Юрковская Оля
Керівник: Ксения Аникина
Хореограф: Аникина Ксения
Учасник(и): Канишевская-Юрковская Оля
#104
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ВОРОПАЙ ВІРА
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ВОРОПАЙ ВІРА
#105
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ГАВРИЛЮК СОФІЯ
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ГАВРИЛЮК СОФІЯ
#124
Украина /
Киев /
ШТ "Ирис"
Керівник: Екатерина Помейчук
Хореограф: Екатерина Помейчук
Учасник(и): Дацюк Богдан
Керівник: Екатерина Помейчук
Хореограф: Екатерина Помейчук
Учасник(и): Дацюк Богдан
#130
Украина /
м. Київ /
A6Satellite
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Гренадир Ірина
Учасник(и): Нагорна Вікторія
Керівник: Катерина Виконь
Хореограф: Гренадир Ірина
Учасник(и): Нагорна Вікторія
#273
Україна /
Львів /
Зразковий ансамбль сучасного танцю Caramel
Керівник: Ірина Марінеско
Хореограф: Істратов Олександр
Учасник(и): Адамчук Софія
Керівник: Ірина Марінеско
Хореограф: Істратов Олександр
Учасник(и): Адамчук Софія
#279
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): КОЗЯТНІКОВА СОФІЯ
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): КОЗЯТНІКОВА СОФІЯ
#398
Украина /
Київ /
A6 Excellence
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Тетяна Соколова
Учасник(и): Звонарьова Ксенiя
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Тетяна Соколова
Учасник(и): Звонарьова Ксенiя
#416
Украина /
Киев /
Топ ван
Керівник: Красная Екатерина
Хореограф: Алина Кобыляк
Учасник(и): Красная Екатерина
Керівник: Красная Екатерина
Хореограф: Алина Кобыляк
Учасник(и): Красная Екатерина
#427
Украина /
Київ /
А6 Excellence
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Зiновiй Жикаляк/Викладач Катерина Сiнiцина
Учасник(и): Радiонова Єлизавета
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Зiновiй Жикаляк/Викладач Катерина Сiнiцина
Учасник(и): Радiонова Єлизавета
#515
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мосейчук Аліса
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мосейчук Аліса
#516
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Рафанська Вероніка
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Рафанська Вероніка
#518
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
#576
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Давыдова Арина
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Давыдова Арина
#626
Україна /
Київ /
"Вернисаж" Студия современной хореографии Образ. худож. коллектив.
Керівник: Сисько Олександра
Хореограф: Казимирова Зинаида Cергеевна
Учасник(и): Сысько Александра
Керівник: Сисько Олександра
Хореограф: Казимирова Зинаида Cергеевна
Учасник(и): Сысько Александра
#664
Украина /
Киев /
Open Art Studio
Керівник: Анна Гаврилюк
Хореограф: Долгих Лена
Учасник(и): Анна Гаврилюк
Керівник: Анна Гаврилюк
Хореограф: Долгих Лена
Учасник(и): Анна Гаврилюк
#665
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Гриб Анастасія
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Гриб Анастасія
#666
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Морщ Даніела
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Морщ Даніела
#667
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Середа Ліза
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Середа Ліза
#689
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Фащіліна Анна
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Фащіліна Анна
#690
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Терент‘єва Марія
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Терент‘єва Марія
#691
Украина /
Вінниця /
JASTINE Dance Studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Мельник Анна
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Мельник Анна
#840
Украина /
Київ /
Open art studio
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Соловйова Евеліна
Учасник(и): Соловйова Евеліна
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Соловйова Евеліна
Учасник(и): Соловйова Евеліна
#1071
Украина /
Днепр /
Китч дэнс
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Яцкевич Настя
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Яцкевич Настя
#1098
Украина /
Київ /
Студія танцю «Meridian»
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна / Білецька Анастасія
Учасник(и): Філон Дар’я
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна / Білецька Анастасія
Учасник(и): Філон Дар’я
#1100
Украина /
Київ /
Студія танцю «Meridian»
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/ Білецька Анастасія
Учасник(и): Іванова Єлизавета
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/ Білецька Анастасія
Учасник(и): Іванова Єлизавета
#1103
Украина /
Київ /
Студія танцю «Meridian»
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна
Учасник(и): Передерій Памела
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна
Учасник(и): Передерій Памела
#1130
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Мартинюк Анастасія
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Мартинюк Анастасія
#1210
Украина /
Киев /
D-side, the Sonders
Керівник: Алина Перцева
Хореограф: Максим Сердюков
Учасник(и): Перцева Алина
Керівник: Алина Перцева
Хореограф: Максим Сердюков
Учасник(и): Перцева Алина
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Solo / Pro Час: 16:40
#274
Украина /
Киев /
Open art studio
Керівник: Александра Потапова
Хореограф: Долгих Елена
Учасник(и): Потапова Александра
Керівник: Александра Потапова
Хореограф: Долгих Елена
Учасник(и): Потапова Александра
#348
Украина /
Вишневое /
-
Керівник: Анна Гусельникова
Хореограф: Гусельникова Анна
Учасник(и): Бирючева Мария
Керівник: Анна Гусельникова
Хореограф: Гусельникова Анна
Учасник(и): Бирючева Мария
#395
Украина /
Київ /
A6 Excellence
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Богдан Урхов
Учасник(и): Орєхова Вероніка
Керівник: Неллі Ашрапова
Хореограф: Хореограф Богдан Урхов
Учасник(и): Орєхова Вероніка
#413
Україна /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Шевченко Софія
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Шевченко Софія
#465
Україна /
Чортків /
"Real_Dance_Studio"
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Смитанюк Вікторія
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Смитанюк Вікторія
#467
Україна /
Чортків /
"Real_Dance_Studio"
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Петренко Катерина
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Петренко Катерина
#477
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
#484
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Хореограф Галя Пеха, педагог Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Хореограф Галя Пеха, педагог Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
#580
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Печкова Анастасия
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Печкова Анастасия
#1015
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
#1068
Украина /
Днепр /
Китч дэнс
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Анастасия Харченко
Учасник(и): Яцык София
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Анастасия Харченко
Учасник(и): Яцык София
#1072
Украина /
Деепр /
Китч дэнс
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Дирочьян София
Учасник(и): Катя Рязанова
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Дирочьян София
Учасник(и): Катя Рязанова
#1073
Украина /
Днепр /
Китч дэнс
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Цховребова Даниэла
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Цховребова Даниэла
#1131
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Коцюрба Анна
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Коцюрба Анна
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Duo - Trio / Rising Час: 17:40
#379
Україна /
Киев /
"Вернисаж" Студия современной хореографии Образ. худож. коллектив.
Керівник: Сисько Олександра
Хореограф: Казимирова Зинаида Cергеевна
Учасник(и): Сысько Александра, Раскарыка Полина
Керівник: Сисько Олександра
Хореограф: Казимирова Зинаида Cергеевна
Учасник(и): Сысько Александра, Раскарыка Полина
#534
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мосейчук Аліса, Виноградова Юлія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Мосейчук Аліса, Виноградова Юлія
#670
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Рябенко Ксенiя
Учасник(и): Незнайко Влада, Гладун Дарина
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Рябенко Ксенiя
Учасник(и): Незнайко Влада, Гладун Дарина
#688
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Фащіліна Анна , Терент‘єва Марія , Поляруш Вікторія
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Фащіліна Анна , Терент‘єва Марія , Поляруш Вікторія
#1137
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Ревуцька Дарія, Житовоз Софія
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Ревуцька Дарія, Житовоз Софія
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Duo - Trio / Pro Час: 18:00
#63
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр, Єфремова Альбіна
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр, Єфремова Альбіна
#581
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Галя Пеха
Учасник(и): Мацко Мария , Печкова Анастасия
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Галя Пеха
Учасник(и): Мацко Мария , Печкова Анастасия
#795
Украина /
Кам'янець-Подільський /
Adjanta Dance Center
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Юзвенко Вікторія
Учасник(и): Саржевська Вікторія, Погребняк Катерина
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Юзвенко Вікторія
Учасник(и): Саржевська Вікторія, Погребняк Катерина
#1136
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Сугай Мирослава, Медляковська Олександра
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Сугай Мирослава, Медляковська Олександра
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Duo - Trio / Rising Час: 18:12
#334
Украина /
Київ /
Хореографічна студія VDS
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Хоменко Поліна, Онікійчук Діана
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Хоменко Поліна, Онікійчук Діана
#386
Украина /
Киев /
Dsidedancestudio
Керівник: Зайковская Настя , Маняченко Настя
Хореограф: Katika
Учасник(и): Зайковська Анастасія , Маняченко Анастасія
Керівник: Зайковская Настя , Маняченко Настя
Хореограф: Katika
Учасник(и): Зайковська Анастасія , Маняченко Анастасія
#532
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Киреєва Анастасія, Варібрус Вікторія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Киреєва Анастасія, Варібрус Вікторія
#533
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Романченко Єлизавета, Мазнєва Ангеліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Романченко Єлизавета, Мазнєва Ангеліна
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Small Group / Rising Час: 18:22
#58
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр, Райтер Ірена, Райтер Людмила , Пажун Марія, Опалак Мілана , Дончак Злата, Єфремова Альбіна, Слипко Каріна
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Данилишин Марта Олександрівна
Учасник(и): Скороділкін Олександр, Райтер Ірена, Райтер Людмила , Пажун Марія, Опалак Мілана , Дончак Злата, Єфремова Альбіна, Слипко Каріна
#106
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ТЕСЛЮК АННА, ГУЛА ВЕРОНІКА, ГАВРИЛЮК СОФІЯ , ВОРОПАЙ ВІРА, ВЕЧЕРИНСЬКА СОФІЯ, АЛІМОВА ДАРИНА , ІВАНОВА ЄВА, ЧЕРВОНОШТАН АДЕЛІНА , ШУЛЬГА МАР'ЯНА
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ТЕСЛЮК АННА, ГУЛА ВЕРОНІКА, ГАВРИЛЮК СОФІЯ , ВОРОПАЙ ВІРА, ВЕЧЕРИНСЬКА СОФІЯ, АЛІМОВА ДАРИНА , ІВАНОВА ЄВА, ЧЕРВОНОШТАН АДЕЛІНА , ШУЛЬГА МАР'ЯНА
#474
Украина /
Киев /
Pure Soul Team (DSL)
Керівник: Юлия Чубарева
Хореограф: Чубарева Юлия
Учасник(и): Чихачева Полина, Скворцова Полина, Левчук София, Мусиенко Лолита, Левковская Анастасия, Калинина Вероника, Бахилова Арина
Керівник: Юлия Чубарева
Хореограф: Чубарева Юлия
Учасник(и): Чихачева Полина, Скворцова Полина, Левчук София, Мусиенко Лолита, Левковская Анастасия, Калинина Вероника, Бахилова Арина
#490
Украина /
Харків /
Ансамбль сучасного танцю «Гранд»
Керівник: Ольга Гниздилова
Хореограф: Гнізділова Ольга, Гнізділова Ірина
Учасник(и): Блінова Аліна , Травкіна Катерина, Степанова Дарина , Свілогузова Орина, Сбітнєва Дар‘я , Єчіна Єлизавета , Лелюк Анастасія , Турчинова Поліна
Керівник: Ольга Гниздилова
Хореограф: Гнізділова Ольга, Гнізділова Ірина
Учасник(и): Блінова Аліна , Травкіна Катерина, Степанова Дарина , Свілогузова Орина, Сбітнєва Дар‘я , Єчіна Єлизавета , Лелюк Анастасія , Турчинова Поліна
#862
Україна /
Київ /
Студія сучасного танцю «A6 junior». Номер «Поза системою»
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Шенкаренко Євгенія, Орловська Анна , Мардар Даша, Булда Зоряна , Будя Ірина
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Шенкаренко Євгенія, Орловська Анна , Мардар Даша, Булда Зоряна , Будя Ірина
#864
Україна /
Київ /
Студія сучасного танцю «A6 junior». Номер «Фрагмент я, чи картина?!»
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Толокно Агнія , Чайко Валерія, Коропенко Валерія, Маркова Олександра , Васкан Аліна, Афоніна Анастасія
Керівник: Alina Kolbun
Хореограф: Колбун Аліна
Учасник(и): Толокно Агнія , Чайко Валерія, Коропенко Валерія, Маркова Олександра , Васкан Аліна, Афоніна Анастасія
#879
Украина /
Київ /
Студія танцю «Meridian»
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/Білецька Анастасія
Учасник(и): Якименко Аліна , Шишина Олександра, Шеремет Марія, Ткаченко Катерина, Кулеша Надія, Герасимчук Ольга, Васильєва Марія, Архіпенко Анастасія, Іванова Єлизавета
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/Білецька Анастасія
Учасник(и): Якименко Аліна , Шишина Олександра, Шеремет Марія, Ткаченко Катерина, Кулеша Надія, Герасимчук Ольга, Васильєва Марія, Архіпенко Анастасія, Іванова Єлизавета
#1064
Україна /
м.Ірпінь /
Follow the flow
Керівник: Юлія Кушнір
Хореограф: Кушнір Юлія
Учасник(и): Степура Настя, Кубаенко Настя , Кірейко Кароліна, Василенко Вероніка, Благодушко Людмила, Чибаненко Ксенія
Керівник: Юлія Кушнір
Хореограф: Кушнір Юлія
Учасник(и): Степура Настя, Кубаенко Настя , Кірейко Кароліна, Василенко Вероніка, Благодушко Людмила, Чибаненко Ксенія
#1135
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Медляковська Олександра, Сугай Мирослава, Житовоз Софія, Ревуцька Дарія
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Медляковська Олександра, Сугай Мирослава, Житовоз Софія, Ревуцька Дарія
#1208
Украина /
Київ /
Open Art Studio
Керівник: Осыко Кристина
Хореограф: Осико Христина Михайлівна
Учасник(и): Касьяненко Єлизавета Сергіївна , Бородіна Єлизавета Валеріївна , Бондаренко Дар’я Дмитрівна, Бердинських Олександра Анатоліївна
Керівник: Осыко Кристина
Хореограф: Осико Христина Михайлівна
Учасник(и): Касьяненко Єлизавета Сергіївна , Бородіна Єлизавета Валеріївна , Бондаренко Дар’я Дмитрівна, Бердинських Олександра Анатоліївна
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Small Group / Pro Час: 18:57
#968
Украина /
Одесса /
VDOX ds
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Радоуцкая Анастасия, Раданова София, Никитина Ева, Луба Диана , Ковалева Александра, Барляева Арина, Антоненко Анастасия , Цай София, Шарко Вероника
Керівник: Пиляева Наталья
Хореограф: Пиляева Наталья
Учасник(и): Радоуцкая Анастасия, Раданова София, Никитина Ева, Луба Диана , Ковалева Александра, Барляева Арина, Антоненко Анастасия , Цай София, Шарко Вероника
#1060
Украина /
Днепр /
Китч дэнс Днепр
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Яцкевич Настя, Цховребова Даниэла, Лесюк Мария, Котелевская Ника, Яцык София
Керівник: Цховребова Ольга
Хореограф: Коваль Дарья
Учасник(и): Яцкевич Настя, Цховребова Даниэла, Лесюк Мария, Котелевская Ника, Яцык София
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Small Group / Rising Час: 19:06
#184
Украина /
Одеса /
BellAdj.o (Белладжо)
Керівник: Аля Шапа
Хореограф: Шапа Олександра
Учасник(и): Кіфа Ліза, Бондаренко Марія, Фалалєєва Аліса, Беженар Евеліна, Вельчуг Ліка, Олійніченко Настя, Бакулевська Аня, Рудницька Марія, Цисар Варвара
Керівник: Аля Шапа
Хореограф: Шапа Олександра
Учасник(и): Кіфа Ліза, Бондаренко Марія, Фалалєєва Аліса, Беженар Евеліна, Вельчуг Ліка, Олійніченко Настя, Бакулевська Аня, Рудницька Марія, Цисар Варвара
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Small Group / Pro Час: 19:10
#569
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Пономарьова Домініка, Палейчук Катерина, Ольховская Мария, Мялковская Эмилия, Клименко Анастасія, Гирда Александра, Галич Діана, Баласинович Дана, Чанчикова Анна
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Пономарьова Домініка, Палейчук Катерина, Ольховская Мария, Мялковская Эмилия, Клименко Анастасія, Гирда Александра, Галич Діана, Баласинович Дана, Чанчикова Анна
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Big Group / Rising Час: 19:45
#56
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ТЕСЛЮК АННА , ЧЕРВОНОШТАН АДЕЛІНА , ЛОШАКОВА ОЛЕКСАНДРА , Козятникова Софія , ГАВРИЛЮК СОФІЯ , ГУЛА ВЕРОНІКА, ВОРОПАЙ ВІРА, ШУЛЬГА МАР'ЯНА , ВЕЧЕРИНСЬКА СОФІЯ , ВАСИЛЬЕВА МАРІЯ , АЛІМОВА ДАРИНА, ІВАНОВА ЄВА
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): ТЕСЛЮК АННА , ЧЕРВОНОШТАН АДЕЛІНА , ЛОШАКОВА ОЛЕКСАНДРА , Козятникова Софія , ГАВРИЛЮК СОФІЯ , ГУЛА ВЕРОНІКА, ВОРОПАЙ ВІРА, ШУЛЬГА МАР'ЯНА , ВЕЧЕРИНСЬКА СОФІЯ , ВАСИЛЬЕВА МАРІЯ , АЛІМОВА ДАРИНА, ІВАНОВА ЄВА
#122
Украина /
Ирпень /
Jardin de la dance
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Горбатенко Елена
Учасник(и): Петренко Ника, Родина Анастасия , Родина Кристина , Хвойницкая Влада , Столярчук Анна , Столярчук Яна, Боровикова Полина , Малярчук Анастасия , Моторная Анастасия , Коровская Анна, Собченко Кира, Козубовская Кира, Иваненко Маша, Головненко Антонина , Орещенко Анастасия
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Горбатенко Елена
Учасник(и): Петренко Ника, Родина Анастасия , Родина Кристина , Хвойницкая Влада , Столярчук Анна , Столярчук Яна, Боровикова Полина , Малярчук Анастасия , Моторная Анастасия , Коровская Анна, Собченко Кира, Козубовская Кира, Иваненко Маша, Головненко Антонина , Орещенко Анастасия
#138
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Сергеева Лиза, Пирнач Дарья, Лукьянчук Каролина , Колысник Аделина , Кальченко Виктория, Дорощук Александра, Довгалюк Виктория, Билецкая Лена, Синицкая Даяна , Титова Ульяна
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Сергеева Лиза, Пирнач Дарья, Лукьянчук Каролина , Колысник Аделина , Кальченко Виктория, Дорощук Александра, Довгалюк Виктория, Билецкая Лена, Синицкая Даяна , Титова Ульяна
#332
Украина /
Харьков /
ТОРНАДО
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Онищенко Мария, Топор Каролина, Багрич Мария, Павлова Соня, Пересёлкова Полина, Тищенко Настя, Бурлуцкая Валерия, Андреева София, Воронкина Елизаветта, Трапец Вероника, Шелковая Валерия, Синицына Каролина, Мирошниченко Влада, Ивлева Анастасия
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Онищенко Мария, Топор Каролина, Багрич Мария, Павлова Соня, Пересёлкова Полина, Тищенко Настя, Бурлуцкая Валерия, Андреева София, Воронкина Елизаветта, Трапец Вероника, Шелковая Валерия, Синицына Каролина, Мирошниченко Влада, Ивлева Анастасия
#740
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Подгорская Майя, Осадча Аліна, Незнайко Влада, Морщ Даниела, Марченко Аріна, Дяченко Лена, Гриб Анастасія, Гетьман Валерія, Гладун Дарина, Середа Ліза, Шоренко Евгенія
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Подгорская Майя, Осадча Аліна, Незнайко Влада, Морщ Даниела, Марченко Аріна, Дяченко Лена, Гриб Анастасія, Гетьман Валерія, Гладун Дарина, Середа Ліза, Шоренко Евгенія
#839
Украина /
Київ /
Open art studio
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Олена Долгіх
Учасник(и): Філіна Варвара, Соловйова Евеліна, Саввіна Маргаріта , Потапова Олександра , Омеляшко Марія, Ляшук Мілена, Коваленко Вероніка, Гацанюк Олександра, Гаврилюк Анна, Філіна Поліна, Шаповал Дар‘я
Керівник: Долгих Елена
Хореограф: Олена Долгіх
Учасник(и): Філіна Варвара, Соловйова Евеліна, Саввіна Маргаріта , Потапова Олександра , Омеляшко Марія, Ляшук Мілена, Коваленко Вероніка, Гацанюк Олександра, Гаврилюк Анна, Філіна Поліна, Шаповал Дар‘я
#1076
Україна /
Київ /
Студія танцю Несамовиті
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Бодрик Ірина
Учасник(и): Змієвська Богдана, Глущенко Ніка, Плотнікова Софія, Ольхович Катерина, Морозова Кіра, Білоградська Вероніка, Кардаш Єва, Добровольська Мілана, Кравчук Соломія, Бурмака Людмила, Галата Валерія, Кричевська Ольга
Керівник: Ірина Бодрик
Хореограф: Бодрик Ірина
Учасник(и): Змієвська Богдана, Глущенко Ніка, Плотнікова Софія, Ольхович Катерина, Морозова Кіра, Білоградська Вероніка, Кардаш Єва, Добровольська Мілана, Кравчук Соломія, Бурмака Людмила, Галата Валерія, Кричевська Ольга
Категорія: Dance / Contemporary / Juniors / Big Group / Pro Час: 20:25
#343
Украина /
Киев /
Crash bang crew (DS Group)-Всадники апокалиппсиса
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Салтовская Кристина, Пасичник Анастасия, Орличенко Ангелина, Оберемко Мария, Мирошниченко Сабина, Мельниченко София, Мазурквич Надежда, Лещенко Анна, Лавицкая София, Кулик Валерия, Карпенко Дарья, Верба Вероника, Брыло Анастасия, Бабошина Алиса, Филиппкова Елизавета, Цымбал Валерия, Яроцкая Ева
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Салтовская Кристина, Пасичник Анастасия, Орличенко Ангелина, Оберемко Мария, Мирошниченко Сабина, Мельниченко София, Мазурквич Надежда, Лещенко Анна, Лавицкая София, Кулик Валерия, Карпенко Дарья, Верба Вероника, Брыло Анастасия, Бабошина Алиса, Филиппкова Елизавета, Цымбал Валерия, Яроцкая Ева
#586
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Троценко Полина, Талько Дар'я, Середюк Марія, Парафійник Зоряна , Приндюк Анастасия, Кучер Полина, Каземірова Дар'я-Марія, Гриб Поліна, Данілова Ілона, Глемейда Мария, Визирова Алена, Гарасимів Анастасія , Бондаренко Екатерина
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Троценко Полина, Талько Дар'я, Середюк Марія, Парафійник Зоряна , Приндюк Анастасия, Кучер Полина, Каземірова Дар'я-Марія, Гриб Поліна, Данілова Ілона, Глемейда Мария, Визирова Алена, Гарасимів Анастасія , Бондаренко Екатерина
#610
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Помейчук Катерина
Учасник(и): Щерба Надя, Чернявская Саша, Семенчук Анна, Наумова Анастасия, Муравская Анастасия, Кинджалова Стася, Костенко Анастасия, Калина Соломия, Зеленая Анастасия, Данченко Назар, Гусева Мария, Бирук Элина
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Помейчук Катерина
Учасник(и): Щерба Надя, Чернявская Саша, Семенчук Анна, Наумова Анастасия, Муравская Анастасия, Кинджалова Стася, Костенко Анастасия, Калина Соломия, Зеленая Анастасия, Данченко Назар, Гусева Мария, Бирук Элина
#657
Украина /
Киев /
D.D.Crew DSL
Керівник: Dashka Dance
Хореограф: Dashka Dance
Учасник(и): Шкляева Арина , Цыбань София , Стахова Саша , Смаглий Полина , Скрипка Катя , Рябенко Адриана , Пархоменко Аня , Малыняк Глория , Павленко Злата , Логвиненко Карина , Клименко Полина , Ермолаева София
Керівник: Dashka Dance
Хореограф: Dashka Dance
Учасник(и): Шкляева Арина , Цыбань София , Стахова Саша , Смаглий Полина , Скрипка Катя , Рябенко Адриана , Пархоменко Аня , Малыняк Глория , Павленко Злата , Логвиненко Карина , Клименко Полина , Ермолаева София
#704
Украина /
Одесса /
Студия современной хореографии
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Нестеренко Таисия, Мирошник Алина, Лисовец Анисия, Колдашенко София, Дорошенко Александра , Диденко Анна, Грозная-Фиалковская София, Билал Манара, Антонова Лиза, Павлова Екатерина, Пириндишли Злата
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Нестеренко Таисия, Мирошник Алина, Лисовец Анисия, Колдашенко София, Дорошенко Александра , Диденко Анна, Грозная-Фиалковская София, Билал Манара, Антонова Лиза, Павлова Екатерина, Пириндишли Злата
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Big Group / Pro Час: 21:00
#123
Украина /
Ирпень /
Jardin de la dance
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Билецкая Анастасия
Учасник(и): Кременчук Эрика, Хвойницкая Яна, Стырта Даша, Кириловская Неонилия, Петренко Вика, Воробьева София , Бурвикова Анна, Пешкова Эвелина , Завьялова Катя, Мороко Диана, Рожманова Ивана, Березова Алина, Ключникова Вероника , Ольшевская Карина, Григоренко Маша, Оксень Альбина , Любешкина Анна , Филоненко Анна
Керівник: Притуленко Марія
Хореограф: Билецкая Анастасия
Учасник(и): Кременчук Эрика, Хвойницкая Яна, Стырта Даша, Кириловская Неонилия, Петренко Вика, Воробьева София , Бурвикова Анна, Пешкова Эвелина , Завьялова Катя, Мороко Диана, Рожманова Ивана, Березова Алина, Ключникова Вероника , Ольшевская Карина, Григоренко Маша, Оксень Альбина , Любешкина Анна , Филоненко Анна
#701
Украина /
Одесса /
Студия современной хореографии
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Притыковская Ксения, Пириндишли Злата, Павлова Екатерина, Мирошник Алина, Нестеренко Таисия, Лисовец Анисия, Колдашенко София, Диденко Анна, Дорошенко Александра, Гуглина Марина, Грозная-Фиалковская София, Билал Манара, Арнаутова Анна, Антонова Лиза, Степанова Мария
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Притыковская Ксения, Пириндишли Злата, Павлова Екатерина, Мирошник Алина, Нестеренко Таисия, Лисовец Анисия, Колдашенко София, Диденко Анна, Дорошенко Александра, Гуглина Марина, Грозная-Фиалковская София, Билал Манара, Арнаутова Анна, Антонова Лиза, Степанова Мария
Категорія: Dance / Contemporary_BEST CHALLENGE SHOW / Junior Час: 21:30
#340
Украина /
Киев /
Chic crew (DS Group)-Закон подлости
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Сищик Анастасия, Севрук Александра, Плавко Маргарита, Опанасюк Ангелина, Молодько Юлия, Мартынюк Анастасия, Луняка София, Кудинова Анастасия, Косач Дарья, Жамбалжав Александра, Дульгер Анна, Дориченко Владислава, Гумела Мария, Братейко Вероника, Теплюк Анна, Туревич Диана, Чижова София, Чухно Алина
Керівник: Crjgytyrj Fyyf^ Вахлиовская Александра
Хореограф: Скопненко Анна, Вахлиовская Александра
Учасник(и): Сищик Анастасия, Севрук Александра, Плавко Маргарита, Опанасюк Ангелина, Молодько Юлия, Мартынюк Анастасия, Луняка София, Кудинова Анастасия, Косач Дарья, Жамбалжав Александра, Дульгер Анна, Дориченко Владислава, Гумела Мария, Братейко Вероника, Теплюк Анна, Туревич Диана, Чижова София, Чухно Алина
#613
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Семенчук Анна, Наумова Анастасия, Муравская Ксения, Костенко Анастасия, Калина Соломия, Гусева Мария, Бирук Элина, Зелена Анастасія, Химченко Ксения, Чернявская Саша, Щерба Надя
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Азарова Анна
Учасник(и): Семенчук Анна, Наумова Анастасия, Муравская Ксения, Костенко Анастасия, Калина Соломия, Гусева Мария, Бирук Элина, Зелена Анастасія, Химченко Ксения, Чернявская Саша, Щерба Надя
#811
Украина /
Кам'янець-Подільський /
Adjanta Dance Center
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Хаджинська Тетяна
Учасник(и): Савіцька Анастасія, Ніверська Софія, Матійчук Софія, Матковський Андрій , Ляшук Аліна, Лобач Юлія , Кулик Олександра, Лаврент'єва Даша, Захарчук Сія, Конульська Діана, Дідич Дарина, Гузь Маша, Гречко Анастасія, Ганіна Анастасія, Годлевська Кароліна, Бондар Влада , Балан Даша , Білик Даша, Атаманюк Назар , Єфімова Катерина, Скорик Настя
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Хаджинська Тетяна
Учасник(и): Савіцька Анастасія, Ніверська Софія, Матійчук Софія, Матковський Андрій , Ляшук Аліна, Лобач Юлія , Кулик Олександра, Лаврент'єва Даша, Захарчук Сія, Конульська Діана, Дідич Дарина, Гузь Маша, Гречко Анастасія, Ганіна Анастасія, Годлевська Кароліна, Бондар Влада , Балан Даша , Білик Даша, Атаманюк Назар , Єфімова Катерина, Скорик Настя
#1134
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Квятковська Карина, Горєва Христина, Якубова Діана, Токарчук Дарія, Бойко Анжела, Лисик Анастасія, Августинович Софія, Домбровська Катерина
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Квятковська Карина, Горєва Христина, Якубова Діана, Токарчук Дарія, Бойко Анжела, Лисик Анастасія, Августинович Софія, Домбровська Катерина
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Duo - Trio / Rising Час: 22:15
#535
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Косінова Валерія, Івановська Кароліна
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Косінова Валерія, Івановська Кароліна
#609
Украина /
Київ /
D.Side Dance Studio
Керівник: София Мацевко
Хореограф: Мацевко Софія
Учасник(и): Петрушкевич Роксолана, Брицька Катерина
Керівник: София Мацевко
Хореограф: Мацевко Софія
Учасник(и): Петрушкевич Роксолана, Брицька Катерина
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Duo - Trio / Pro Час: 22:20
#82
Україна /
Київ /
Twin’s Space
Керівник: Мовзер Наталія
Хореограф: Мовзер Наталія, Муляр Оксана
Учасник(и): Муляр Оксана, Мовзер Наталія
Керівник: Мовзер Наталія
Хореограф: Мовзер Наталія, Муляр Оксана
Учасник(и): Муляр Оксана, Мовзер Наталія
#438
Украина /
Днепр /
dance center Move on
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Анастасія Шевченко, Дьоміна Римма
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Анастасія Шевченко, Дьоміна Римма
#455
Україна /
Вінниця /
Soul Dance Centre
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Паславська Віолетта, Шевчук Софія
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Паславська Віолетта, Шевчук Софія
#661
Україна /
Вишневе /
Ugol 43
Керівник: Вихор Тетяна
Хореограф:
Учасник(и): Вихор Тетяна, Бондаренко Валерія
Керівник: Вихор Тетяна
Хореограф:
Учасник(и): Вихор Тетяна, Бондаренко Валерія
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Small Group / Rising Час: 22:32
#204
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna, Moonrise
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Ильина Арина, Сидорчук Ульяна , Житикова Вероника, Чепурная Виктория, Бондаренко Яна
Керівник: Кувалдина Валерия
Хореограф: Кувалдина Валерия
Учасник(и): Ильина Арина, Сидорчук Ульяна , Житикова Вероника, Чепурная Виктория, Бондаренко Яна
#240
Україна /
Івано-Франківськ /
SoloWay
Керівник: Соломія Римик
Хореограф: Римик Соломія
Учасник(и): Новікова Антоніна, Фусененко Олександра, Бліндер Анна, Матюшева Таїсія, Космина Вікторія, Артиш Юлія, Римик Соломія
Керівник: Соломія Римик
Хореограф: Римик Соломія
Учасник(и): Новікова Антоніна, Фусененко Олександра, Бліндер Анна, Матюшева Таїсія, Космина Вікторія, Артиш Юлія, Римик Соломія
#821
Украина /
Київ /
Silent (Сайлент), Dside dance studio
Керівник: Анна Кузьменко
Хореограф: Анна Кузьменко
Учасник(и): Кучевська-Щипель Марина , Пониза Марина, Мокляк Анна, Латиніна Аліса, Булка Ольга
Керівник: Анна Кузьменко
Хореограф: Анна Кузьменко
Учасник(и): Кучевська-Щипель Марина , Пониза Марина, Мокляк Анна, Латиніна Аліса, Булка Ольга
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Small Group / Pro Час: 22:41
#97
Україна /
Львів /
Студія сучасного танцю "New generation"
Керівник: Олександр Істратов
Хореограф: Істратов Олександр
Учасник(и): Занько Аліна, Гриненко Анастасія, Антошик Софія, Істратов Олександр, Торік Валерія, Чабан Яна
Керівник: Олександр Істратов
Хореограф: Істратов Олександр
Учасник(и): Занько Аліна, Гриненко Анастасія, Антошик Софія, Істратов Олександр, Торік Валерія, Чабан Яна
#100
Украина /
Киев /
Dance Center Myway
Керівник: Коровниченко Таисия
Хореограф: Коровниченко Таисия
Учасник(и): Цвилий Мария, Полосина Александра, Кулик Александра Юрьевна, Швед Ольга Сергеевна, Коханенко Анна Александровна
Керівник: Коровниченко Таисия
Хореограф: Коровниченко Таисия
Учасник(и): Цвилий Мария, Полосина Александра, Кулик Александра Юрьевна, Швед Ольга Сергеевна, Коханенко Анна Александровна
#922
Украина /
Київ /
Intro dance school
Керівник: Товкач Татьяна
Хореограф: Товкач Тетяна Олександрівна
Учасник(и): Романова Дарія, Руських Катерина, Авраменко Віра, Кордиш Ганна
Керівник: Товкач Татьяна
Хореограф: Товкач Тетяна Олександрівна
Учасник(и): Романова Дарія, Руських Катерина, Авраменко Віра, Кордиш Ганна
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Big Group / Rising Час: 22:51
#335
Украина /
Харьков /
ТОРНАДО
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Онищенко Мария, Кирилич Влада, Даньковская Алина, Русина Александра, Вареник Екатерина, Прохватило Катерина, Синянская Катерина, Мясникова Дарья, Юртаева Вика, Багрич Мария, Воронкина Лиза, Шелковая Валерия, Ивлева Анастасия, Трапец Вероника, Фридман Кристина, Калиниченко Анна-Мария, Синицына Каролина
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Онищенко Мария, Кирилич Влада, Даньковская Алина, Русина Александра, Вареник Екатерина, Прохватило Катерина, Синянская Катерина, Мясникова Дарья, Юртаева Вика, Багрич Мария, Воронкина Лиза, Шелковая Валерия, Ивлева Анастасия, Трапец Вероника, Фридман Кристина, Калиниченко Анна-Мария, Синицына Каролина
#441
Україна /
Киев /
Dark Horse
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия, Радионова Кристина, Олейник Карина, Почтар Руслана, Соколан Соломия , Калитвенцева Мария , Рашевская Мария, Гарсия де Хесус София , Язвинськая Диана, Щербакова Анна
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия, Радионова Кристина, Олейник Карина, Почтар Руслана, Соколан Соломия , Калитвенцева Мария , Рашевская Мария, Гарсия де Хесус София , Язвинськая Диана, Щербакова Анна
#891
Украина /
Київ /
Студія танцю «Meridian»
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/ Білецька Анастасія
Учасник(и): Малихіна Анастасія, Ільїнська Анна, Філон Дар‘я, Кузьменко Ксенія, Майдебура Ксенія, Чуприна Аріна, Льотка Влада, Ступак Діана, Надточій Софія, Кондрашова Анастасія, Карташова Анастасія
Керівник: Базан Полина
Хореограф: Базан Поліна/ Білецька Анастасія
Учасник(и): Малихіна Анастасія, Ільїнська Анна, Філон Дар‘я, Кузьменко Ксенія, Майдебура Ксенія, Чуприна Аріна, Льотка Влада, Ступак Діана, Надточій Софія, Кондрашова Анастасія, Карташова Анастасія
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Adults / Big Group / Pro Час: 23:03
#325
Україна /
Київ /
JK crew (Джей Кей)
Керівник: Євгенія Квач
Хореограф: Квач Євгенія
Учасник(и): Солонець Божена , Тітомир Ольга , Площук Софія , Луценко Елизавета , Квач Євгенія , Кісіленко Олександра , Гречина Нікаліна , Бондаренко Аліна , Барабаш Валентин , Іванов Сергій
Керівник: Євгенія Квач
Хореограф: Квач Євгенія
Учасник(и): Солонець Божена , Тітомир Ольга , Площук Софія , Луценко Елизавета , Квач Євгенія , Кісіленко Олександра , Гречина Нікаліна , Бондаренко Аліна , Барабаш Валентин , Іванов Сергій
Категорія: Dance / Contemporary_BEST CHALLENGE SHOW / Adult Час: 23:10
#311
Україна /
Львів /
Студія сучасної хореографії
Керівник: Тарас Шкутяк
Хореограф:
Учасник(и): Черкасова Аліса, Семенюк Юлія, Синєок Яна, Сущинська Лілія, Цимбалюк Лідія, Пономарку Людмила, Підоборіжна Анна-Марія, Лоюк Олена, Маланчук Олеся, Монько Олександра, Мороз Ольга, Короткова Олена, Касприк Олена , Константій Тетяна, Квашніна Аліса, Дзех Дарія, Гриньків Юлія, Білічук Анастасія
Керівник: Тарас Шкутяк
Хореограф:
Учасник(и): Черкасова Аліса, Семенюк Юлія, Синєок Яна, Сущинська Лілія, Цимбалюк Лідія, Пономарку Людмила, Підоборіжна Анна-Марія, Лоюк Олена, Маланчук Олеся, Монько Олександра, Мороз Ольга, Короткова Олена, Касприк Олена , Константій Тетяна, Квашніна Аліса, Дзех Дарія, Гриньків Юлія, Білічук Анастасія
#450
Україна /
Вінниця /
Soul crew
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Паславська Віолетта, Гілязетдінова Вікторія, Побережник Дарина, Кіщук Маргарита, Маньковська Анастасія, Предоляк Ольга, Янківська Анастасія, Шевчук Софія, Українець Олеся, Яковенко Анастасія
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Паславська Віолетта, Гілязетдінова Вікторія, Побережник Дарина, Кіщук Маргарита, Маньковська Анастасія, Предоляк Ольга, Янківська Анастасія, Шевчук Софія, Українець Олеся, Яковенко Анастасія
#805
Украина /
Кам'янець-Подільський /
Adjanta Dance Center
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Дроздовська Ірина
Учасник(и): Ніверська Софія, Савіцька Анастасія, Скорик Настя , Матковський Андрій , Ляшук Аліна, Матійчук Софія, Лобач Юля , Кулик Олександра, Лаврент'єва Даша, Захарчук Сія, Конульська Діана, Гузь Маша, Дідич Дарина, Годлевська Кароліна, Гречко Анна, Ганіна Анастасія, Бондар Влада, Балан Дар'я, Атаманюк Назар , Білик Даша, Єфімова Катерина
Керівник: Тетяна Хаджинська
Хореограф: Дроздовська Ірина
Учасник(и): Ніверська Софія, Савіцька Анастасія, Скорик Настя , Матковський Андрій , Ляшук Аліна, Матійчук Софія, Лобач Юля , Кулик Олександра, Лаврент'єва Даша, Захарчук Сія, Конульська Діана, Гузь Маша, Дідич Дарина, Годлевська Кароліна, Гречко Анна, Ганіна Анастасія, Бондар Влада, Балан Дар'я, Атаманюк Назар , Білик Даша, Єфімова Катерина
Сцена: Малая
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Babies / Solo Час: 08:10
#262
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Корнейко Кароллина
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Корнейко Кароллина
#493
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Юліана
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Юліана
#496
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Вероніка
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Лясевич Вероніка
#628
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Иванова Полина
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Иванова Полина
Категорія: Dance / Contemporary / Babies / Solo Час: 08:18
#278
Украина /
НОВОМОСКОВСЬК /
СТУДІЯ ТАНЦЮ АРАБЕСК
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): РЄЗНІК ВЕРОНІКА
Керівник: Макаренко Екатерина
Хореограф: МАКАРЕНКО КАТЕРИНА ВІТАЛІЇВНА
Учасник(и): РЄЗНІК ВЕРОНІКА
#421
Украина /
Одесса /
Vertex Dance Group
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Ильчук Василиса
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Ильчук Василиса
#422
Украина /
Одесса /
Vertex Dance Group
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Ильчук Василиса
Керівник: Алина Вельчева
Хореограф: Вельчева Алина
Учасник(и): Ильчук Василиса
#495
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Клепач Варвара
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Клепач Варвара
#570
Украина /
Київ /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Ващенко Анастасія
Учасник(и): Ващенко Анна
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Ващенко Анастасія
Учасник(и): Ващенко Анна
#571
Украина /
Київ /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Тетяна
Учасник(и): Щедріна Даша
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Тетяна
Учасник(и): Щедріна Даша
#574
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Соколова Диана
Керівник: Романюк Татьяна
Хореограф: Романюк Татьяна
Учасник(и): Соколова Диана
#631
Украина /
Белая Церковь /
Millennium dance studio
Керівник: Руслана Задержинская
Хореограф: Задержинская Руслана
Учасник(и): Кузьменчук София
Керівник: Руслана Задержинская
Хореограф: Задержинская Руслана
Учасник(и): Кузьменчук София
#685
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Цибрій Дар‘я
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія Олександрівна
Учасник(и): Цибрій Дар‘я
#687
Украина /
Вінниця /
JASTINE dance studio
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія
Учасник(и): Ковальська Вероніка
Керівник: Микитенко Анастасия
Хореограф: Микитенко Анастасія
Учасник(и): Ковальська Вероніка
Категорія: Voice / estrade / babies / solo Час: 11:10
#918
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Крістіна Томка
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Крістіна Томка
Категорія: Voice / estrade / babies / duo - trio Час: 11:13
#567
Україна /
Київ /
Кириченко Гарік та Марічка
Керівник: Кириченко Гарій
Педагог: Кірєєва Ріта/Марія Соболева
Учасник(и): Кириченко Марічка, Кириченко Гарік
Керівник: Кириченко Гарій
Педагог: Кірєєва Ріта/Марія Соболева
Учасник(и): Кириченко Марічка, Кириченко Гарік
Категорія: Voice / estrade / kids / solo / rising Час: 11:17
#268
Украина /
Дніпро /
Школа музичного мистецтва “EngaMusic”
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Калашнікова Аліса
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Калашнікова Аліса
#372
Украина /
Вінниця /
Vocal Studio by Natalia Lores
Керівник: Наталия Лорес
Педагог: Наталія Лорес
Учасник(и): Пастух Єва
Керівник: Наталия Лорес
Педагог: Наталія Лорес
Учасник(и): Пастух Єва
#547
Украина /
Киев /
Major Kids studio
Керівник: Олена Кудряшова
Педагог: Анастасія Фролова
Учасник(и): Аліфанова Марія
Керівник: Олена Кудряшова
Педагог: Анастасія Фролова
Учасник(и): Аліфанова Марія
#551
Украина /
Киев /
Art people
Керівник: Назарчук Адель
Педагог: Саша Маковецкая
Учасник(и): Назарчук Адель
Керівник: Назарчук Адель
Педагог: Саша Маковецкая
Учасник(и): Назарчук Адель
#757
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Серезентинова Полина
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Серезентинова Полина
#796
Украина /
Днепр /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Кристина Калугина
Учасник(и): Каролина Базна
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Кристина Калугина
Учасник(и): Каролина Базна
#807
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Рудницкая Александра
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Рудницкая Александра
#896
Украина /
Дніпро /
Вокальна школа ShowTime
Керівник: Ася Дубич
Педагог: Дубіч Анастасія
Учасник(и): Писарева Аліса
Керівник: Ася Дубич
Педагог: Дубіч Анастасія
Учасник(и): Писарева Аліса
#914
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Варвара Кравченко
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Варвара Кравченко
#915
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Софія Тищенко
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Софія Тищенко
#917
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Анастасія Куксач
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Анастасія Куксач
#1152
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Крістіна Новожицька
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Крістіна Новожицька
#1153
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Сабріна Фармуга
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Сабріна Фармуга
#1154
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Данило Остапчук
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Данило Остапчук
#1155
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Марія Черепаха
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Марія Черепаха
#1157
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Олександра Островська
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Олександра Островська
#1223
Украина /
Київ /
Музична школа сценічного виховання ім. І.Карабиця
Керівник: Ольга Николаевна Якушина
Педагог: Кобзар Тетяна Володимирівна
Учасник(и): Якушина Ярослава
Керівник: Ольга Николаевна Якушина
Педагог: Кобзар Тетяна Володимирівна
Учасник(и): Якушина Ярослава
Категорія: Voice / estrade / kids / duo - trio / rising Час: 12:47
#644
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Самодурова Ева , Косар Вероника, Базна Каролина
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Самодурова Ева , Косар Вероника, Базна Каролина
#1225
Украина /
Київ /
Вокальна студія "Dreamer"
Керівник: Ольга Коцеруба
Педагог: Волкова Вікторія
Учасник(и): Якушина Ярослава, Коцеруба Соломія
Керівник: Ольга Коцеруба
Педагог: Волкова Вікторія
Учасник(и): Якушина Ярослава, Коцеруба Соломія
Категорія: Voice / estrade / kids / crew / rising Час: 12:50
#937
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева / Анна Мекшун
Учасник(и): Крістіна Томка, Крістіна Мишкоріз, Антоніна Івко, Софія Кириченко, Аліна Омельченко, Анастасія Чуєва
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева / Анна Мекшун
Учасник(и): Крістіна Томка, Крістіна Мишкоріз, Антоніна Івко, Софія Кириченко, Аліна Омельченко, Анастасія Чуєва
Категорія: Voice / estrade / junior / solo / rising Час: 13:05
#269
Украина /
Дніпро /
Школа музичного мистецтва “EngaMusic”
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Соколенко Марія
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Соколенко Марія
#316
Украина /
Вінниця /
Vocal Studio by Natalia Lores
Керівник: Наталия Лорес
Педагог: Наталія Лорес
Учасник(и): Гуйван Аліна
Керівник: Наталия Лорес
Педагог: Наталія Лорес
Учасник(и): Гуйван Аліна
#538
Україна /
Київ /
Montessori Centre
Керівник: Кострова Наталя
Педагог: Дімітрова Тетяна Сергіївна
Учасник(и): Кострова Віра
Керівник: Кострова Наталя
Педагог: Дімітрова Тетяна Сергіївна
Учасник(и): Кострова Віра
#641
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Ситало Артем
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Ситало Артем
#643
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Корниенко Ника
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Корниенко Ника
#759
Украина /
Киев /
STARVOICE creative center
Керівник: Тураева Ангелина
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Тураева Ангелина
Керівник: Тураева Ангелина
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Тураева Ангелина
#761
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Варвара Кучеренко
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Варвара Кучеренко
#773
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: Тураева Ангелина
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Татьяна Коника
Керівник: Тураева Ангелина
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Татьяна Коника
#776
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Владимир Марчук
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Владимир Марчук
#802
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София
#920
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт"
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Олександра Крячко
Керівник: Наталья Выпринцева
Педагог: Наталія Випрінцева
Учасник(и): Олександра Крячко
#1156
Украина /
Обухів /
Top art school STAR WAY
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Ангеліна Калашник
Керівник: Ксения Дон
Педагог: Ксенія Дон
Учасник(и): Ангеліна Калашник
Категорія: Voice / estrade / junior / solo / pro Час: 14:10
#926
Украина /
Київ /
КМАЕЦМ
Керівник: Крістіна Мельничук
Педагог: Біляк Дар’я Володимирівна
Учасник(и): Мельничук Крістіна
Керівник: Крістіна Мельничук
Педагог: Біляк Дар’я Володимирівна
Учасник(и): Мельничук Крістіна
Категорія: Voice / rock (rap) / junior / solo / rising Час: 14:13
#271
Украина /
Дніпро /
Школа музичного мистецтва “EngaMusic”
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Гула Данііл
Керівник: Кудиярова Татьяна
Педагог: Кудіярова Тетяна
Учасник(и): Гула Данііл
#642
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Мосежный Алексей
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Мосежный Алексей
#765
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София
#783
Украина /
Днепр /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Кристина Калугина
Учасник(и): Дядык Матвей
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Кристина Калугина
Учасник(и): Дядык Матвей
#1151
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Владимир Марчук
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Владимир Марчук
Категорія: Voice / estrade / junior / duo - trio / rising Час: 14:35
#647
Украина /
Днепр /
Starvoice Creative Center
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Мосежный Алексей, Марчук Владимир, Дядык Матвей
Керівник: Александра Буберенко
Педагог: Александра Буберенко
Учасник(и): Мосежный Алексей, Марчук Владимир, Дядык Матвей
#778
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София , Владимир Марчук
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Яланская София , Владимир Марчук
Категорія: Voice / estrade / adult / solo / rising Час: 14:43
#210
Україна /
Киев /
-
Керівник: Аріна Олефіренко
Педагог: Арина Олефиренко
Учасник(и): Олефиренко Арина
Керівник: Аріна Олефіренко
Педагог: Арина Олефиренко
Учасник(и): Олефиренко Арина
#700
Украина /
Киев /
Киевская школа вокала
Керівник: Коваль Ира
Педагог: Юлия Цюпило
Учасник(и): Коваль Рина
Керівник: Коваль Ира
Педагог: Юлия Цюпило
Учасник(и): Коваль Рина
#748
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Катерина Циганко
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Катерина Циганко
#770
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: Виктория Карпец
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Карпец Виктория
Керівник: Виктория Карпец
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Карпец Виктория
#983
Украина /
Київ /
Лоліта Бурдейна
Керівник: Лолита Бурдейная
Педагог: Ольга Нека
Учасник(и): Лоліта Бурдейна
Керівник: Лолита Бурдейная
Педагог: Ольга Нека
Учасник(и): Лоліта Бурдейна
Категорія: Voice / estrade / adult / solo / pro Час: 15:10
#719
Україна /
Київ /
Mayleen
Керівник: Яна Ситник
Педагог:
Учасник(и): Ситник Яна
Керівник: Яна Ситник
Педагог:
Учасник(и): Ситник Яна
#929
Україна /
Київ /
Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв
Керівник: Марія Заболотна
Педагог: Роман Болдузєв
Учасник(и): Заболотна Марія
Керівник: Марія Заболотна
Педагог: Роман Болдузєв
Учасник(и): Заболотна Марія
Категорія: Voice / academy(folk) / adult / solo / rising Час: 15:20
#1150
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Катерина Циганко
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Катерина Циганко
Категорія: Voice / rock (rap) / adult / solo / rising Час: 15:24
#793
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Карпенко Валерия
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Карпенко Валерия
Категорія: Voice / estrade / mix / duo - trio / rising Час: 15:27
#640
Украина /
Киев /
STAR VOICE creative center
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Серезентинова Полина, Голова Арина, Ващук Диана
Керівник: STAR VOICE
Педагог: Ольга Сиоджи
Учасник(и): Серезентинова Полина, Голова Арина, Ващук Диана
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Solo / Rising Час: 17:00
#333
Украина /
Київ /
Хореографічна студія VDS
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Шевчук Каміла
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Шевчук Каміла
#337
Украина /
Київ /
Хореографічна студія VDS
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Лісовська Вероніка
Керівник: Чернецкая Валерия
Хореограф: Чернецька Валерія
Учасник(и): Лісовська Вероніка
#517
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Рафанська Вероніка
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Рафанська Вероніка
#519
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
#521
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Киреєва Анастасія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Киреєва Анастасія
#522
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Романченко Єлизавета
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Романченко Єлизавета
#1014
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
#1195
Украина /
м. Олександрія /
Театр танца Street Ballet
Керівник: Касеева Лина
Хореограф: Касеева Лина
Учасник(и): Ананченко Елизавета
Керівник: Касеева Лина
Хореограф: Касеева Лина
Учасник(и): Ананченко Елизавета
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Juniors / Solo / Pro Час: 17:20
#409
Україна /
Хмельницький /
Bid dance home
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Шевченко Софія
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Шевченко Софія
#614
Ukraine /
Киев /
A6 Dance Studio
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Гусева Мария
Керівник: Azarova Anna
Хореограф: Майдукова Вероника
Учасник(и): Гусева Мария
#466
Україна /
Чортків /
"Real_Dance_Studio"
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Смитанюк Вікторія
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Смитанюк Вікторія
#520
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Георг Софія
#562
Україна /
Чортків /
"Real_Dance_Studio"
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Аліна Кобиляк
Учасник(и): Петренко Катерина
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Аліна Кобиляк
Учасник(и): Петренко Катерина
#707
Украина /
Одесса /
Студия современной хореографии
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Диденко Анна
Керівник: Аксютова Анастасия
Хореограф: Аксютова Анастасия Валерьевна
Учасник(и): Диденко Анна
#908
Украина /
Вишневое /
-
Керівник: Анна Гусельникова
Хореограф: Гусельникова Анна
Учасник(и): Гейвах Дарья
Керівник: Анна Гусельникова
Хореограф: Гусельникова Анна
Учасник(и): Гейвах Дарья
#989
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Дрожжа Екатерина
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Дрожжа Екатерина
Категорія: Dance / Improvisation Solo Час: 18:10
#22
Украина /
Одесса /
Selena
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
#411
Україна /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Шевченко Софія
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Шевченко Софія
#412
Україна /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Червочнук Софія
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Ирина Бубенок
Учасник(и): Червочнук Софія
#446
Украина /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
Керівник: Ирина Литун
Хореограф: Літун Ірина
Учасник(и): Божок Софія
#475
Украина /
Киев /
A6 diamond
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Тищенко Кіра
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Тищенко Кіра
#480
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Глемейда Мария
#483
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Приндюк Анастасия
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Приндюк Анастасия
#568
Украина /
Киев /
A6 junior
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Троценко Полина
Керівник: Анастасия Ващенко
Хореограф: Ващенко Анастасия
Учасник(и): Троценко Полина
#994
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Онюшкина Злата
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Solo / Rising Час: 19:20
#4
Украина /
Київ /
-
Керівник: Надежда Галаган
Хореограф: Світлана Вечірка
Учасник(и): Галаган Надія
Керівник: Надежда Галаган
Хореограф: Світлана Вечірка
Учасник(и): Галаган Надія
#114
Украина /
Київ /
NA
Керівник: Ковальчук Юлия Витальевна
Хореограф: Ковальчук Юлія Віталіївна
Учасник(и): Ковальчук Юлія
Керівник: Ковальчук Юлия Витальевна
Хореограф: Ковальчук Юлія Віталіївна
Учасник(и): Ковальчук Юлія
#419
Україна /
Рівне /
-
Керівник: Іванна Новак
Хореограф: Новак Іванна
Учасник(и): Новак Іванна
Керівник: Іванна Новак
Хореограф: Новак Іванна
Учасник(и): Новак Іванна
#443
Україна /
Киев /
Dark Horse
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия
#444
Україна /
Киев /
Dark Horse
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Рашевская Мария
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Рашевская Мария
#524
Украина /
Торецьк /
Fly Dance Studio
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Косінова Валерія
Керівник: Ольга Косинова
Хореограф: Косінова Ольга, Ониксимова Валерія
Учасник(и): Косінова Валерія
#608
Украина /
Київ /
D.Side Dance Studio
Керівник: София Мацевко
Хореограф: Мацевко Софія
Учасник(и): Петрушкевич Роксолана
Керівник: София Мацевко
Хореограф: Мацевко Софія
Учасник(и): Петрушкевич Роксолана
#675
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Пятко Дарина
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Богдан Урхов
Учасник(и): Пятко Дарина
#676
Украина /
Суми /
Dance Studio Ksenia Ruabenko
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Рябенко Ксенiя
Учасник(и): Кiріенко Ольга
Керівник: Рябенко Ксения
Хореограф: Рябенко Ксенiя
Учасник(и): Кiріенко Ольга
#754
Украина /
Бровари /
Street Dance Club
Керівник: Ева Андриец
Хореограф: Сушилін Олександр
Учасник(и): Андрієць Єва
Керівник: Ева Андриец
Хореограф: Сушилін Олександр
Учасник(и): Андрієць Єва
#812
Україна /
Київ /
D.side / the Sonders
Керівник: Вероніка Лавденко
Хореограф: Олександра Галушко
Учасник(и): Лавденко Вероніка
Керівник: Вероніка Лавденко
Хореограф: Олександра Галушко
Учасник(и): Лавденко Вероніка
#927
Украина /
Київ /
Dance dynasty
Керівник: Диана Герасименко
Хореограф: Нікіфорова Валерія
Учасник(и): Герасименко Діана
Керівник: Диана Герасименко
Хореограф: Нікіфорова Валерія
Учасник(и): Герасименко Діана
#1128
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Лошатецька Вероніка
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Лошатецька Вероніка
Категорія: Dance / Contemporary / Adults / Solo / Pro Час: 19:46
#21
Украина /
Одесса /
Selena
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Илья Падзина/Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Илья Падзина/Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
#49
Україна /
Київ /
Немає
Керівник: Кароліна Петрова
Хореограф: Петрова Кароліна
Учасник(и): Петрова Кароліна
Керівник: Кароліна Петрова
Хореограф: Петрова Кароліна
Учасник(и): Петрова Кароліна
#51
Украина /
Киев /
КДФХК
Керівник: Ева Трепилец
Хореограф: Владислав Детюченко
Учасник(и): Трепилец Ева
Керівник: Ева Трепилец
Хореограф: Владислав Детюченко
Учасник(и): Трепилец Ева
#64
Україна /
Львів, Брюховичі /
Dance Studio Fusion
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Терлецький Роман
Учасник(и): Терлецький Роман
Керівник: Данилишин Марта
Хореограф: Терлецький Роман
Учасник(и): Терлецький Роман
#98
Україна /
Львів /
Prostir dance studio
Керівник: Олександр Істратов
Хореограф: Домазар Соломія
Учасник(и): Істратов Олександр
Керівник: Олександр Істратов
Хореограф: Домазар Соломія
Учасник(и): Істратов Олександр
#171
Украина /
Одесса /
Танцевальная студия Панченко
Керівник: Татьяна Секриеру
Хореограф: Секриеру Татьяна
Учасник(и): Тихонова Екатерина
Керівник: Татьяна Секриеру
Хореограф: Секриеру Татьяна
Учасник(и): Тихонова Екатерина
#172
Украина /
Одесса /
Танцевальная студия Панченко
Керівник: Татьяна Секриеру
Хореограф: Секриеру Татьяна
Учасник(и): Хшефи Каролина
Керівник: Татьяна Секриеру
Хореограф: Секриеру Татьяна
Учасник(и): Хшефи Каролина
#292
UA /
Херсон /
marvel_dancestudio
Керівник: Дмитрий Молоканов
Хореограф: Молоканов Дмитрий
Учасник(и): Молоканов Дмитрий
Керівник: Дмитрий Молоканов
Хореограф: Молоканов Дмитрий
Учасник(и): Молоканов Дмитрий
#410
Україна /
Хмельницький /
Big dance home
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Галя П‘єха/Вова Раков
Учасник(и): Червончук Софія
Керівник: Ірина Бубенок
Хореограф: Галя П‘єха/Вова Раков
Учасник(и): Червончук Софія
#437
Украина /
Днепр /
dance center Move on
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Дудко Руслана
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Дудко Руслана
#454
Україна /
Вінниця /
Soul Dance Centre
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Яковенко Анастасія
Керівник: Українець Олеся
Хореограф: Українець Олеся
Учасник(и): Яковенко Анастасія
#564
Ukraine /
Немає /
Немає
Керівник: Alex Litovskii
Хореограф: Немає
Учасник(и): Александр Литовский
Керівник: Alex Litovskii
Хореограф: Немає
Учасник(и): Александр Литовский
#1111
Украина /
Дніпро /
Bambaataa dance club
Керівник: Илья Ченакал
Хореограф: Ченакал Ілля
Учасник(и): Ченакал Ілля
Керівник: Илья Ченакал
Хореограф: Ченакал Ілля
Учасник(и): Ченакал Ілля
#1132
Украина /
Хмельницький /
Арт Центр Імпульс
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Коцюрба Анна
Керівник: Ищук Елена
Хореограф: Іщук Олена
Учасник(и): Коцюрба Анна
#1189
Украина /
Дніпро /
dance center Move on
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Свириденко Олеся
Керівник: Свириденко Олеся
Хореограф: Свириденко Олеся
Учасник(и): Свириденко Олеся
Категорія: Dance / Jazz-Modern / Adults / Solo / Pro Час: 20:26
#20
Украина /
Одесса /
Selena
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Дарья Коваль/ Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
Керівник: Оксана Фрузорова
Хореограф: Дарья Коваль/ Ольга Вьюн
Учасник(и): Онищенко Александра
Сцена: Большая
Категорія: Street / Babies / Crew Час: 09:10
#975
Украина /
Днепр /
Babol Kidz Crew | Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Ципочкина Настя, Маша Павлюченкова, Лена Засенко, Карина Диденко
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Ципочкина Настя, Маша Павлюченкова, Лена Засенко, Карина Диденко
#865
Украина /
киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Ходзинская Владислава, Дубровская Вероника, Мавчанюк Дарына, Даныленко Мар`яна
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Ходзинская Владислава, Дубровская Вероника, Мавчанюк Дарына, Даныленко Мар`яна
#365
Украина /
c.Щасливе /
Sweety Crew, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Яценко Марк, Хруль Аріна, Юхименко Вікторія, Канюка Еліна, Мозес Аліна, Палтусова Вероніка, Бохонська Каріна, Бабаніна Маргарита, Бовсуновська Анна
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Яценко Марк, Хруль Аріна, Юхименко Вікторія, Канюка Еліна, Мозес Аліна, Палтусова Вероніка, Бохонська Каріна, Бабаніна Маргарита, Бовсуновська Анна
Категорія: Street / Babies / Mega Crew Час: 09:18
#381
Украина /
Днепр /
Diamond future . The Diamond space
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Болтенкова Анастасия, Зеленина Мария, Гулюкина Ника, Петрухина Ника, Владимирова Саша, Манжилей Эвдокия, Драчева Кристина, Павловская Варвара, Тюменева Ева, Гасанова Ева, Домаш Виолетта, Бубельная Арина, Писарева Ульяна, Литвинова Емма, Брагар Емма, Кобзев Максим , Малышева Вероника, Гребенникова София, Харченко Маша
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Болтенкова Анастасия, Зеленина Мария, Гулюкина Ника, Петрухина Ника, Владимирова Саша, Манжилей Эвдокия, Драчева Кристина, Павловская Варвара, Тюменева Ева, Гасанова Ева, Домаш Виолетта, Бубельная Арина, Писарева Ульяна, Литвинова Емма, Брагар Емма, Кобзев Максим , Малышева Вероника, Гребенникова София, Харченко Маша
#257
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Билодид Елена , Любченко Вероника , Забашта Злата , Котова Диана , Морозенко Диана , Гарбуз Виктория , Теленская Лиза , Молодид Стеша , Корнейко Каролина, Фабрицкая Кира , Ничипуренко Милана , Проценко Полина , Бобракова Дарья , Коломоец Майя , Новикова Кристина , Юрчук Мария , Григорьева Вероника
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Билодид Елена , Любченко Вероника , Забашта Злата , Котова Диана , Морозенко Диана , Гарбуз Виктория , Теленская Лиза , Молодид Стеша , Корнейко Каролина, Фабрицкая Кира , Ничипуренко Милана , Проценко Полина , Бобракова Дарья , Коломоец Майя , Новикова Кристина , Юрчук Мария , Григорьева Вероника
#755
Украина /
Киев /
Fire kids
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Ситько Тимур, Саричева Мілана , Ліснічук Дар'я, Максакова Ольга , Коржупова Злата , Козир Софія, Коновал Анастасія , Горбач Нікіта , Голубєва Діана , Судакова Ніна , Андрющенко Анастасія , Єва Бушуєва , Щербініна Альбіна
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Ситько Тимур, Саричева Мілана , Ліснічук Дар'я, Максакова Ольга , Коржупова Злата , Козир Софія, Коновал Анастасія , Горбач Нікіта , Голубєва Діана , Судакова Ніна , Андрющенко Анастасія , Єва Бушуєва , Щербініна Альбіна
Категорія: Street / Kids / Duo - Trio / Rising Час: 09:28
#1004
Украина /
Київ /
Dance Studio "New School"
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Дячук Вероніка, Дячук Софія , Манішевська Аліса
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Дячук Вероніка, Дячук Софія , Манішевська Аліса
#728
Украина /
Киев /
Open Art Studio
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Нагорный Роман Игоревич, Мазура Арианна Константиновна
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Нагорный Роман Игоревич, Мазура Арианна Константиновна
#478
Украина /
Дніпро /
Sweet family club
Керівник: Анна Елисеева
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Володіна Єлизавета, Гайков Тимур
Керівник: Анна Елисеева
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Володіна Єлизавета, Гайков Тимур
#1001
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Похилюк Валерія, Брагаренко Вячеслава
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Похилюк Валерія, Брагаренко Вячеслава
#714
Украина /
Вінниця /
LaMar Dance Academy
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Цюрко Анастасія , Проценко Христина
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Цюрко Анастасія , Проценко Христина
#1002
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Матвій, Аксанюк Катерина
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Матвій, Аксанюк Катерина
#870
Украина /
киев /
Step to Dance
Керівник: Шавро Екатерина
Хореограф: Шавро Екатерина
Учасник(и): Тарасюк Тамила, Корнийчук Яна
Керівник: Шавро Екатерина
Хореограф: Шавро Екатерина
Учасник(и): Тарасюк Тамила, Корнийчук Яна
#950
Украина /
Київ /
Creative school "КомпОт" / Група "ritmmix"
Керівник: Наталья Выпринцева
Хореограф: Анна Мекшун
Учасник(и): Васіліса Кузова, Анна Гулак, Марія Петрик
Керівник: Наталья Выпринцева
Хореограф: Анна Мекшун
Учасник(и): Васіліса Кузова, Анна Гулак, Марія Петрик
#999
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Семерук Дмитро, Аксанюк Матвій, Аксанюк Катерина
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Семерук Дмитро, Аксанюк Матвій, Аксанюк Катерина
#871
Украина /
киев /
Step to Dance
Керівник: Шавро Екатерина
Хореограф: Шавро Екатерина
Учасник(и): Рачина София , Кулишко Ясна
Керівник: Шавро Екатерина
Хореограф: Шавро Екатерина
Учасник(и): Рачина София , Кулишко Ясна
Категорія: Street / Kids / Duo - Trio / Pro Час: 10:15
#716
Украина /
Вінниця /
LaMar Dance Academy
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Проценко Єва, Шелінг Марія
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Проценко Єва, Шелінг Марія
#1010
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Теренчук Тимур , Джурик Ніколь
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Теренчук Тимур , Джурик Ніколь
#1194
Украина /
Днепр /
Selfhood
Керівник: Мищенко Виктория
Хореограф: Погуляка Юлия, Мищенко Виктория
Учасник(и): Колпакова Александра, Орлова Софья, Лобур Ярослава
Керівник: Мищенко Виктория
Хореограф: Погуляка Юлия, Мищенко Виктория
Учасник(и): Колпакова Александра, Орлова Софья, Лобур Ярослава
#1011
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина , Джурик Ніколь , Вересюк Златослава
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина , Джурик Ніколь , Вересюк Златослава
#848
Украина /
Харьков /
Crew ABF
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Матяш Дарина, Гук Кира
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Матяш Дарина, Гук Кира
#838
Украина /
г. Киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Мосина Дар`я, Лютая Арина, Кысиль София
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Мосина Дар`я, Лютая Арина, Кысиль София
Категорія: Street / Kids / Crew / Rising Час: 10:30
#702
Україна /
Київ /
Young Soul Crew / Katarsis Dance Studio
Керівник: Булгарь Яна
Хореограф: Булгарь Яна
Учасник(и): Семилітко Соломія, Новосілецька Злата, Мельник Ліза, Матвєєва Поліна, Купріянець Кіра, Коверник Поліна, Жукова Кіра, Фурманчук Даша, Мітасова Ліза
Керівник: Булгарь Яна
Хореограф: Булгарь Яна
Учасник(и): Семилітко Соломія, Новосілецька Злата, Мельник Ліза, Матвєєва Поліна, Купріянець Кіра, Коверник Поліна, Жукова Кіра, Фурманчук Даша, Мітасова Ліза
#985
Україна /
Ірпінь /
Follow the Flow
Керівник: Подлєсний Дмитро
Хореограф: Dimich
Учасник(и): Перебийніс Катерина, Норчук Михайло, Дзюба Олег, Герасименко Аліса, Чибаненко Поліна
Керівник: Подлєсний Дмитро
Хореограф: Dimich
Учасник(и): Перебийніс Катерина, Норчук Михайло, Дзюба Олег, Герасименко Аліса, Чибаненко Поліна
#772
Украина /
Киев /
Fire girls
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Судакова Марія , Тагайчинова Варвара , Хіргій Олександра , Степаенова Єва, Мозгова Анастасія , Журавльова Вероніка , Зіненко Єлизавета , Журавльова Анастасія , Виноградова Анастасія
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Судакова Марія , Тагайчинова Варвара , Хіргій Олександра , Степаенова Єва, Мозгова Анастасія , Журавльова Вероніка , Зіненко Єлизавета , Журавльова Анастасія , Виноградова Анастасія
#259
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Савчук Женя
Учасник(и): Петренко Тарас , Фабрицкий Тимофей , Найда Кристина , Найда Дарина , Любченко Маша , Кузьминых Яна , Гумельник Ника
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Савчук Женя
Учасник(и): Петренко Тарас , Фабрицкий Тимофей , Найда Кристина , Найда Дарина , Любченко Маша , Кузьминых Яна , Гумельник Ника
#766
Украина /
Киев /
Splash Kids
Керівник: Сычевская Ярослава
Хореограф: Сычевская Ярослава
Учасник(и): Милана Довгуля, Елизавета Джадан , Евдокия Бирюк, Ева Смирнова, Даша Апостолова
Керівник: Сычевская Ярослава
Хореограф: Сычевская Ярослава
Учасник(и): Милана Довгуля, Елизавета Джадан , Евдокия Бирюк, Ева Смирнова, Даша Апостолова
#861
Украина /
г. Киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Луцюк Варвара, Лютая Арина, Кожема Вероника, Кисель София, Есипчук София , Гневушева Мария, Базылевская Елизавета, Мосина Дар`я
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Луцюк Варвара, Лютая Арина, Кожема Вероника, Кисель София, Есипчук София , Гневушева Мария, Базылевская Елизавета, Мосина Дар`я
#854
Украина /
Київ /
Стихія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Тутак Єлизавета, Сазонова Олександра, Овчарик Євгенія, Нгуєн Тхуі Лінь, Земська Поліна, Дуюнова Вероніка, Харченко Кіра, Шевченко Ангеліна
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Тутак Єлизавета, Сазонова Олександра, Овчарик Євгенія, Нгуєн Тхуі Лінь, Земська Поліна, Дуюнова Вероніка, Харченко Кіра, Шевченко Ангеліна
#472
Украина /
Київ /
Major Kids Studio
Керівник: Олена Кудряшова
Хореограф: Кобильчук Микита
Учасник(и): Ягола Вікторія, Хачіньян Єва, Поліщук Софія, Секеріна Анастасія, Нагірняк Діана, Мацюк Маргарита, Кучер Наталія, Гудима Кіра
Керівник: Олена Кудряшова
Хореограф: Кобильчук Микита
Учасник(и): Ягола Вікторія, Хачіньян Єва, Поліщук Софія, Секеріна Анастасія, Нагірняк Діана, Мацюк Маргарита, Кучер Наталія, Гудима Кіра
#90
Украина /
Днепр /
Sweet Family Club
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гридчина Валерия, Яцута Яна, Анастасия Олейник
Учасник(и): Седоусова Мария, Бакай Мария, Березина София, Алхимова Дарина, Рыжикова Николь, Корниевская Мария, Тараненко Кира, Воронюк София, Володина Елизавета
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гридчина Валерия, Яцута Яна, Анастасия Олейник
Учасник(и): Седоусова Мария, Бакай Мария, Березина София, Алхимова Дарина, Рыжикова Николь, Корниевская Мария, Тараненко Кира, Воронюк София, Володина Елизавета
Категорія: Street / Kids / Crew / Pro Час: 10:55
#887
Україна /
Сквира /
Real Dance
Керівник: Лілія Левківська
Хореограф: Левківська Лілія
Учасник(и): Польгун Ніколь, Павленко Уляна , Немова Настя, Микусевич Дар'я, Кононець Яна , Збаращенко Поліна, Ільченко Софія, Тернова Настя, Чумак Ангеліна
Керівник: Лілія Левківська
Хореограф: Левківська Лілія
Учасник(и): Польгун Ніколь, Павленко Уляна , Немова Настя, Микусевич Дар'я, Кононець Яна , Збаращенко Поліна, Ільченко Софія, Тернова Настя, Чумак Ангеліна
#810
Украина /
Київ /
Panda Crew,Ked Dance Studio
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Горбачова Злата, Шубрат Марина, Куликова Владислава, Сапон Софія, Білошапка Аліна
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Горбачова Злата, Шубрат Марина, Куликова Владислава, Сапон Софія, Білошапка Аліна
Категорія: Street / Kids / Mega Crew / Rising Час: 11:30
#798
Украина /
Київ /
Ked Kids Crew , Ked Dance Studio
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Романенко Тімур , Куликова Владислава, Горбачова Злата, Сапон Софія, Білошапка Аліна, Крошка Анна, Лесик Владислав, Акбаш Дар'я , Пушкар Вероніка, Кареба Артем, Шубрат Марина, Терещенко Олексій , Христич Анна, Симоненко Вікторія , Гринченко Іларія
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Романенко Тімур , Куликова Владислава, Горбачова Злата, Сапон Софія, Білошапка Аліна, Крошка Анна, Лесик Владислав, Акбаш Дар'я , Пушкар Вероніка, Кареба Артем, Шубрат Марина, Терещенко Олексій , Христич Анна, Симоненко Вікторія , Гринченко Іларія
#287
Украинс /
Lviv /
Funky Fam
Керівник: Polina Salabay
Хореограф: Полина Салабай
Учасник(и): Ковалевська Аліція , Настя Фабінська , Пічега Каріна, Павліченко Ліза , Парасюк Яна , Прокопів Валерія , Гунц Ірина, Гунька Мілана, Вдовенко Ізабель, Страмик Оріяна, Жеребацька Віка
Керівник: Polina Salabay
Хореограф: Полина Салабай
Учасник(и): Ковалевська Аліція , Настя Фабінська , Пічега Каріна, Павліченко Ліза , Парасюк Яна , Прокопів Валерія , Гунц Ірина, Гунька Мілана, Вдовенко Ізабель, Страмик Оріяна, Жеребацька Віка
#364
Украина /
c.Щасливе /
Kavabanga Crew, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Шерстюк Світлана, Чірва Вікторія, Ходаківська Кіра, Сорока Луіза, Пухальска Віолетта, Смілянець Анастасія, Смілянець Анна, Смілянець Дарина, Карпенко Діана, Лимар Мілана, Півчук Вероніка, Плахотнюк Ангеліна, Грицькова Яна, Грива Олексій, Бубенко Дарія, Бовсуновський Остап, Атаманенко Іван
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Шерстюк Світлана, Чірва Вікторія, Ходаківська Кіра, Сорока Луіза, Пухальска Віолетта, Смілянець Анастасія, Смілянець Анна, Смілянець Дарина, Карпенко Діана, Лимар Мілана, Півчук Вероніка, Плахотнюк Ангеліна, Грицькова Яна, Грива Олексій, Бубенко Дарія, Бовсуновський Остап, Атаманенко Іван
#389
Украина /
c.Щасливе /
Jumba Crew, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Любомир Бовсуновський
Учасник(и): Шишлакова Вероніка, Панченко Марія, Фалько Софія, Черниш Іванна, Момот Софія, Мозоль Ясна, Кузьменко Марія, Ковальова Єва, Головко Даша, Васюта Марічка, Бугай Каріна, Бражник Софія, Білан Назар
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Любомир Бовсуновський
Учасник(и): Шишлакова Вероніка, Панченко Марія, Фалько Софія, Черниш Іванна, Момот Софія, Мозоль Ясна, Кузьменко Марія, Ковальова Єва, Головко Даша, Васюта Марічка, Бугай Каріна, Бражник Софія, Білан Назар
#1077
Україна /
Вінниця /
ART FUSION GOLDEN KIDS
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Цимбал Марія, Поліщук Поліна, Татарчук Зоряна, Похилюк Валерія , Поліщук Владислав, Плаксієнко Дмитро, Одокій Діана, Павличук Марія, Петренко Поліна, Москаленко Вікторія, Насадюк Євангеліна, Левицька Катерина, Кирилюк Олександра, Кирилюк Діана, Долюк Максим, Доценко Катерина, Качалка Маргарита, Дідик Анастасія, Воєводко Катерина, Брагаренко Вячеслава, Берегута Анна
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Цимбал Марія, Поліщук Поліна, Татарчук Зоряна, Похилюк Валерія , Поліщук Владислав, Плаксієнко Дмитро, Одокій Діана, Павличук Марія, Петренко Поліна, Москаленко Вікторія, Насадюк Євангеліна, Левицька Катерина, Кирилюк Олександра, Кирилюк Діана, Долюк Максим, Доценко Катерина, Качалка Маргарита, Дідик Анастасія, Воєводко Катерина, Брагаренко Вячеслава, Берегута Анна
#763
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Слюсаренко Софія , Салміна Уляна , Русанова Олександра , Половко Варвара, Назаренко Маріанна , Коржупов Захар , Гончарова Вероніка , Атаманюк Вікторія , Татауш Олександр , Шимановська Анна
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Слюсаренко Софія , Салміна Уляна , Русанова Олександра , Половко Варвара, Назаренко Маріанна , Коржупов Захар , Гончарова Вероніка , Атаманюк Вікторія , Татауш Олександр , Шимановська Анна
#198
Украина /
Чернигов /
Allyans dance school/Freedom Fam
Керівник: Попова Мария
Хореограф: Попова Мария
Учасник(и): Кичка Мирослава, Мозговой Артем, Демидок Диана, Кириенко Элина, Кириенко Даша, Клесун Дарья , Бусел Маша, Фаюк Виктория, Березняцкая Милана, Неговская Настя, Васеленко Валерия
Керівник: Попова Мария
Хореограф: Попова Мария
Учасник(и): Кичка Мирослава, Мозговой Артем, Демидок Диана, Кириенко Элина, Кириенко Даша, Клесун Дарья , Бусел Маша, Фаюк Виктория, Березняцкая Милана, Неговская Настя, Васеленко Валерия
#653
Украина /
Кременчук /
GFD studio
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Тетяна, Рак Олег
Учасник(и): Коростиленко Лилия, Старикова Ника, Радионова Ангелина, Мысяк Илья , Кривонос Арина, Матусевич Ксения, Дериенко Ангелина , Старик Виолетта , Нестеренко Мирослава, Скуридина Мария, Нагорный Степан, Шевцова София, Табакина Ева, Марчук Вероника, Ярышева Альбина, Безус Александр , Малюченко Тимофей , Малюченко Мелания, Боженко Вероника, Пинчук Марина, Хоменко София, Чинчик Каролина, Осадчая Мария
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Тетяна, Рак Олег
Учасник(и): Коростиленко Лилия, Старикова Ника, Радионова Ангелина, Мысяк Илья , Кривонос Арина, Матусевич Ксения, Дериенко Ангелина , Старик Виолетта , Нестеренко Мирослава, Скуридина Мария, Нагорный Степан, Шевцова София, Табакина Ева, Марчук Вероника, Ярышева Альбина, Безус Александр , Малюченко Тимофей , Малюченко Мелания, Боженко Вероника, Пинчук Марина, Хоменко София, Чинчик Каролина, Осадчая Мария
#133
Украина /
Днепр /
Other kids
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская Яна
Учасник(и): Ева Бойчук, Демьянюк Арина, Жиленко Александра , Клоченко Богдана, Чернусь Марьяна , Резниченко Маргарита, Рычкова Алиса, Чалая Маша, Симонова Маша, Дилев Даниил, Бондарь Микаэла , Костишина Дарья
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская Яна
Учасник(и): Ева Бойчук, Демьянюк Арина, Жиленко Александра , Клоченко Богдана, Чернусь Марьяна , Резниченко Маргарита, Рычкова Алиса, Чалая Маша, Симонова Маша, Дилев Даниил, Бондарь Микаэла , Костишина Дарья
Категорія: Street / Kids / Mega Crew / Pro Час: 12:03
#357
Украина /
Київ /
MANUNA CREW / SHYK DANCE STUDIO
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Ситник Анісія , Савицька Кіра , Савіна Дарья , Петрушова Дарья , Петровська Софія , Петровська Анна , Павліщук Соня , Марус Анна , Малюга Вероніка , Краснощокова Вероніка , Корх Злата , Демчук Діана , Бовсуновський Матвій , Скороход Сюзанна , Слепньова Олександра , Черниш Вєра , Юзунь Єва
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Ситник Анісія , Савицька Кіра , Савіна Дарья , Петрушова Дарья , Петровська Софія , Петровська Анна , Павліщук Соня , Марус Анна , Малюга Вероніка , Краснощокова Вероніка , Корх Злата , Демчук Діана , Бовсуновський Матвій , Скороход Сюзанна , Слепньова Олександра , Черниш Вєра , Юзунь Єва
#363
Украина /
смт Попільня /
Good Luck Crew, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Тереб Катерина, Федоренко Поліна, Тереб Анастасія, Станіславчук Валерія, Ніколаєнко Дарина, Савіна Богдана, Кривич Вероніка, Мякаєва Анна, Кравець Анастасія, Качинська Надія, Карпина Катерина, Гонтар Анна, Звайгзне Софія, Гейдор Софія, Волохович Софія, Вакало Катерина, Ільченко Анна, Хрущ Дарія
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Тереб Катерина, Федоренко Поліна, Тереб Анастасія, Станіславчук Валерія, Ніколаєнко Дарина, Савіна Богдана, Кривич Вероніка, Мякаєва Анна, Кравець Анастасія, Качинська Надія, Карпина Катерина, Гонтар Анна, Звайгзне Софія, Гейдор Софія, Волохович Софія, Вакало Катерина, Ільченко Анна, Хрущ Дарія
#366
Украина /
c.Щасливе /
Happy Team, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Пятецька Поліна, Сушко Дарія, Приходько Кіра, Новохат Амелія, Кузьмич Єва, Малькіна Софія, Ковтун Нінель, Колєснік Кіра, Григоренко Маша, Завгородня Каріна, Горідько Ліза, Бенько Ольга, Бакуменко Дарина, Подолян Аня, Ткаченко Вікторія
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Пятецька Поліна, Сушко Дарія, Приходько Кіра, Новохат Амелія, Кузьмич Єва, Малькіна Софія, Ковтун Нінель, Колєснік Кіра, Григоренко Маша, Завгородня Каріна, Горідько Ліза, Бенько Ольга, Бакуменко Дарина, Подолян Аня, Ткаченко Вікторія
#1083
Україна /
Вінниця /
ART FUSION STAR KIDS
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Семенчук Аніта , Сачук Кирило , Романюк Анастасія, Пустовіт Анастасія, Липовська Ірина, Кирилюк Марта , Килимнюк Максим , Дробот Дар'я, Долюк Максим, Джурик Ніколь , Вересюк Златослава, Ситник Валерія, Теренчук Тимур
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Семенчук Аніта , Сачук Кирило , Романюк Анастасія, Пустовіт Анастасія, Липовська Ірина, Кирилюк Марта , Килимнюк Максим , Дробот Дар'я, Долюк Максим, Джурик Ніколь , Вересюк Златослава, Ситник Валерія, Теренчук Тимур
#733
Украина /
Киев /
X-Ray Dance Studio Luna
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Стадниченко Вероника, Рузяк Николина, Маудза Мария, Мартыненко Екатерина, Малиняк Демьян, Кремешная Лилия, Краснопольский Тарас, Коробчук Мария, Голик Полина, Гациашвили Софико, Ганжа Злата, Сурмило Лера, Теличко Мария, Тютюникова Дарья, Хавченко Любовь
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Стадниченко Вероника, Рузяк Николина, Маудза Мария, Мартыненко Екатерина, Малиняк Демьян, Кремешная Лилия, Краснопольский Тарас, Коробчук Мария, Голик Полина, Гациашвили Софико, Ганжа Злата, Сурмило Лера, Теличко Мария, Тютюникова Дарья, Хавченко Любовь
Категорія: Street_BEST CHALLENGE SHOW / Kids Час: 12:26
#808
Украина /
Сумы /
ALL4ONE
Керівник: Алёна Соломка
Хореограф: Алена Соломка, Александр Ершов
Учасник(и): Фененко Мария, Скляренко Артем, Прядун Марк, Пазуха Валентин, Плаксина Ева, Одарченко Елизавета, Новикова Тамара, Недайвода Мария, Литовченко Диана, Гармаш Алиса, Ивченко Влад, Бучук София, Бутрим Варвара, Завалий Егор, Цебро Анна, Чугай Диана
Керівник: Алёна Соломка
Хореограф: Алена Соломка, Александр Ершов
Учасник(и): Фененко Мария, Скляренко Артем, Прядун Марк, Пазуха Валентин, Плаксина Ева, Одарченко Елизавета, Новикова Тамара, Недайвода Мария, Литовченко Диана, Гармаш Алиса, Ивченко Влад, Бучук София, Бутрим Варвара, Завалий Егор, Цебро Анна, Чугай Диана
#230
Украина /
Киів /
DA.kidZ
Керівник: Анна Белая
Хореограф: Belaya
Учасник(и): Ліфиренко Кіра, Александрова Аліса, Канашонак Аріна, Маляревич Аліса, Рагуліна Даря, Седакова Софія, Скребцова Вероніка
Керівник: Анна Белая
Хореограф: Belaya
Учасник(и): Ліфиренко Кіра, Александрова Аліса, Канашонак Аріна, Маляревич Аліса, Рагуліна Даря, Седакова Софія, Скребцова Вероніка
#235
Україна /
Вінниця /
SharmS TOFFEE CREW
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Швець Вероніка, Радзіонова Софія, Чернадчук Марія, Поймай Марія, Пуздрановська Софія, Погорєлова Єва, Петлинська Оксана, Петренко Олексій, Мельник Софія, Лесняк Єлизавета, Левендович Марія, Лазарук Злата, Кучер Микита, Кучер Крістіна, Краєвська Каріна, Коробко Анна, Дідик Наталія, Кадук Оля, Герасименко Анна, Гудзішевська Кіра, Галкін Георгій, Астафуров Олексій, Бондаренко Дарина
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Швець Вероніка, Радзіонова Софія, Чернадчук Марія, Поймай Марія, Пуздрановська Софія, Погорєлова Єва, Петлинська Оксана, Петренко Олексій, Мельник Софія, Лесняк Єлизавета, Левендович Марія, Лазарук Злата, Кучер Микита, Кучер Крістіна, Краєвська Каріна, Коробко Анна, Дідик Наталія, Кадук Оля, Герасименко Анна, Гудзішевська Кіра, Галкін Георгій, Астафуров Олексій, Бондаренко Дарина
Категорія: Street / Juniors / Duo - Trio / Rising Час: 13:00
#552
Україна /
Киев /
Divas Place
Керівник: Анастасія Острянко
Хореограф: Нана Острянко
Учасник(и): Юшта Софія, Ібрашова Дарья
Керівник: Анастасія Острянко
Хореограф: Нана Острянко
Учасник(и): Юшта Софія, Ібрашова Дарья
#1092
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА, СУХОНЮК АННА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА, СУХОНЮК АННА
#1016
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Михайлова Лера , Зуб Катя
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Михайлова Лера , Зуб Катя
#717
Украина /
Вінниця /
LaMar Dance Academy
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Тарасюк Поліна , Бевз Артём
Керівник: Лариса Колесник
Хореограф: Лариса Колесник
Учасник(и): Тарасюк Поліна , Бевз Артём
#388
Україна /
Вінниця /
Soul Dance Centre
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Скрипник Марія, Мельник Валерія
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Скрипник Марія, Мельник Валерія
#1009
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Лисак Ксенія, Козак Надія
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Лисак Ксенія, Козак Надія
#984
Украина /
Днепр /
White Crew / Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Иванка Белая , Соня Белая
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Иванка Белая , Соня Белая
#1013
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина, Вересюк Златослава
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина, Вересюк Златослава
#656
Украина /
Львів /
Art fam studio
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Костельна Яна , Жмінка Софія
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Костельна Яна , Жмінка Софія
Категорія: Street / Juniors / Duo - Trio / Pro Час: 13:20
#1097
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БОРТ АНАСТАСИЯ, ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БОРТ АНАСТАСИЯ, ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ
#1020
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Дрожжа Екатерина, Тупицкая Анна
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Дрожжа Екатерина, Тупицкая Анна
#601
Украина /
Киев /
PROBLEMATIX
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Мартиненко Любов, Боровик Юлія
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Мартиненко Любов, Боровик Юлія
#1212
Украина /
Днепр /
Sweet Family Club
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Солодовник Алиса, Гридина Полина
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Солодовник Алиса, Гридина Полина
Категорія: Street / Juniors / Crew / Rising Час: 13:36
#116
Україна /
Київ /
Колектив “Danilov school”
Керівник: Аліна Канавська
Хореограф: Хореограф Канавська Аліна
Учасник(и): Канавська Олександра, Косматовська Поліна, Крупіна Аліна, Левківська Альона, Лукашук Яна, Палій Данііл, Палій Крістіна, Яковлєва Поліна
Керівник: Аліна Канавська
Хореограф: Хореограф Канавська Аліна
Учасник(и): Канавська Олександра, Косматовська Поліна, Крупіна Аліна, Левківська Альона, Лукашук Яна, Палій Данііл, Палій Крістіна, Яковлєва Поліна
#634
Украина /
Київ /
SDE team (N.One Dance Studio)
Керівник: Анастасия Заболотная
Хореограф: Швачко Єгор та Заболотна Анастасія
Учасник(и): Варуха Маша, Краєва Юля, Марченко Люба, Семеновська Аліна, Станкевич Мілана, Поліщук Аліна, Мудрик Еріка
Керівник: Анастасия Заболотная
Хореограф: Швачко Єгор та Заболотна Анастасія
Учасник(и): Варуха Маша, Краєва Юля, Марченко Люба, Семеновська Аліна, Станкевич Мілана, Поліщук Аліна, Мудрик Еріка
#295
Украина /
Kyiv /
R.Di FAM
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Боярінцева Аріна, Злєнко Євгенія, Мельнічук Зоя, Оліфан Маша, Парасюк Каміла, Перекрест Аліна, Покропівная Алісія, Протасова Алекса
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Боярінцева Аріна, Злєнко Євгенія, Мельнічук Зоя, Оліфан Маша, Парасюк Каміла, Перекрест Аліна, Покропівная Алісія, Протасова Алекса
#874
Украина /
Фастів /
TOX fam
Керівник: Бабич Алёна
Хореограф: Альона Бабич
Учасник(и): Альона Бабич, Каріна Лавровська , Єгор Булгаков , Марія Весела, Поліна Єфіменко, Каріна Ільченко, Дар‘я Ярмолюк, Софія Маєвська, Софія Похила
Керівник: Бабич Алёна
Хореограф: Альона Бабич
Учасник(и): Альона Бабич, Каріна Лавровська , Єгор Булгаков , Марія Весела, Поліна Єфіменко, Каріна Ільченко, Дар‘я Ярмолюк, Софія Маєвська, Софія Похила
#1105
Украина /
Херсон /
Marvel Dance Studio
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Музика Крістіна, Мазур Аміна, Данцева Анна, Анікіна Анастасія , Токарева Ірина
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Музика Крістіна, Мазур Аміна, Данцева Анна, Анікіна Анастасія , Токарева Ірина
#1104
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА, БОРТ АНАСТАСИЯ, ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ, НЕКЛЮДОВА КИРА, СУХОНЮК АННА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА, БОРТ АНАСТАСИЯ, ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ, НЕКЛЮДОВА КИРА, СУХОНЮК АННА
#1012
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Михайлова лера, Зуб Катя , Щеблякова Эвелина, Сухенко Аня , Матвиенко Тая, Боз Настя , Прусенко Вероника
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Михайлова лера, Зуб Катя , Щеблякова Эвелина, Сухенко Аня , Матвиенко Тая, Боз Настя , Прусенко Вероника
#78
Украина /
Харьков /
Moving up
Керівник: Дмитрий Шилов
Хореограф: Дмитрий Шилов; Ольга Деменко
Учасник(и): Павловская Валерия, Лебединець Ярослав, Кравченко Карина, Дудка Полина, Гаврилов Тимофей, Урум Карина, Устинов Даниил, Шаталова Екатерина
Керівник: Дмитрий Шилов
Хореограф: Дмитрий Шилов; Ольга Деменко
Учасник(и): Павловская Валерия, Лебединець Ярослав, Кравченко Карина, Дудка Полина, Гаврилов Тимофей, Урум Карина, Устинов Даниил, Шаталова Екатерина
#849
Украина /
Kharkiv /
M&Band
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Ямпольская Мария , Катюха Анастасия , Ковалёва Саша , Григоренко Даша , Шефер Виктория , Даша Мужичук
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Ямпольская Мария , Катюха Анастасия , Ковалёва Саша , Григоренко Даша , Шефер Виктория , Даша Мужичук
#79
Украина /
Dnipro /
SUGAR BABIES
Керівник: Елена Бабенко
Хореограф: Alina SUGAMAMA
Учасник(и): Снигур Карина, Силка Євгенія, Лисина Вероника, Дружкевич Полина, Бойко Катерина, Черниш Дарья, Чинник Ксенія
Керівник: Елена Бабенко
Хореограф: Alina SUGAMAMA
Учасник(и): Снигур Карина, Силка Євгенія, Лисина Вероника, Дружкевич Полина, Бойко Катерина, Черниш Дарья, Чинник Ксенія
#304
Украина /
Київ /
Дитяча хореографічна студія «Свято-Dance»
Керівник: Елизавета Луценко
Хореограф: Хореограф - Луценко Єлизавета Євгенівна, Педагог- Марчук Наталі Флоріанівна
Учасник(и): Москалюк Софія, Мамась Марія, Логунова Кіра, Коломієць Владислава, Ковбасюк Анна, Бугайчук Тетяна, Ярова Софія
Керівник: Елизавета Луценко
Хореограф: Хореограф - Луценко Єлизавета Євгенівна, Педагог- Марчук Наталі Флоріанівна
Учасник(и): Москалюк Софія, Мамась Марія, Логунова Кіра, Коломієць Владислава, Ковбасюк Анна, Бугайчук Тетяна, Ярова Софія
#942
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Dora’s Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Самонина Дарья
Учасник(и): Скрипка Вера , Вельчева Алиса , Байкул Саша , Атанасова диана , Каразейская Вика , Чепурняк Маша, Юрченко Илона
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Самонина Дарья
Учасник(и): Скрипка Вера , Вельчева Алиса , Байкул Саша , Атанасова диана , Каразейская Вика , Чепурняк Маша, Юрченко Илона
#460
Украина /
Білгород-Дністровский /
Illegal Dance Cenre Shine Girls
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Бура Орина, Федорончук Любов, Мойсеєнко Анна, Улєскова Анастасія, Нечепуренко Вероніка, Костенко Вікторія, Варналі Вікторія, Василенко Вікторія, Трегубенко Марія
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Бура Орина, Федорончук Любов, Мойсеєнко Анна, Улєскова Анастасія, Нечепуренко Вероніка, Костенко Вікторія, Варналі Вікторія, Василенко Вікторія, Трегубенко Марія
#863
Украина /
киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Стародуб Дар`я, Заикина Ярослава , Дубровская Мария, Грыцюк София
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Стародуб Дар`я, Заикина Ярослава , Дубровская Мария, Грыцюк София
#362
Украина /
смт Попільня /
Авторитети, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Щербина Маргарита, Удовенко Еліна, Петюх Дмитро, Панчук Анна, Панкова Оксана, Мосійчук Зоряна, Кохановська Софія
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Щербина Маргарита, Удовенко Еліна, Петюх Дмитро, Панчук Анна, Панкова Оксана, Мосійчук Зоряна, Кохановська Софія
#76
Україна /
Дніпро /
Перша Благодійна Танцювальна студія Dance Team Grani
Керівник: Олена Тропко
Хореограф: Олена Тропко
Учасник(и): Скрипниченко Вікторія, Парій Аліна, Попова Дар'я, Лисенко Анна, Музика Олександра, Клименко Аліна, Кравченко Катерина
Керівник: Олена Тропко
Хореограф: Олена Тропко
Учасник(и): Скрипниченко Вікторія, Парій Аліна, Попова Дар'я, Лисенко Анна, Музика Олександра, Клименко Аліна, Кравченко Катерина
#197
Україна /
Вінниця /
Sharm-S
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Солопова Вікторія
Учасник(и): Сєракова Софія , Паламаренко Жанна, Кравчук Вадим, Данилюк Тетяна, Бухер Аліна, Бабієць Анастасія , Савінова Владислава , Станкевич Вероніка
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Солопова Вікторія
Учасник(и): Сєракова Софія , Паламаренко Жанна, Кравчук Вадим, Данилюк Тетяна, Бухер Аліна, Бабієць Анастасія , Савінова Владислава , Станкевич Вероніка
#654
Украина /
Львів /
Art fam studio
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Павлишинець Аліса, Павліш Ярина, Костельна Яна, Жуковська Божена, Жмінка Софія, Жук Соломія, Гульовата Вероніка , Петренко Еріка
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Павлишинець Аліса, Павліш Ярина, Костельна Яна, Жуковська Божена, Жмінка Софія, Жук Соломія, Гульовата Вероніка , Петренко Еріка
#584
Украина /
Харьков /
ICrew (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Истягина София
Учасник(и): Морозова София , Мовчан Олеся, Мисик Антонина, Мельник Виктория, Каменева Настя, Герасименко Арина , Влага Злата, Никитенко Мария, Танцур Маша
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Истягина София
Учасник(и): Морозова София , Мовчан Олеся, Мисик Антонина, Мельник Виктория, Каменева Настя, Герасименко Арина , Влага Злата, Никитенко Мария, Танцур Маша
#850
Украина /
Харьков /
Crew ABF
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Гук Кира, Лайс Мария , Топчий Полина , Алексеева Ангелина, Васильева Анжелика, Облогин Вадим, Куряченко Дарина, Жуковская Аня
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Гук Кира, Лайс Мария , Топчий Полина , Алексеева Ангелина, Васильева Анжелика, Облогин Вадим, Куряченко Дарина, Жуковская Аня
#563
Україна /
Вінниця /
Motors Crew , Soul Dance Centre
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Руда Ангеліна, Посвятенко Марія, Ладнюк Вікторія, Кривоус Софія, Галунко Марія , Вронська Уляна , Балахтар Маша , Стахміч Маргарита, Чорна Каріна
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Руда Ангеліна, Посвятенко Марія, Ладнюк Вікторія, Кривоус Софія, Галунко Марія , Вронська Уляна , Балахтар Маша , Стахміч Маргарита, Чорна Каріна
Категорія: Street / Juniors / Crew / Pro Час: 15:00
#1058
Украина /
Киев /
Banditki Crew
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Курач Анна, Кисловская Варвара, Неделкова Евгения, Полеха Анастасия, Басистая Анастасия, Никитченко Надежда, Науменко Ольга
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Курач Анна, Кисловская Варвара, Неделкова Евгения, Полеха Анастасия, Басистая Анастасия, Никитченко Надежда, Науменко Ольга
#637
Украина /
Киев /
Dance studio Luna N.band
Керівник: Анастасия Филиппова
Хореограф: Филиппова Анастасия
Учасник(и): Назаренко Вероніка, Нігматуллна Вікторія Максимівна, Мороз Олександра Олегівна, Малоствітня Іванна, Етіві Сабріна Шеріфівна, Длигач Аліса Станіславівна , Грибенко Вероніка Вячиславівна , Старосельска Анна Олексіївна , Ткач Катерина Андріївна
Керівник: Анастасия Филиппова
Хореограф: Филиппова Анастасия
Учасник(и): Назаренко Вероніка, Нігматуллна Вікторія Максимівна, Мороз Олександра Олегівна, Малоствітня Іванна, Етіві Сабріна Шеріфівна, Длигач Аліса Станіславівна , Грибенко Вероніка Вячиславівна , Старосельска Анна Олексіївна , Ткач Катерина Андріївна
#298
Украина /
Киев /
Sugar Crew DF
Керівник: Антонина Будённая
Хореограф: Анна Ковальчук
Учасник(и): Щербина Виктория, Шаповалова Настя, Реверук Катя, Ковальчук Анна, Донченко Ангелина, Грищук Даша, Вовченко Диана, Буряк Анастасия , Бондарчук Диана
Керівник: Антонина Будённая
Хореограф: Анна Ковальчук
Учасник(и): Щербина Виктория, Шаповалова Настя, Реверук Катя, Ковальчук Анна, Донченко Ангелина, Грищук Даша, Вовченко Диана, Буряк Анастасия , Бондарчук Диана
#1149
Украина /
Київ /
D.girls
Керівник: Асмогилова София
Хореограф: Міша Ілін та Соня Асмогілова
Учасник(и): Бакатина Амина, Гринчук Соня, Дробот Мария, Крашенникова Саша, Литвиненко Мария, Перепелица Мария, Примак Елизавета, Шишолина Маша
Керівник: Асмогилова София
Хореограф: Міша Ілін та Соня Асмогілова
Учасник(и): Бакатина Амина, Гринчук Соня, Дробот Мария, Крашенникова Саша, Литвиненко Мария, Перепелица Мария, Примак Елизавета, Шишолина Маша
#1099
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЕКСВШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): КРУНДИКОВА МИЛАНА, ШТАНКЕВИЧ ДИАНА, БАРАНОВА АЛИНА, ПРАСОВА КСЕНИЯ, КАЛАШНИКОВА ЛИЗА, ГМЫРЯ МАРЬЯНА , ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЕКСВШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): КРУНДИКОВА МИЛАНА, ШТАНКЕВИЧ ДИАНА, БАРАНОВА АЛИНА, ПРАСОВА КСЕНИЯ, КАЛАШНИКОВА ЛИЗА, ГМЫРЯ МАРЬЯНА , ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА
#852
Украина /
Kharkiv /
Flash Star
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Лиза Николаенко , Лиза Степаненко , Настя Сегеда , Даша Мужичук , Катя Майборода , Эвелина Кобеляцкая , Лиза Мережко , Юля Борисенко , Вика Камалова
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Лиза Николаенко , Лиза Степаненко , Настя Сегеда , Даша Мужичук , Катя Майборода , Эвелина Кобеляцкая , Лиза Мережко , Юля Борисенко , Вика Камалова
#1095
Україна /
Сквира /
Real Dance
Керівник: Лілія Левківська
Хореограф: Клебанівська Оксана Станіславівна
Учасник(и): Микусевич Дар'я , Кононець Яна, Качуринська Настя, Дубенська Ліза, Гришина Аліна, Гриценко Марія, Глінка Олександра, Павленко Амалія, Прохацька Софія
Керівник: Лілія Левківська
Хореограф: Клебанівська Оксана Станіславівна
Учасник(и): Микусевич Дар'я , Кононець Яна, Качуринська Настя, Дубенська Ліза, Гришина Аліна, Гриценко Марія, Глінка Олександра, Павленко Амалія, Прохацька Софія
#459
Украина /
Білгород-Дністровский /
Illegal Dance Cenre
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гратініч Марія, Молодан Артем, Бура Орина, Бура Еліна, Соловей Вікторія, Яровенко Олександра, Дудка Поліна
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гратініч Марія, Молодан Артем, Бура Орина, Бура Еліна, Соловей Вікторія, Яровенко Олександра, Дудка Поліна
#736
Украина /
Киев /
L-Crew Dance Studio Luna
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Мержвинская Александра, Ищенко Алиса, Дудкина София , Гордиенко Кристина , Юрченко Кристина
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Мержвинская Александра, Ищенко Алиса, Дудкина София , Гордиенко Кристина , Юрченко Кристина
Категорія: Street / Juniors / MegaCrew / Rising Час: 15:25
#252
Украина /
Kupyansk /
Dance-Sports Center MillenniuM
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Romanenko Ekaterina, Panchenko Angelina, Cheremskaya Vera, Davidova Veronika, Dyachenko Anna, Stolarchyk Karina, Ovcharenko Anastasiia , Romanuk Polina, Kot Dasha, Kiiyashko Miroslava, Pryimak Vladyslava , Shpraha Sergey, Vertigo Egor, Matsegora Anna, Solominsya Liza
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Romanenko Ekaterina, Panchenko Angelina, Cheremskaya Vera, Davidova Veronika, Dyachenko Anna, Stolarchyk Karina, Ovcharenko Anastasiia , Romanuk Polina, Kot Dasha, Kiiyashko Miroslava, Pryimak Vladyslava , Shpraha Sergey, Vertigo Egor, Matsegora Anna, Solominsya Liza
#286
Украинс /
Lviv /
Teens Crew
Керівник: Polina Salabay
Хореограф: Полина Салабай
Учасник(и): Бубела Оля , Змисла Маргарита, Зубач Яся, Літвіна Кароліна, Маковецька Ліля , Максимів Соломія , Сеньо Яна , Софія Гулій, Тюшко Вікторія , Томків Кароліна
Керівник: Polina Salabay
Хореограф: Полина Салабай
Учасник(и): Бубела Оля , Змисла Маргарита, Зубач Яся, Літвіна Кароліна, Маковецька Ліля , Максимів Соломія , Сеньо Яна , Софія Гулій, Тюшко Вікторія , Томків Кароліна
#355
Украина /
Київ /
LETS DANCE CREW / SHYK DANCE STUDIO
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Сазонова Вероніка , Приладишева Діана , Позднякова Софія , Овраменко Марія, Науменко Марина , Машихіна Катерина , Ковальва Маргарита , Гуськова Марія , Гоменюк Євгенія , Банніков Ян , Стеценко Катерина , Черненко-Єрмолаєва
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Сазонова Вероніка , Приладишева Діана , Позднякова Софія , Овраменко Марія, Науменко Марина , Машихіна Катерина , Ковальва Маргарита , Гуськова Марія , Гоменюк Євгенія , Банніков Ян , Стеценко Катерина , Черненко-Єрмолаєва
#819
Україна /
Хмельницький /
J-Star
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Бондар Вікторія, Бойко Катерина, Грачова Яна, Дмитренко Аміна, Ліщук Сніжана, Моцна Дарья, Ніколайчук Каріна, Пасічник Анастасія, Полинцева Олександра, Прокопчук Дарья, Кравець Дмитро, Козак Анна, Денисенко Ульяна, Костюк Катерина, Окопна Дарья, Мельник Богдана
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Бондар Вікторія, Бойко Катерина, Грачова Яна, Дмитренко Аміна, Ліщук Сніжана, Моцна Дарья, Ніколайчук Каріна, Пасічник Анастасія, Полинцева Олександра, Прокопчук Дарья, Кравець Дмитро, Козак Анна, Денисенко Ульяна, Костюк Катерина, Окопна Дарья, Мельник Богдана
#1055
Украина /
Одесса /
Dora Dance School FILFAM
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра,Самонина Дарья
Учасник(и): Скрипка Вера, Вельчева Алисия, Байкул Саша, Атанасова Диана, Юрченко Илона, Чепурняк Маша, Каразейская Вика, Щеблякова Эвелина, Матвиенко Тая, Михайлова Лера, Зуб Катя, Боз Ананстасия, Прусенко Вероника
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра,Самонина Дарья
Учасник(и): Скрипка Вера, Вельчева Алисия, Байкул Саша, Атанасова Диана, Юрченко Илона, Чепурняк Маша, Каразейская Вика, Щеблякова Эвелина, Матвиенко Тая, Михайлова Лера, Зуб Катя, Боз Ананстасия, Прусенко Вероника
#308
Україна /
Київ /
Зразковий художній колектив ансамбль сучасного естрадного танцю «Gracia Dance»
Керівник: Ірина Гомонюк
Хореограф: Художній керівник ансамблю - Ємець Ірина Григорівна, хореограф/постановник - Гомонюк Ірина Олександрівна
Учасник(и): Ярошенко Діана, Шайтанова Ірина, Пилипчук Аріна, Охріменко Вікторія, Малій Вероніка, Лобан Анастасія, Крупич Вероніка, Ладур Данило, Грига Каріна, Волощук Софія, Васюк Катерина, Вдовенко Софія, Валин Серафіма, Відоменко Олександра, Вєровський Лев, Євпак Вікторія
Керівник: Ірина Гомонюк
Хореограф: Художній керівник ансамблю - Ємець Ірина Григорівна, хореограф/постановник - Гомонюк Ірина Олександрівна
Учасник(и): Ярошенко Діана, Шайтанова Ірина, Пилипчук Аріна, Охріменко Вікторія, Малій Вероніка, Лобан Анастасія, Крупич Вероніка, Ладур Данило, Грига Каріна, Волощук Софія, Васюк Катерина, Вдовенко Софія, Валин Серафіма, Відоменко Олександра, Вєровський Лев, Євпак Вікторія
#236
Україна /
Вінниця /
SharmS HEY HEY CREW
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Платенкова Марія, Островська Діана, Немишева Валерія, Маліннікова Марія, Мазуренко Крістіна, Лейбак Марія, Лабунська Дар'я, Кушнір Анна, Кузнєцова Валерія, Крупська Олександра, Корчак Анастасія, Корженко Каріна, Буренко Іван, Адамович Мирослава, Іщук Анна, Іваськевич Анна, Семенова Марія, Собко Ірина, Сурменко Оксана, Тумарева Катерина, Чижик Ольга
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Платенкова Марія, Островська Діана, Немишева Валерія, Маліннікова Марія, Мазуренко Крістіна, Лейбак Марія, Лабунська Дар'я, Кушнір Анна, Кузнєцова Валерія, Крупська Олександра, Корчак Анастасія, Корженко Каріна, Буренко Іван, Адамович Мирослава, Іщук Анна, Іваськевич Анна, Семенова Марія, Собко Ірина, Сурменко Оксана, Тумарева Катерина, Чижик Ольга
#587
Украина /
Харьков /
SI Team (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Истягина Соня
Учасник(и): Селюкова Тина, Рожко Вика, Посакалюк Настя, Махонина Вика, Дюженко Лиля, Гирка Маша, Высочина Камила, Войтова Даша, Винярская Лиза, Ушакова Арина, Шипоша Настя
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Истягина Соня
Учасник(и): Селюкова Тина, Рожко Вика, Посакалюк Настя, Махонина Вика, Дюженко Лиля, Гирка Маша, Высочина Камила, Войтова Даша, Винярская Лиза, Ушакова Арина, Шипоша Настя
#589
Украина /
Харьков /
Gun Squad (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Сезоненко Диана
Учасник(и): Гура София, Корнева Рита, Косенко Руслана, Косенко София, Костылева Алина, Кубах Маша, Лесовая Эля, Надырова Кира, Останкова Даша, Пиття Даша, Сяськая Настя, Ткачёва Настя, Бакуменко Маргарита, Большак Настя
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Сезоненко Диана
Учасник(и): Гура София, Корнева Рита, Косенко Руслана, Косенко София, Костылева Алина, Кубах Маша, Лесовая Эля, Надырова Кира, Останкова Даша, Пиття Даша, Сяськая Настя, Ткачёва Настя, Бакуменко Маргарита, Большак Настя
#596
Украина /
Харьков /
Mul’arka (All Stars Dance centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Зезюлина Анастасия
Учасник(и): Шевченко София , Удовиченко Дарья , Решетило Дарья, Рожкова Александра, Резникова Александра, Панова София, Осьмак Александра, Кучерявченко Кира, Лебедь Мария, Дорошенко Екатерина, Демченко Валерия, Цуранова Влада , Ватралик Мария, Бабенко Камилла
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Зезюлина Анастасия
Учасник(и): Шевченко София , Удовиченко Дарья , Решетило Дарья, Рожкова Александра, Резникова Александра, Панова София, Осьмак Александра, Кучерявченко Кира, Лебедь Мария, Дорошенко Екатерина, Демченко Валерия, Цуранова Влада , Ватралик Мария, Бабенко Камилла
#650
Украина /
Кременчук /
GFD studio
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег, Рак Тетяна
Учасник(и): Страхова Анна, Старикова Ника, Самофал Валерия, Пилипенко Кристина, Николенко Мария, Мищенко Юлия, Маргошвили Альбина, Лысенко Екатерина, Лавринец Мария, Колтунова Дарья, Дячук Анна, Домарацкая Полина, Джежелий Ренат, Гордиенко Анастасия, Гаврилец Валерия, Троцкая Анна, Филипова Злата, Штефан Арина, Яцкулич София
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег, Рак Тетяна
Учасник(и): Страхова Анна, Старикова Ника, Самофал Валерия, Пилипенко Кристина, Николенко Мария, Мищенко Юлия, Маргошвили Альбина, Лысенко Екатерина, Лавринец Мария, Колтунова Дарья, Дячук Анна, Домарацкая Полина, Джежелий Ренат, Гордиенко Анастасия, Гаврилец Валерия, Троцкая Анна, Филипова Злата, Штефан Арина, Яцкулич София
#651
Украина /
Кременчук /
GFD studio
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег, Рак Тетяна
Учасник(и): Яцкулич София, Шолошенко Виктория, Чубас Дарья, Филипова Злата, Старикова Ника, Троцкая Анна, Самофал Валерия, Пилипенко Кристина, Николенко Мария, Лавринец Мария, Лысенко Екатерина, Кулинич Дарья, Джежелий Ренат, Гордиенко Анастасия , Гаврилец Валерия
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег, Рак Тетяна
Учасник(и): Яцкулич София, Шолошенко Виктория, Чубас Дарья, Филипова Злата, Старикова Ника, Троцкая Анна, Самофал Валерия, Пилипенко Кристина, Николенко Мария, Лавринец Мария, Лысенко Екатерина, Кулинич Дарья, Джежелий Ренат, Гордиенко Анастасия , Гаврилец Валерия
#734
Україна /
Київ /
Z-Crew / Katarsis Dance Studio
Керівник: Булгарь Яна
Хореограф: Булгарь Яна
Учасник(и): Матвєєва Катя , Мельник Марія, Вигулярна Валерія, Яцола Маріна, Фадєєва Вероніка, Карпова Вероніка, Оніщенко Софія, Цвях Саша, Задвернюк Назар, Домічева Катя, Болюх Софія
Керівник: Булгарь Яна
Хореограф: Булгарь Яна
Учасник(и): Матвєєва Катя , Мельник Марія, Вигулярна Валерія, Яцола Маріна, Фадєєва Вероніка, Карпова Вероніка, Оніщенко Софія, Цвях Саша, Задвернюк Назар, Домічева Катя, Болюх Софія
#1039
Украина /
Днепр /
EFFECT
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Тележинская Полина, Ярмак Егор, Солодовник Алиса, Полина Карпенко, Падафа Мария, Настя Продан , Мерзликина Ника, Катя Турчина, Маша Седоусова, Даша Шеин, Гридина Полина, Белан Настя
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Тележинская Полина, Ярмак Егор, Солодовник Алиса, Полина Карпенко, Падафа Мария, Настя Продан , Мерзликина Ника, Катя Турчина, Маша Седоусова, Даша Шеин, Гридина Полина, Белан Настя
Категорія: Street / Juniors / MegaCrew / Pro Час: 16:20
#806
Украина /
Київ /
LaLa Crew, Ked Dance Studio
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Кириченко Мілана , Петренко Марія , Калита Катерина , Власенко Тетяна , Примак Катерина , Лущай Маргарита , Сопрунець Дар’я , Барчук Вероніка , Ференець Олена, Акулова Анна, Грицюк Вікторія, Оксенчук Софія, Пархоменко Варвара , Семенович Аріна, Кірєєва Наталія , Головко Олександра
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Романенко Лілія
Учасник(и): Кириченко Мілана , Петренко Марія , Калита Катерина , Власенко Тетяна , Примак Катерина , Лущай Маргарита , Сопрунець Дар’я , Барчук Вероніка , Ференець Олена, Акулова Анна, Грицюк Вікторія, Оксенчук Софія, Пархоменко Варвара , Семенович Аріна, Кірєєва Наталія , Головко Олександра
#660
Украина /
Киев /
D.D.Team DSL
Керівник: Dashka Dance
Хореограф: Dashka Dance
Учасник(и): Сороколат Полина , Науменко Валерия , Миняйло Влад , Мельницкая Лиза , Малыняк Глория , Кабак Мария , Зинченко Соня , Гудзенко Андрей , Гнатенко Ульяна , Власенко Юлия , Безпаленко Таня, Сутковенко Амина , Татарина Саша , Татарина Соня , Тумаева Маша
Керівник: Dashka Dance
Хореограф: Dashka Dance
Учасник(и): Сороколат Полина , Науменко Валерия , Миняйло Влад , Мельницкая Лиза , Малыняк Глория , Кабак Мария , Зинченко Соня , Гудзенко Андрей , Гнатенко Ульяна , Власенко Юлия , Безпаленко Таня, Сутковенко Амина , Татарина Саша , Татарина Соня , Тумаева Маша
#855
Украина /
Kharkiv /
Brighting crew
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Филатова Настя , Фокина Лада , Степашко Маша , Скопцова Дарина , Сегеда Соня , Конышева Алёна , Круглова Тася , Зинченко Полина , Черныш Злата , Харахондя Арина
Керівник: Дунаевская Маргарита
Хореограф: Дунаевская Маргарита
Учасник(и): Филатова Настя , Фокина Лада , Степашко Маша , Скопцова Дарина , Сегеда Соня , Конышева Алёна , Круглова Тася , Зинченко Полина , Черныш Злата , Харахондя Арина
#738
Украина /
Monastyrysche /
Dance Family Monte , номер - Future People
Керівник: Кисиль Ирина
Хореограф: Кісіль Ирина
Учасник(и): Тарасюк Євген, Ситкова Діана, Сивокобиленко Софія, Постой Анастасія , Савченко Маша, Олексієнко Ліза, Ляпкало Лілія, Локайчук Анастасія, Лемещук Софія, Коношевич Діана, Віннічук Юля, Грибок Анна, Боряченко Лена, Ситкова Софія, Борисенко Крістіна
Керівник: Кисиль Ирина
Хореограф: Кісіль Ирина
Учасник(и): Тарасюк Євген, Ситкова Діана, Сивокобиленко Софія, Постой Анастасія , Савченко Маша, Олексієнко Ліза, Ляпкало Лілія, Локайчук Анастасія, Лемещук Софія, Коношевич Діана, Віннічук Юля, Грибок Анна, Боряченко Лена, Ситкова Софія, Борисенко Крістіна
#203
Україна /
Чортків /
"Real_Dance_Studio" "Real_D_TeaM"
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Чекаловська Діана, Южда Анастасія, Смитанюк Вікторія, Слободян Назарій, Савіцька Юліана, Петренко Катерина, Міщенко Валерія, Кравець Софія, Лаба Дарія, Кальмук Валерія, Гащиц Діана, Вітів Вікторія
Керівник: Міщенко Світлана
Хореограф: Міщенко Світлана
Учасник(и): Чекаловська Діана, Южда Анастасія, Смитанюк Вікторія, Слободян Назарій, Савіцька Юліана, Петренко Катерина, Міщенко Валерія, Кравець Софія, Лаба Дарія, Кальмук Валерія, Гащиц Діана, Вітів Вікторія
#735
Украина /
Киев /
Dance Hunters Dance Studio Luna
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Паничерская Владислава, Паничерская Валерия , Мержвинская Александра , Лавренюк Илона, Крупский Темофей, Ищенко Алиса, Дудкина София, Долгих София , Грущенко Виталина, Гордиенко Кристина , Гациашвили Софико, Русан София, Стадниченко Александр , Юрченко Кристина, Ямборак Вероника
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Паничерская Владислава, Паничерская Валерия , Мержвинская Александра , Лавренюк Илона, Крупский Темофей, Ищенко Алиса, Дудкина София, Долгих София , Грущенко Виталина, Гордиенко Кристина , Гациашвили Софико, Русан София, Стадниченко Александр , Юрченко Кристина, Ямборак Вероника
#767
Украина /
Киев /
Fire Crew
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Храпов Володимир , Чумаков Євгеній , Хохлєнков Глєб , Тагайчинова Варвара , Новіков Глєб, Кунда Олександр , Нехайчик Марія , Зіненко Єлизавета , Виноградова Анастасія, Алексеєнко Єгор, Єфіменко Софія
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Храпов Володимир , Чумаков Євгеній , Хохлєнков Глєб , Тагайчинова Варвара , Новіков Глєб, Кунда Олександр , Нехайчик Марія , Зіненко Єлизавета , Виноградова Анастасія, Алексеєнко Єгор, Єфіменко Софія
#593
Украина /
Харьков /
No Comments Crew (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Шмакова Оля , Черняк Анастасия, Цветкова Мария, Харьякова Настя , Фесюк Дана, Тризна Саша, Серик Ариана, Обухова Каролина, Настя Демьяненко, Михайлюк Диана, Мирошниченко Виктория, Мельничникова Алиса, Мельник Соня, Кузуб Полина, Маша Попова, Колузаева Ангелина, Козьмина Алиса , Денисенко Полина, Кайдалова Катя, Дядченко Алиса, Горелова Дарья, Гарькавая Настя, Водолазская Маша, Борисенко Вера, Бобро Ксения , Ашмарина Таисия, Арсентьева Александра
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Шмакова Оля , Черняк Анастасия, Цветкова Мария, Харьякова Настя , Фесюк Дана, Тризна Саша, Серик Ариана, Обухова Каролина, Настя Демьяненко, Михайлюк Диана, Мирошниченко Виктория, Мельничникова Алиса, Мельник Соня, Кузуб Полина, Маша Попова, Колузаева Ангелина, Козьмина Алиса , Денисенко Полина, Кайдалова Катя, Дядченко Алиса, Горелова Дарья, Гарькавая Настя, Водолазская Маша, Борисенко Вера, Бобро Ксения , Ашмарина Таисия, Арсентьева Александра
#594
Украина /
Харьков /
Zzайки crew (All Stars Dance centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Велькина Тая , Горчак Алиса, Гриценко Владислава, Гужва Алёна, Есыпенко Влада, Иванова Василиса, Кубах Мария , Магдич Мирослава, Маша Погребак, Мисик Антонина, Пономаренко Неля, Потапенко Дарья, Танцур Мария, Ткачева Анастасия , Хачатарьян Вероника, Чижиченко Елизавета, Бучнева Мария, Бунецкая Вера, Бобела Кира, Авходеева Ариана
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Велькина Тая , Горчак Алиса, Гриценко Владислава, Гужва Алёна, Есыпенко Влада, Иванова Василиса, Кубах Мария , Магдич Мирослава, Маша Погребак, Мисик Антонина, Пономаренко Неля, Потапенко Дарья, Танцур Мария, Ткачева Анастасия , Хачатарьян Вероника, Чижиченко Елизавета, Бучнева Мария, Бунецкая Вера, Бобела Кира, Авходеева Ариана
#595
Украина /
Харьков /
Mi Mi Crew (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Шалаева Валерия, Спицына Диана, Старикова Арина, Сяськая Настя, Павлык Катя, Пазенко Ева, Останкова Даша, Огнева Ева, Малиновская Эльвира, Максименко Лиза, Лукашева Вероника, Липатова Александра, Корнева Маргарита, Кружилина София, Колесник Настя, Зинченко София, Каталова София, Голюк Регина, Большак Настя, Антоненко Юлия
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Солонина Елена
Учасник(и): Шалаева Валерия, Спицына Диана, Старикова Арина, Сяськая Настя, Павлык Катя, Пазенко Ева, Останкова Даша, Огнева Ева, Малиновская Эльвира, Максименко Лиза, Лукашева Вероника, Липатова Александра, Корнева Маргарита, Кружилина София, Колесник Настя, Зинченко София, Каталова София, Голюк Регина, Большак Настя, Антоненко Юлия
#869
Украина /
Харьков /
Back To Black (Харьков)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Кучеренко Алина
Учасник(и): Руденко Дарья Романовна, Перова Анастасия Геннадьевна, Матвиенко Светлана Денисовна, Князева Мария Викторовна , Золенко Снежана Дмитриевна, Дрогало Виталина Богдановна , Гура София Артёмовна , Груздева Ярослава Олеговна, Гончаренко Анна Константиновна, Гайдашова Полина Алексеевна, Борисенко Вера Евгеньевна, Белик Дарина Владимировна, Беженская Полина Андреевна, Савенкова Полина Дмитриевна, Циркуненко Алиса Алексеевна, Шульгина Анастасия Максимовна
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Кучеренко Алина
Учасник(и): Руденко Дарья Романовна, Перова Анастасия Геннадьевна, Матвиенко Светлана Денисовна, Князева Мария Викторовна , Золенко Снежана Дмитриевна, Дрогало Виталина Богдановна , Гура София Артёмовна , Груздева Ярослава Олеговна, Гончаренко Анна Константиновна, Гайдашова Полина Алексеевна, Борисенко Вера Евгеньевна, Белик Дарина Владимировна, Беженская Полина Андреевна, Савенкова Полина Дмитриевна, Циркуненко Алиса Алексеевна, Шульгина Анастасия Максимовна
#916
Украина /
kropivnickiy /
Creative Dance Company
Керівник: Яна Тебякина
Хореограф: Тебякина Яна
Учасник(и): Бахтина Ксюша, Акапян Карина, Мурадова Айсель, Хмелюк Маша, Лысенко Лера, Тарануха Маша, Кравченко Алина, Саленко Алена, Дущенко Женя, Кучмистенко Каролина, Коваленко Алина, Алексеенко Таня, Маруценко Кира, Бирзул Лиза, Романенко Катя, Савченко Аня
Керівник: Яна Тебякина
Хореограф: Тебякина Яна
Учасник(и): Бахтина Ксюша, Акапян Карина, Мурадова Айсель, Хмелюк Маша, Лысенко Лера, Тарануха Маша, Кравченко Алина, Саленко Алена, Дущенко Женя, Кучмистенко Каролина, Коваленко Алина, Алексеенко Таня, Маруценко Кира, Бирзул Лиза, Романенко Катя, Савченко Аня
Категорія: Hip Hop International / Crew / Varsity Час: 17:05
#529
Украина /
Днепр /
SUGAR BABIES
Керівник: Елена Бабенко
Хореограф: Alina SUGAMAMA
Учасник(и): Черниш Дарья, Снигур Карина, Силка Євгенія, Лисина Вероника, Дружкевич Полина, Бойко Катерина, Чинник Ксенія
Керівник: Елена Бабенко
Хореограф: Alina SUGAMAMA
Учасник(и): Черниш Дарья, Снигур Карина, Силка Євгенія, Лисина Вероника, Дружкевич Полина, Бойко Катерина, Чинник Ксенія
Категорія: Street_BEST CHALLENGE SHOW / Junior Час: 17:08
#956
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Сандра Ольховская, Полина Ковалева, Настя Бирюкова, Милана Костанова, Маша Боровая, Женя Засенко, Иванка Белая, Бичерова Ксюша, Соня Лунина, Аня Капустинская, Алина Кахович, Соня Черновол
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Сандра Ольховская, Полина Ковалева, Настя Бирюкова, Милана Костанова, Маша Боровая, Женя Засенко, Иванка Белая, Бичерова Ксюша, Соня Лунина, Аня Капустинская, Алина Кахович, Соня Черновол
#234
Україна /
Вінниця /
SharmS RACY CREW
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Скрицька Діана, Свідер Анастасія, Руда Анастасія, Павлюк Вікторія, Огороднік Дмитро, Костюк Дарина, Зубко Марія, Гуменюк Анастасія, Горбонос Софія, Головенько Марія, Гармідер Максим, Гаргаун Дарина, Гаврилюк Артем, Бабіч Анастасія, Архипов Олексій, Сосновська Олександра, Сухоставська Вікторія, Ткач Валерія, Фалєєва Дарина, Шпирко Єва
Керівник: Олішевська Валентина
Хореограф: Олішевська Валентина
Учасник(и): Скрицька Діана, Свідер Анастасія, Руда Анастасія, Павлюк Вікторія, Огороднік Дмитро, Костюк Дарина, Зубко Марія, Гуменюк Анастасія, Горбонос Софія, Головенько Марія, Гармідер Максим, Гаргаун Дарина, Гаврилюк Артем, Бабіч Анастасія, Архипов Олексій, Сосновська Олександра, Сухоставська Вікторія, Ткач Валерія, Фалєєва Дарина, Шпирко Єва
Категорія: K-pop / Crew / Rising Час: 18:15
#625
Украина /
Київ /
Strange Love
Керівник: Kim Sumin
Хореограф: Cереда Анастасія Артурівна
Учасник(и): Веснински Дей, Кобзенко Софія, Шень Іцзе, Alli Salma, Омельяненко Маргарита, Lee Minhyuk, Kim Sumin, Середа Анастасія
Керівник: Kim Sumin
Хореограф: Cереда Анастасія Артурівна
Учасник(и): Веснински Дей, Кобзенко Софія, Шень Іцзе, Alli Salma, Омельяненко Маргарита, Lee Minhyuk, Kim Sumin, Середа Анастасія
Категорія: K-pop / Crew / Pro Час: 18:19
#440
Украина /
Київ /
RE: MEMBER
Керівник: Виктория Сулыма
Хореограф: Сулима Вікторія
Учасник(и): Сулима Вікторія, Подоляка Діана, Нгуен Віолетта-Вікторія, Пономаренко Марія, Вовк Вероніка
Керівник: Виктория Сулыма
Хореограф: Сулима Вікторія
Учасник(и): Сулима Вікторія, Подоляка Діана, Нгуен Віолетта-Вікторія, Пономаренко Марія, Вовк Вероніка
#827
Украина /
Киев /
Jinlong fam
Керівник: Мария Соколова
Хореограф: Соколова Маша, Грушевая Мария
Учасник(и): Соколова Маша, Грушевая Мария, Кузнецова Алина, Малюга Полина, Чудновская Елизавета , Редколес Катерина, Кулак Валерия
Керівник: Мария Соколова
Хореограф: Соколова Маша, Грушевая Мария
Учасник(и): Соколова Маша, Грушевая Мария, Кузнецова Алина, Малюга Полина, Чудновская Елизавета , Редколес Катерина, Кулак Валерия
#57
Україна /
Рівне /
White Moon
Керівник: Мумінова Еміне Мія
Хореограф: Мумінова Сайде Ені
Учасник(и): Мумінова Еміне Мія, Поліщук Олександра, Рачковська Ангеліна, Рибак Анастасія, Гудемчук Анна, Якубовська Анастасія
Керівник: Мумінова Еміне Мія
Хореограф: Мумінова Сайде Ені
Учасник(и): Мумінова Еміне Мія, Поліщук Олександра, Рачковська Ангеліна, Рибак Анастасія, Гудемчук Анна, Якубовська Анастасія
Категорія: K-pop / Mega Crew / Pro Час: 18:30
#573
Украина /
Харків /
Insane flow
Керівник: Александра Кирпичникова
Хореограф: Кірпічнікова Олександра
Учасник(и): Червинська Єлизавета, Шацька Софія, Лук'яненко Анна, Некрушець Каріна , Купрієнко Аліна, Кікабідзе Марина, Кірпічнікова Олександра, Драбинка Евеліна, Грінка Єлизавета, Галутова Вікторія, Байдужна Маргарита, Бережна Ксенія, Антоненко Марсела
Керівник: Александра Кирпичникова
Хореограф: Кірпічнікова Олександра
Учасник(и): Червинська Єлизавета, Шацька Софія, Лук'яненко Анна, Некрушець Каріна , Купрієнко Аліна, Кікабідзе Марина, Кірпічнікова Олександра, Драбинка Евеліна, Грінка Єлизавета, Галутова Вікторія, Байдужна Маргарита, Бережна Ксенія, Антоненко Марсела
#1031
Украина /
Киев /
Weetness Crew
Керівник: Алябьева София
Хореограф: Алябьева София
Учасник(и): Аляб‘єва Софія, Юрченко Дарина Генадіївна, Величковська Анастасія Олексіївна, Василенко Олександра Володимирівна , Калініченко Анастасія Сергіївна, Серпокрил Юлія Миколаївна, Сергєєва Анастасія Дмитрівна , Кобзенко Софія Святославівна, Михайлюк Софія Юріївна, Іванкіна Сніжана Ігорівна , Овчарова Юлія Валеріївна, Олефіренко Надія Юріївна, Пономаренко Анастасія Олександрівна, Каспер Анастасія Олександрівна, Баштова Аліна Сергіївна, Нестроевая Маргарита Андреевна, Третяк Михаил , Мевх Діана Вікторівна
Керівник: Алябьева София
Хореограф: Алябьева София
Учасник(и): Аляб‘єва Софія, Юрченко Дарина Генадіївна, Величковська Анастасія Олексіївна, Василенко Олександра Володимирівна , Калініченко Анастасія Сергіївна, Серпокрил Юлія Миколаївна, Сергєєва Анастасія Дмитрівна , Кобзенко Софія Святославівна, Михайлюк Софія Юріївна, Іванкіна Сніжана Ігорівна , Овчарова Юлія Валеріївна, Олефіренко Надія Юріївна, Пономаренко Анастасія Олександрівна, Каспер Анастасія Олександрівна, Баштова Аліна Сергіївна, Нестроевая Маргарита Андреевна, Третяк Михаил , Мевх Діана Вікторівна
#826
Украина /
Київ /
Jinlong fam
Керівник: Мария Соколова
Хореограф: Соколова Марія, Грушова Марія
Учасник(и): Соколова Маша, Грушевая Мария, Кузнецова Алина, Малюга Полина, Чудновская Елизавета, Чаюн Людмила, Горбатюк Надежда , Шеремет Валерия, Пиковец Катерина, Грищенко Инна, Науменко Анастасия, Чижанькова Влада, Редколес Катерина, Кулак Валерия, Самойлова Валентина
Керівник: Мария Соколова
Хореограф: Соколова Марія, Грушова Марія
Учасник(и): Соколова Маша, Грушевая Мария, Кузнецова Алина, Малюга Полина, Чудновская Елизавета, Чаюн Людмила, Горбатюк Надежда , Шеремет Валерия, Пиковец Катерина, Грищенко Инна, Науменко Анастасия, Чижанькова Влада, Редколес Катерина, Кулак Валерия, Самойлова Валентина
Категорія: Street / Adults / Duo - Trio / Rising Час: 19:00
#953
Україна /
Київ /
But and Groove/ Duo/ Atmosphere Crew
Керівник: Анна Леоненко
Хореограф: Ольшанський Александр
Учасник(и): Некрилова Ірина Андріївна, Леоненко Анна Михайлівна
Керівник: Анна Леоненко
Хореограф: Ольшанський Александр
Учасник(и): Некрилова Ірина Андріївна, Леоненко Анна Михайлівна
#1094
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БАРАНОВА АЛИНА, ПРАСОВА КСЕНИЯ
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БАРАНОВА АЛИНА, ПРАСОВА КСЕНИЯ
#964
Украина /
Днепр /
5 S Crew
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Соня Белая, Саша Антипов
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Соня Белая, Саша Антипов
#751
Украина /
Днепр /
Art Dream
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Аня Чалая
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Аня Чалая
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
#756
Украина /
Днепр /
Art Dream
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Катерина ZHURA
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Катерина ZHURA
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
#758
Украина /
Днепр /
Art Dream
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Аня Чалая, Катерина ZHURA
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Аня Чалая, Катерина ZHURA
Учасник(и): Збанко Светлана, Борзова Ульяна
#432
Украина /
Бровары /
Daughters
Керівник: Марина Киор
Хореограф: Киор Марина
Учасник(и): Щербакова Мария, Супрун София
Керівник: Марина Киор
Хореограф: Киор Марина
Учасник(и): Щербакова Мария, Супрун София
#952
Украина /
Херсон /
Marvel dance studio
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Стопкевич Вероника, Жукевич Марина
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Стопкевич Вероника, Жукевич Марина
Категорія: Street / Adults / Duo - Trio / Pro Час: 19:16
#816
Україна /
Хмельницький /
J-Star
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Бондар Вікторія, Полинцева Олександра
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Бондар Вікторія, Полинцева Олександра
#377
Украина /
Київ /
-
Керівник: Катя Швиндт
Хореограф: Швіндт Катя та Захарчук Даша
Учасник(и): Швіндт Катя, Захарчук Даша
Керівник: Катя Швиндт
Хореограф: Швіндт Катя та Захарчук Даша
Учасник(и): Швіндт Катя, Захарчук Даша
#925
Украина /
Харків /
MNL dance centre
Керівник: Ксения Завадская
Хореограф: Моргай Світлана Завадська Ксенія
Учасник(и): Моргай Світлана , Завадська Ксенія
Керівник: Ксения Завадская
Хореограф: Моргай Світлана Завадська Ксенія
Учасник(и): Моргай Світлана , Завадська Ксенія
#1008
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Ровінська Дана, Ноноян Каріна
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Ровінська Дана, Ноноян Каріна
Категорія: Frame up / Solo / Rising Час: 19:24
#347
Украина /
Белая Церковь /
VDS
Керівник: Духновская Соня
Хореограф:
Учасник(и): Духновская Соня
Керівник: Духновская Соня
Хореограф:
Учасник(и): Духновская Соня
#225
Україна /
Київ /
Kalipso
Керівник: Світлана Рєзвих
Хореограф: Аня Данько
Учасник(и): Рєзвих Світлана
Керівник: Світлана Рєзвих
Хореограф: Аня Данько
Учасник(и): Рєзвих Світлана
Категорія: Frame up / Solo / Pro Час: 19:33
#220
Украина /
Харьков /
Sirens crew
Керівник: Ева Силенко
Хореограф: Силенко Ева (Хореограф)
Учасник(и): Сіленко Єва
Керівник: Ева Силенко
Хореограф: Силенко Ева (Хореограф)
Учасник(и): Сіленко Єва
Категорія: Heels / Solo / Rising Час: 19:36
#959
Украина /
Днепр /
Moveon
Керівник: София Евтушенко
Хореограф: Евтушенко София
Учасник(и): Евтушенко София
Керівник: София Евтушенко
Хореограф: Евтушенко София
Учасник(и): Евтушенко София
#95
Украина /
Киев /
SHABASH
Керівник: Анна Пылева
Хореограф: Виктория Гойна
Учасник(и): Пылева Анна
Керівник: Анна Пылева
Хореограф: Виктория Гойна
Учасник(и): Пылева Анна
#1047
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Нелина Александра
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Нелина Александра
Категорія: Heels / Solo / Pro Час: 19:42
#941
Украина /
Киев /
Раковец Александра ( Mixstyle DS)
Керівник: Александра Раковец
Хореограф: Раковец Александра
Учасник(и): Раковец Александра
Керівник: Александра Раковец
Хореограф: Раковец Александра
Учасник(и): Раковец Александра
#153
Украина /
Харьков /
GK dance house
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Нечвоглод Дарья
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Нечвоглод Дарья
#958
Украина /
Днепр /
Mommy crew
Керівник: Лиза Ужва
Хореограф: Елена Зайцева
Учасник(и): Елена Зайцева
Керівник: Лиза Ужва
Хореограф: Елена Зайцева
Учасник(и): Елена Зайцева
#415
Украина /
Киев /
The Realise
Керівник: Милана Литвиненко
Хореограф: Литвиненко Милана
Учасник(и): Литвиненко Милана
Керівник: Милана Литвиненко
Хореограф: Литвиненко Милана
Учасник(и): Литвиненко Милана
#944
Украина /
Херсон /
Marvel dance studio
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Табачук Дарья
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Табачук Дарья
#930
Украина /
Харьков /
All Stars Dance Centre
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Ковтун Диана
Учасник(и): Ковтун Диана
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Ковтун Диана
Учасник(и): Ковтун Диана
Категорія: Frame up / Crew / Pro Час: 19:55
#906
Украина /
Харьков /
Sirens crew (GK dance house)
Керівник: Катерина Гладкова
Хореограф: Катерина Гладкова
Учасник(и): Синцова Валерия , Кривоногова Анастасия , Загороднюк Ася, Завгородняя Катя, Ганжа Полина , Барская Юлия , Тимошенко Лейла, Урусова Диана
Керівник: Катерина Гладкова
Хореограф: Катерина Гладкова
Учасник(и): Синцова Валерия , Кривоногова Анастасия , Загороднюк Ася, Завгородняя Катя, Ганжа Полина , Барская Юлия , Тимошенко Лейла, Урусова Диана
Категорія: Heels / Crew / Rising Час: 19:58
#960
Украина /
Kyiv /
NEW WAVE dance project
Керівник: Alisa Sokolovska
Хореограф: Alisa Sokolovska
Учасник(и): Богатырева Наталья , Овчарова Олександра , Кириленко София, Фрончко Алиса, Шенгеля Алена
Керівник: Alisa Sokolovska
Хореограф: Alisa Sokolovska
Учасник(и): Богатырева Наталья , Овчарова Олександра , Кириленко София, Фрончко Алиса, Шенгеля Алена
#997
Украина /
/
Керівник: Алиса Зайцева
Хореограф:
Учасник(и):
Керівник: Алиса Зайцева
Хореограф:
Учасник(и):
#894
Україна /
Івано-Франківськ /
Dance Space Studio
Керівник: Вікторія Семенюк
Хореограф: Христина Заяць/Вікторія Семенюк
Учасник(и): Ціник Христина, Семенюк Вікторія, Хаджай Ангеліна, Коритан Богдана , Демяник Таня, Депутат Люда, Цапчук Настя, Грабар Таня, Гоцанюк Софія
Керівник: Вікторія Семенюк
Хореограф: Христина Заяць/Вікторія Семенюк
Учасник(и): Ціник Христина, Семенюк Вікторія, Хаджай Ангеліна, Коритан Богдана , Демяник Таня, Депутат Люда, Цапчук Настя, Грабар Таня, Гоцанюк Софія
Категорія: Heels / Crew / Pro Час: 20:05
#939
Украина /
Киев /
Candy Crew (Mixstyle DS)
Керівник: Александра Раковец
Хореограф: Раковец Александра
Учасник(и): Таратула Влада, Раковец Александра, Пустовит Марго, Пикулева Настя, Трохимчук Даша, Сологуб Анна, Щербак Катя, Карпенко Юля
Керівник: Александра Раковец
Хореограф: Раковец Александра
Учасник(и): Таратула Влада, Раковец Александра, Пустовит Марго, Пикулева Настя, Трохимчук Даша, Сологуб Анна, Щербак Катя, Карпенко Юля
Категорія: Heels / MegaCrew / Pro Час: 20:10
#108
Украина /
Киев /
студия "ДОМ"
Керівник: Виктория Гойна
Хореограф: Гойна Виктория
Учасник(и): Дария Трибой , Асеева Татьяна, Чернухина Мария, Пронина Дарья, Ефимищ Ирина, Бенич Катерина, Варецкая Анна, Живицкая Елизавета, Пылева Анна , Костюк Анастасия, Клемихина Ирина , Соснова Дана
Керівник: Виктория Гойна
Хореограф: Гойна Виктория
Учасник(и): Дария Трибой , Асеева Татьяна, Чернухина Мария, Пронина Дарья, Ефимищ Ирина, Бенич Катерина, Варецкая Анна, Живицкая Елизавета, Пылева Анна , Костюк Анастасия, Клемихина Ирина , Соснова Дана
Категорія: Street / Adults / Crew / Rising Час: 20:50
#907
Украина /
Черкаси /
Шкоа танцю Пару-Па
Керівник: Елена Джурляк
Хореограф: Джурляк Олена
Учасник(и): Шендеровська Катерина, Сайко Анна, Надточій Яна, Курочкіна Катерина, Корнієнко Анна, Кириченко Анна, Джурляк Олена, Якименко Анастасія
Керівник: Елена Джурляк
Хореограф: Джурляк Олена
Учасник(и): Шендеровська Катерина, Сайко Анна, Надточій Яна, Курочкіна Катерина, Корнієнко Анна, Кириченко Анна, Джурляк Олена, Якименко Анастасія
#577
Україна /
Вінниця /
Soul dance centre (Chun Li )
Керівник: Керівник -Українець Олеся, тренер -Біленко Костянтин
Хореограф: Українець Олеся,Біленко Костянтин
Учасник(и): Шарабура Катерина, Поліщук Анастасія, Небилович Костянтин, Мельник Олена, Кліщук Іоланда, Бистрова Дар’я, Янківська Анастасія
Керівник: Керівник -Українець Олеся, тренер -Біленко Костянтин
Хореограф: Українець Олеся,Біленко Костянтин
Учасник(и): Шарабура Катерина, Поліщук Анастасія, Небилович Костянтин, Мельник Олена, Кліщук Іоланда, Бистрова Дар’я, Янківська Анастасія
#742
Украина /
Київ /
the Sonders
Керівник: Максим Сердюков
Хореограф: Сердюков Максим
Учасник(и): Анастасія Іщук, Бадика Ярина, Перцева Аліна, Герасименко Діана, Вероніка Лавденко
Керівник: Максим Сердюков
Хореограф: Сердюков Максим
Учасник(и): Анастасія Іщук, Бадика Ярина, Перцева Аліна, Герасименко Діана, Вероніка Лавденко
#617
Украина /
Харьков /
Highlight
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лютенко Влад
Учасник(и): Сырова Лиза, Суворова Полина, Скляр Ксения, Свидерская Ольга, Дрозд Ника, Беженская Полина, Тарасенко Ангелина, Шалаева Валерия
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лютенко Влад
Учасник(и): Сырова Лиза, Суворова Полина, Скляр Ксения, Свидерская Ольга, Дрозд Ника, Беженская Полина, Тарасенко Ангелина, Шалаева Валерия
#668
Украина /
Харьков /
Highlight (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лютенко Влад
Учасник(и): Тарасенко Ангелина, Сырова Елизавета, Суворова Полина, Скляр Ксения, Свидерская Ольга, Дрозд Ника, Беженская Полина, Шалаева Валерия
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лютенко Влад
Учасник(и): Тарасенко Ангелина, Сырова Елизавета, Суворова Полина, Скляр Ксения, Свидерская Ольга, Дрозд Ника, Беженская Полина, Шалаева Валерия
#851
Украина /
Харьков /
Crew ABF
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Гинова Анастасия , Мудракова Алена, Шаповалова Анна, Баркова Татьяна, Малеева София, Колесникова Юлия
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Гинова Анастасия , Мудракова Алена, Шаповалова Анна, Баркова Татьяна, Малеева София, Колесникова Юлия
Категорія: Street / Adults / Crew / Pro Час: 21:08
#682
Украина /
Київ /
Ked Dance Studio
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Власенко Тетяна,Киреева Наталія,Петренко Марія,Сопрунець Дар'я,Барчук Вероніка.
Учасник(и): Кіреева Наталія , Петренко Марія , Барчук Вероніка, Сопрунець Дар’я , Власенко Тетяна
Керівник: Лілія Романенко
Хореограф: Власенко Тетяна,Киреева Наталія,Петренко Марія,Сопрунець Дар'я,Барчук Вероніка.
Учасник(и): Кіреева Наталія , Петренко Марія , Барчук Вероніка, Сопрунець Дар’я , Власенко Тетяна
#1158
Украина /
Киев /
Inside Me Crew
Керівник: Игорь Костецкий
Хореограф: Костецкий Игорь
Учасник(и): Марина Романюк, Костецкий Игорь, Зимина Соня, Горбатюк Надя, Гаврилюк Амелия, Чухрай Маша
Керівник: Игорь Костецкий
Хореограф: Костецкий Игорь
Учасник(и): Марина Романюк, Костецкий Игорь, Зимина Соня, Горбатюк Надя, Гаврилюк Амелия, Чухрай Маша
#361
Украина /
смт Попільня /
Normalno, Shyk Dance Studio
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Линдіна Вероніка, Квітченко Анастасія, Андрієвська Вероніка, Бежевець Анна, Кохановська Катерина, Надводнюк Наталія
Керівник: Любомир Бовсуновский
Хореограф: Бовсуновський Любомир
Учасник(и): Линдіна Вероніка, Квітченко Анастасія, Андрієвська Вероніка, Бежевець Анна, Кохановська Катерина, Надводнюк Наталія
#387
Україна /
Вінниця /
Motors Fam, Soul Dance Centre
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Стахміч Єлизавета, Сіра Анна, Моторна Анна, Круковська Єлизавета, Кіпоренко Ольга, Дуднік Єлизавета, Вронська Уляна, Іщенко Тамара, Шарабура Катерина
Керівник: Моторна Ганна
Хореограф: Моторна Анна
Учасник(и): Стахміч Єлизавета, Сіра Анна, Моторна Анна, Круковська Єлизавета, Кіпоренко Ольга, Дуднік Єлизавета, Вронська Уляна, Іщенко Тамара, Шарабура Катерина
#1063
Україна /
Вінниця /
ART FUSION P N TEAM
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ровінська Дана, Ноноян Каріна , Кунат Анастасія, Кравець Вікторія , Андрухів Вікторія, Жила Валентина , Козловська Каріна , Кочетова Ксенія
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ровінська Дана, Ноноян Каріна , Кунат Анастасія, Кравець Вікторія , Андрухів Вікторія, Жила Валентина , Козловська Каріна , Кочетова Ксенія
#1049
Украина /
Киев /
Out crew
Керівник: Стасюк Анастасия
Хореограф: Маша Бабина и Анастасия Стасюк
Учасник(и): Стасюк Анастасия, Кипиани Диана, Маша Бабина, Даша Бабина, Шишкина Катерина
Керівник: Стасюк Анастасия
Хореограф: Маша Бабина и Анастасия Стасюк
Учасник(и): Стасюк Анастасия, Кипиани Диана, Маша Бабина, Даша Бабина, Шишкина Катерина
Категорія: Street / Adults / MegaCrew / Rising Час: 21:20
#338
Украина /
Харьков /
ТОРНАДО
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Кирилич Влада, Ивах Игорь, Синянская Катерина, Русина Александра, Даньковская Алина, Прохватило Катя, Вареник Катя, Белоус Дмитрий, Бабенко Артём, Мясникова Дарья, Саенко Артём, Багрич Мария, Воронкина Елизавета, Калашник Максим, Ивлева Анастасия, Костюкова Анастасия, Шелковая Лера, Фридман Кристина, Калиниченко Анна-Мария, Богословская Алина, Михайленко Полина, Трапец Вероника, Синицына Каролина, Мирошниченко Влада, Онищенко Мария, Юртаева Вика
Керівник: Анжелика Удалова,Рубан Владимир
Хореограф: Удалова Анжелика, Рубан Владимир, Удалова Алёна
Учасник(и): Кирилич Влада, Ивах Игорь, Синянская Катерина, Русина Александра, Даньковская Алина, Прохватило Катя, Вареник Катя, Белоус Дмитрий, Бабенко Артём, Мясникова Дарья, Саенко Артём, Багрич Мария, Воронкина Елизавета, Калашник Максим, Ивлева Анастасия, Костюкова Анастасия, Шелковая Лера, Фридман Кристина, Калиниченко Анна-Мария, Богословская Алина, Михайленко Полина, Трапец Вероника, Синицына Каролина, Мирошниченко Влада, Онищенко Мария, Юртаева Вика
#296
Украина /
Kyiv /
crew 7.1.8
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Швед Кіра, Жук Анна-Марія, Денішук Єлізавета, Іванова Діана, Зимай Анастасія, Коробкова Крістіна, Кюмюрджієва Ева-Габріела, Ляшенко Марія, Моховікова Софія, Нікітіна Вероніка, Осіпова Магдалена, Мислюк Марина, Придатко Ольга, Роїк Юліана, Савченко Крістіна
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Швед Кіра, Жук Анна-Марія, Денішук Єлізавета, Іванова Діана, Зимай Анастасія, Коробкова Крістіна, Кюмюрджієва Ева-Габріела, Ляшенко Марія, Моховікова Софія, Нікітіна Вероніка, Осіпова Магдалена, Мислюк Марина, Придатко Ольга, Роїк Юліана, Савченко Крістіна
#462
Україна /
Киев /
Dark Horse
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия , Радионова Кристина, Олейник Карина, Почтар Руслана, Соколан Соломия, Калитвенцева Мария, Рашевская Мария, Гарсия де Хесус София, Язвинськая Диана, Щербакова Анна
Керівник: Божко Юлія
Хореограф: Божко Юлия
Учасник(и): Озерчук Анастасия , Радионова Кристина, Олейник Карина, Почтар Руслана, Соколан Соломия, Калитвенцева Мария, Рашевская Мария, Гарсия де Хесус София, Язвинськая Диана, Щербакова Анна
#597
Украина /
Київ /
Danger age crew
Керівник: Стасюк Анастасия
Хореограф: Стасюк Анастасія
Учасник(и): Колокольникова Анна, Дубровская Анастасия, Кондратюк Вера, Шевченко Виктория, Карабулина Валерия, Лужетская Лена, Циван Даша, Ракицкая Катя, Дзыкович Мария, Ильченко Маша, Никитина Ульяна, Толстая Алина, Дыхан Анастасия , Одуд Снежана
Керівник: Стасюк Анастасия
Хореограф: Стасюк Анастасія
Учасник(и): Колокольникова Анна, Дубровская Анастасия, Кондратюк Вера, Шевченко Виктория, Карабулина Валерия, Лужетская Лена, Циван Даша, Ракицкая Катя, Дзыкович Мария, Ильченко Маша, Никитина Ульяна, Толстая Алина, Дыхан Анастасия , Одуд Снежана
#207
Украина /
Вінниця /
Infinity crew / Soul dance centre
Керівник: Сюзанна Бабаджанян
Хореограф: Бабаджанян Сюзанна
Учасник(и): Галунко Катерина, Бабаджанян Сюзанна, Кордонець Юлія, Рубенко Юлія, Завальнюк Маргарита, Попова Поліна, Карловська Марія, Труханська Владислава, Бобренко Ольга, Зверхановська Вікторія
Керівник: Сюзанна Бабаджанян
Хореограф: Бабаджанян Сюзанна
Учасник(и): Галунко Катерина, Бабаджанян Сюзанна, Кордонець Юлія, Рубенко Юлія, Завальнюк Маргарита, Попова Поліна, Карловська Марія, Труханська Владислава, Бобренко Ольга, Зверхановська Вікторія
#648
Украина /
Кременчук /
GFD studio
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег , Рак Тетяна
Учасник(и): Усачёва Анна, Федько Карина, Уварова Екатерина, Ткаченко Данил, Скляр Артём, Саливон Анастасия , Руденко Вероника, Рыбка Дмитрий, Решетник Виолетта, Пшиник Владислава, Путря Мария, Поправка Анастасия , Подлегаева Александра, Оленич Ростислав, Оленич Владислав, Марчук София , Оксюк Станислав , Малюченко Иван, Литвиненко Дарья, Лещина Екатерина , Лебедь Татьяна, Кулинич Катрина, Крамаренко Анна, Костенко София, Ковалёва Ольга, Колтунов Максим, Ильницкая София, Кобик Дарья, Ивко Максим , Фирсова Екатерина, Жицкий Александр , Дячук Валерия , Домажирский Андрей, Гаврильченко Ксения, Березняк Виктория, Берг Мирослава, Шаповал Алексей , Шевела Дарья, Шестакова Алеся
Керівник: Татьяна Рак
Хореограф: Рак Олег , Рак Тетяна
Учасник(и): Усачёва Анна, Федько Карина, Уварова Екатерина, Ткаченко Данил, Скляр Артём, Саливон Анастасия , Руденко Вероника, Рыбка Дмитрий, Решетник Виолетта, Пшиник Владислава, Путря Мария, Поправка Анастасия , Подлегаева Александра, Оленич Ростислав, Оленич Владислав, Марчук София , Оксюк Станислав , Малюченко Иван, Литвиненко Дарья, Лещина Екатерина , Лебедь Татьяна, Кулинич Катрина, Крамаренко Анна, Костенко София, Ковалёва Ольга, Колтунов Максим, Ильницкая София, Кобик Дарья, Ивко Максим , Фирсова Екатерина, Жицкий Александр , Дячук Валерия , Домажирский Андрей, Гаврильченко Ксения, Березняк Виктория, Берг Мирослава, Шаповал Алексей , Шевела Дарья, Шестакова Алеся
Категорія: Street / Adults / MegaCrew / Pro Час: 21:45
#1037
Украина /
Киев /
Easy Breezy Crew
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Панько Анжелика, Гусаревич Полина, Курач Анна, Заблоцкая Анна, Заблоцкая Анастасия, Покорук Влада, Хоменко Дарья, Бостан Ирина, Харченко Диана
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Панько Анжелика, Гусаревич Полина, Курач Анна, Заблоцкая Анна, Заблоцкая Анастасия, Покорук Влада, Хоменко Дарья, Бостан Ирина, Харченко Диана
#803
Украина /
Сумы /
New Flame
Керівник: Алёна Соломка
Хореограф: Алена Соломка, Александр Ершов
Учасник(и): Слюсаренко Валерия, Сазонова София, Романенко Илья, Плаксина Анна, Опарин Михаил, Мамаева Мария, Кладиенко Виктория, Кальченко Дарина, Ильющенко Валерия, Жовба Дмитрий, Бездетко Мария, Барановская Милена, Чекминева Марина, Шваля Виктория, Ярмак Анна
Керівник: Алёна Соломка
Хореограф: Алена Соломка, Александр Ершов
Учасник(и): Слюсаренко Валерия, Сазонова София, Романенко Илья, Плаксина Анна, Опарин Михаил, Мамаева Мария, Кладиенко Виктория, Кальченко Дарина, Ильющенко Валерия, Жовба Дмитрий, Бездетко Мария, Барановская Милена, Чекминева Марина, Шваля Виктория, Ярмак Анна
#356
Украина /
Київ /
SAF CREW / SHYK DANCE STUDIO
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Смірнова Поліна , Семикоп Ліза , Розинко Ксенія , Прихода Марта , Плис Каріна , Павліщук Єва , Можаровська Каміла, Ковпак Тетяна , Ковальва Поліна , Зеленко Вероніка , Думич Анастасія , Дудка Ольга , Дробот Соломія , Бас Дарья , Іванець Марія , Татьянченко Аліна , Ткач Інна , Федченко Анастасія
Керівник: Бовсуновский Ярослав
Хореограф: Бовсуновський Ярослав
Учасник(и): Смірнова Поліна , Семикоп Ліза , Розинко Ксенія , Прихода Марта , Плис Каріна , Павліщук Єва , Можаровська Каміла, Ковпак Тетяна , Ковальва Поліна , Зеленко Вероніка , Думич Анастасія , Дудка Ольга , Дробот Соломія , Бас Дарья , Іванець Марія , Татьянченко Аліна , Ткач Інна , Федченко Анастасія
#1065
Україна /
Вінниця /
ART FUSION P.G.F.
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Остапенко Катерина, Олексюк Вікторія, Ноноян Каріна , Лисак Ксенія, Кравець Вікторія , Кочетова Ксенія , Котик Діана, Козловська Каріна , Козак Надія, Жила Валентина , Андрухів Вікторія, Печериця Анастасія, Ровінська Дана, Яворська Аделя
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Остапенко Катерина, Олексюк Вікторія, Ноноян Каріна , Лисак Ксенія, Кравець Вікторія , Кочетова Ксенія , Котик Діана, Козловська Каріна , Козак Надія, Жила Валентина , Андрухів Вікторія, Печериця Анастасія, Ровінська Дана, Яворська Аделя
#1067
Украина /
Борисполь /
DMDance
Керівник: Марина Зеликова
Хореограф: Григоренко Таня
Учасник(и): Яричук Ева , Яцик Денис , Чижова Злата , Маркова Анастасия , Павленко София , Куляс Анна , Кишеня Валя , Карпина София , Казьмирова Алина , Гаращук Полина , Демьяненко Инна , Бурая Дарья
Керівник: Марина Зеликова
Хореограф: Григоренко Таня
Учасник(и): Яричук Ева , Яцик Денис , Чижова Злата , Маркова Анастасия , Павленко София , Куляс Анна , Кишеня Валя , Карпина София , Казьмирова Алина , Гаращук Полина , Демьяненко Инна , Бурая Дарья
#923
Украина /
Харьков /
New Beat (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Секирина Наташа
Учасник(и): Минко София, Малявин Богдан, Малеева Александра, Макаренко Екатерина, Лысенко Алика, Луценко Александра, Костенко Полина, Корнеева Ангелина, Климачёва Варвара, Игнатюк Евгений, Зыбцева Анастасия, Дрогало Виталина, Дарина Ширмер, Веклыч Юлия, Варфоломеева Олеся, Буряковская Полина, Бурахович Ярослава, Белобров Никита, Альбина Ширмер, Онопко Мария, Павличенко Анна, Папахчян Нарине, Петрушанская Адриана, Руднева Ирина, Таисия Ашмарина, Удовик Кристина, Фесенко Дарья, Шепитько Мария
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Секирина Наташа
Учасник(и): Минко София, Малявин Богдан, Малеева Александра, Макаренко Екатерина, Лысенко Алика, Луценко Александра, Костенко Полина, Корнеева Ангелина, Климачёва Варвара, Игнатюк Евгений, Зыбцева Анастасия, Дрогало Виталина, Дарина Ширмер, Веклыч Юлия, Варфоломеева Олеся, Буряковская Полина, Бурахович Ярослава, Белобров Никита, Альбина Ширмер, Онопко Мария, Павличенко Анна, Папахчян Нарине, Петрушанская Адриана, Руднева Ирина, Таисия Ашмарина, Удовик Кристина, Фесенко Дарья, Шепитько Мария
Категорія: Street_BEST CHALLENGE SHOW / Adult Час: 22:06
#294
Украина /
Киев /
Saint Lemon Crew
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Суркова Анастасия , Овчарик Лина, Горулько Вероника, Кутузова Александра, Куликовская Виктория, Лисогоря Даша, Макарова Алина, Горобенко Дарина , Олейникова Тамара, Гусар Анастасия , Герасимюк София, Бузыкина София, Подорожко Татьяна, Трофимова Галина, Лавриченко Жанна, Топчий Алина, Свинтицкая София, Костенко Александра, Боброва Анна, Зацерковная Мария, Приймак Елизавета, Конишевская Катерина, Даценко Юля, Чумак Анастасия, Яковенко Анастасия
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Суркова Анастасия , Овчарик Лина, Горулько Вероника, Кутузова Александра, Куликовская Виктория, Лисогоря Даша, Макарова Алина, Горобенко Дарина , Олейникова Тамара, Гусар Анастасия , Герасимюк София, Бузыкина София, Подорожко Татьяна, Трофимова Галина, Лавриченко Жанна, Топчий Алина, Свинтицкая София, Костенко Александра, Боброва Анна, Зацерковная Мария, Приймак Елизавета, Конишевская Катерина, Даценко Юля, Чумак Анастасия, Яковенко Анастасия
#965
Украина /
Днепр /
5 S Crew / Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Могилевская Екатерина, Карина Карааслан, Илья Киевпрямой, Злата Стронберг, Жмеренка Диана, Женя Мазамбаева, Димлавбетова Марина, Вика Пандовна, Блудновская Настя, Бамбалейла Алина, Альбина Морозовна, Алекс Смекси, Соня Рамшановна, Мухамед Арина , Саша Мед, Саша Поляк, Серега Анжелика , Соня Любовский, Соня Попухина
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Могилевская Екатерина, Карина Карааслан, Илья Киевпрямой, Злата Стронберг, Жмеренка Диана, Женя Мазамбаева, Димлавбетова Марина, Вика Пандовна, Блудновская Настя, Бамбалейла Алина, Альбина Морозовна, Алекс Смекси, Соня Рамшановна, Мухамед Арина , Саша Мед, Саша Поляк, Серега Анжелика , Соня Любовский, Соня Попухина
#873
Украина /
Харьков /
Bershka Crew (All Stars Dance Centre)
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Кучеренко Алина
Учасник(и): Осыпа Карина Максимовна, Мясоедова Анастасия Евгеньевна, Лосева Полина Вячеславовна, Кочи Мария Сергеевна, Колодная Юлия Витальевна, Климачёва Варвара Дмитриевна, Евтеева Дарья Александровна, Груцяк Анна Васильевна, Герасимова Владислава, Борисенко Вера Евгеньевна, Белова Анна Александровна, Безлюдная Ксения Вячеславовна, Антюфеева Ирина Николаевна, Алекберов Аллахверди, Передерий Мария Сергеевна, Скоробогатова Виктория Александровна
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Кучеренко Алина
Учасник(и): Осыпа Карина Максимовна, Мясоедова Анастасия Евгеньевна, Лосева Полина Вячеславовна, Кочи Мария Сергеевна, Колодная Юлия Витальевна, Климачёва Варвара Дмитриевна, Евтеева Дарья Александровна, Груцяк Анна Васильевна, Герасимова Владислава, Борисенко Вера Евгеньевна, Белова Анна Александровна, Безлюдная Ксения Вячеславовна, Антюфеева Ирина Николаевна, Алекберов Аллахверди, Передерий Мария Сергеевна, Скоробогатова Виктория Александровна
#998
Украина /
Киев /
Танцевальный театр личности D-T.O.P.
Керівник: Черненко Наталия Владимировна
Хореограф: Черненко Наталия, Чистякова Ольга, Черненко Никита
Учасник(и): Зеленская Анастасия , Станнаева Анастасия, Семко Данил , Плахотнюк Назар , Савченко Влад, Рапий София, Кириченко Полина , Кириченко Анастасия , Щербина Инна, Ковальчук Анастасия , Гергель Анастасия , Черненко Мария, Тарковская Ольга, Филиповская Валерия , Филиповская Алиса , Винцелевич Маргарита
Керівник: Черненко Наталия Владимировна
Хореограф: Черненко Наталия, Чистякова Ольга, Черненко Никита
Учасник(и): Зеленская Анастасия , Станнаева Анастасия, Семко Данил , Плахотнюк Назар , Савченко Влад, Рапий София, Кириченко Полина , Кириченко Анастасия , Щербина Инна, Ковальчук Анастасия , Гергель Анастасия , Черненко Мария, Тарковская Ольга, Филиповская Валерия , Филиповская Алиса , Винцелевич Маргарита
Сцена: Малая
Категорія: Street / Babies / Solo Час: 09:10
#253
Украина /
Kupyansk /
Dance-Sports Center MillrnniuM
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Chernoshchek Valeria
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Chernoshchek Valeria
#255
Украина /
Kupyansk /
Dance-Sports Center MillenniuM
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Dotsenko Eseniia
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Dotsenko Eseniia
#261
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Морозенко Диана
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Алена Ценцура
Учасник(и): Морозенко Диана
#553
Украина /
Київ /
Dance Studio «New School»
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Мирошник Ярослава
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Мирошник Ярослава
#785
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Саричева Мілана
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Саричева Мілана
#835
Украина /
киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Дубровская Вероника
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Дубровская Вероника
#843
Украина /
Київ /
Стихія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Демиденко Злата
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Демиденко Злата
#844
Украина /
Київ /
Стихія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Сазонова Олександра
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Сазонова Олександра
#857
Украина /
Дніпро /
TDS
Керівник: Анатолий Петрухин
Хореограф: Віолета Кирсань
Учасник(и): Петрухіна Вероніка
Керівник: Анатолий Петрухин
Хореограф: Віолета Кирсань
Учасник(и): Петрухіна Вероніка
#986
Украина /
Днепр /
Babol Kidz Crew | Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Павлюченкова Маша
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Павлюченкова Маша
#990
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Марта
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Марта
#1029
Украина /
Днепр /
Babol Kidz Crew | Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Лена Засенко
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Лена Засенко
#1082
Украина /
Днепр /
The Diamond space
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: игорь ярмолицкий
Учасник(и): Гулюкина Ника
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: игорь ярмолицкий
Учасник(и): Гулюкина Ника
Категорія: Street / Kids / Solo / Rising Час: 09:45
#134
Украина /
Днепр /
Other kids
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская Яна
Учасник(и): Жиленко Александра
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская Яна
Учасник(и): Жиленко Александра
#135
Украина /
Яна /
Other kids
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская
Учасник(и): Клоченко Богдана
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Желтоножская
Учасник(и): Клоченко Богдана
#194
Украина /
Киев /
-
Керівник: София Коренченко
Хореограф: Коренченко София
Учасник(и): Мила Сирейко
Керівник: София Коренченко
Хореограф: Коренченко София
Учасник(и): Мила Сирейко
#195
Украина /
Киев /
-
Керівник: София Коренченко
Хореограф: Коренченко София
Учасник(и): Анастасия Проколий
Керівник: София Коренченко
Хореограф: Коренченко София
Учасник(и): Анастасия Проколий
#228
Украина /
Днепр /
Other kids
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Мищенко Виктория
Учасник(и): Резниченко Маргарита
Керівник: Яна Желтоножская
Хореограф: Мищенко Виктория
Учасник(и): Резниченко Маргарита
#254
Украина /
Kupyansk /
Dance-Sports Center MillenniuM
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Shyshkynova Vera
Керівник: Anastasia Skrebets
Хореограф: Skrebets Anastasiia
Учасник(и): Shyshkynova Vera
#264
Украина /
Киев /
ART IN MOTION
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Савчук Женя
Учасник(и): Найда Дарина
Керівник: Попова Марьяна
Хореограф: Савчук Женя
Учасник(и): Найда Дарина
#275
Украина /
Днепр /
Sweet Family Club
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Олейник Анастасия
Учасник(и): Тараненко Кира
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Олейник Анастасия
Учасник(и): Тараненко Кира
#277
Украина /
Киев /
Shall we Dance
Керівник: Александр Ольшанский
Хореограф: Александр Ольшанский
Учасник(и): Артенян Дана
Керівник: Александр Ольшанский
Хореограф: Александр Ольшанский
Учасник(и): Артенян Дана
#283
Украина /
kyiv /
da.kidz
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Маляревич Аліса
Керівник: Анна Белая
Хореограф: belaya
Учасник(и): Маляревич Аліса
#297
Украина /
Киев /
Bit&Groove dance studio
Керівник: Анна Пантелус
Хореограф: Пантелус Анна
Учасник(и): Савчук София
Керівник: Анна Пантелус
Хореограф: Пантелус Анна
Учасник(и): Савчук София
#456
Украина /
Білгород-Дністровский /
Illegal Dance Cenre
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гратініч Марія
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гратініч Марія
#555
Украина /
Київ /
Dance Studio «New School»
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Дячук Вероніка
Керівник: Катерина Павлик
Хореограф: Павлик Катерина
Учасник(и): Дячук Вероніка
#619
Украина /
Київ /
Major Kids studio
Керівник: Олена Кудряшова
Хореограф: Кобильчук Микита
Учасник(и): Нагірняк Діана
Керівник: Олена Кудряшова
Хореограф: Кобильчук Микита
Учасник(и): Нагірняк Діана
#737
Украина /
Киев /
Кремешная Лиля
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Кремешная Лиля
Керівник: Олеся Тракнова
Хореограф: Олеся Тракнова
Учасник(и): Кремешная Лиля
#745
Украина /
Київ /
V
Керівник: Виктория Олейник
Хореограф:
Учасник(и): Ковінська Роза
Керівник: Виктория Олейник
Хореограф:
Учасник(и): Ковінська Роза
#774
Украина /
Хмельницький /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздікова Діана
Учасник(и): Стрихар Вікторія
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздікова Діана
Учасник(и): Стрихар Вікторія
#777
Украина /
Хмельницький /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Львовська Злата
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Львовська Злата
#780
Украина /
Хмельницкий /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Лапуцька Олександра
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Лапуцька Олександра
#781
Украина /
Киев /
Fire dance family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Атаманюк Виктория
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Атаманюк Виктория
#787
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Нехайчик Марія
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Нехайчик Марія
#837
Украина /
киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Кожема Вероника
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Кожема Вероника
#841
Украина /
Київ /
Funky Bubbles/ D.Side
Керівник: Росляк Ольга
Хореограф: Pryanik
Учасник(и): Настасенко Ксенія
Керівник: Росляк Ольга
Хореограф: Pryanik
Учасник(и): Настасенко Ксенія
#846
Украина /
Київ /
Стихія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Тутак Єлизавета
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Тутак Єлизавета
#928
Украина /
Харьков /
All Stars Dance Centre
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лещенко Анастасия
Учасник(и): Давыденко Валерия
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Лещенко Анастасия
Учасник(и): Давыденко Валерия
#932
Украина /
Дніпро /
TDS
Керівник: Анатолий Петрухин
Хореограф: Ярмолицький Ігор
Учасник(и): Петрухін Роман
Керівник: Анатолий Петрухин
Хореограф: Ярмолицький Ігор
Учасник(и): Петрухін Роман
#938
Украина /
Днепр /
The Diamond space
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Писарева Милана
Керівник: Виолетта Кирсань
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Писарева Милана
#949
Украина /
Херсон /
Marvel dance studio
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Кучеренко Кира
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Кучеренко Кира
#1036
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Похилюк Валерія
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Похилюк Валерія
#1040
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Долюк Максим
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Долюк Максим
#1043
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Сачук Кирило
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Сачук Кирило
#1044
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Пустовіт Анастасія
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Пустовіт Анастасія
#1057
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Матвій
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Аксанюк Матвій
Категорія: Street / Kids / Solo / Pro Час: 10:45
#285
Украина /
Днипро /
The Diamond Space
Керівник: Диана Адамская
Хореограф: Игорь Ярмолицкий
Учасник(и): Адамская Диана
Керівник: Диана Адамская
Хореограф: Игорь Ярмолицкий
Учасник(и): Адамская Диана
#405
UA /
Киев /
dside
Керівник: Оксинь София
Хореограф: Женя Сухомлин
Учасник(и): София Оксинь
Керівник: Оксинь София
Хореограф: Женя Сухомлин
Учасник(и): София Оксинь
#414
Украина /
Дніпро /
Selfhood
Керівник: Александра Колпакова
Хореограф: Березняк Валерія
Учасник(и): Колпакова Олександра
Керівник: Александра Колпакова
Хореограф: Березняк Валерія
Учасник(и): Колпакова Олександра
#457
Украина /
Білгород-Дністровский /
Illegal Dance Cenre
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Молодан Артем
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Молодан Артем
#611
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): YASHA
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): YASHA
#697
Украина /
Днепр /
Selfhood
Керівник: Александра Колпакова
Хореограф: Могилевский Евгений
Учасник(и): Колпакова Олександра
Керівник: Александра Колпакова
Хореограф: Могилевский Евгений
Учасник(и): Колпакова Олександра
#705
UA /
Киев /
dside
Керівник: Оксинь София
Хореограф: Женя Сухомлин
Учасник(и): София Оксинь
Керівник: Оксинь София
Хореограф: Женя Сухомлин
Учасник(и): София Оксинь
#711
Украина /
Днепр /
The diamond space
Керівник: Старчевская Анна
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Старчевская Вера
Керівник: Старчевская Анна
Хореограф: Кирсань Виолетта
Учасник(и): Старчевская Вера
#743
Украина /
Київ /
Dside dance studio
Керівник: Яцентюк Сніжана
Хореограф: Яцентюк Сніжана
Учасник(и): Коренєва Магдалена
Керівник: Яцентюк Сніжана
Хореограф: Яцентюк Сніжана
Учасник(и): Коренєва Магдалена
#749
Украина /
Днепр /
Art Dream
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Катерина ZHURA
Учасник(и): Кузина Влада
Керівник: Катерина Журавлева
Хореограф: Катерина ZHURA
Учасник(и): Кузина Влада
#789
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Зіненко Єлизавета
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Зіненко Єлизавета
#799
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Судакова Марія
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Судакова Марія
#801
Украина /
Киев /
Fire Dance Family
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Тагайчинова Варвара
Керівник: Полушкина Элина
Хореограф: Полушкина Элина
Учасник(и): Тагайчинова Варвара
#845
Украина /
Харьков /
Crew ABF
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Матяш Дарина
Керівник: Хворост Юлия
Хореограф: Хворост Юлия
Учасник(и): Матяш Дарина
#909
Украина /
Dnipro /
The Diamond Space
Керівник: Кудина Олеся
Хореограф: Anastasia Anikeeva
Учасник(и): Кудіна Олеся
Керівник: Кудина Олеся
Хореограф: Anastasia Anikeeva
Учасник(и): Кудіна Олеся
#940
Украина /
Днепр /
Move On
Керівник: Оксана Лунина
Хореограф: Лунина Оксана
Учасник(и): Лунина София
Керівник: Оксана Лунина
Хореограф: Лунина Оксана
Учасник(и): Лунина София
#1048
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Теренчук Тимур
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Теренчук Тимур
#1050
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Вересюк Златослава
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Вересюк Златослава
#1051
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Джурик Ніколь
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Джурик Ніколь
Категорія: Street / Juniors / Solo / Rising Час: 12:00
#75
Украина /
Измаил /
ES DANCE STUDIO
Керівник: Ева Соловко
Хореограф: Соловко Ева
Учасник(и): Степаненко Дарья
Керівник: Ева Соловко
Хореограф: Соловко Ева
Учасник(и): Степаненко Дарья
#449
Украина /
Одеса /
Dance Zavod CGT
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Букалова Анна
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Букалова Анна
#453
Украина /
Одеса /
Dance Zavod CGT
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гетманчук Валентина
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Гетманчук Валентина
#591
Украина /
Харьков /
All Stars Dance Centre
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Сезоненко Диана
Учасник(и): Пиття Даша
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Сезоненко Диана
Учасник(и): Пиття Даша
#606
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Боровик Юлія
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Боровик Юлія
#652
Україна /
Львів /
ART FAM
Керівник: Анна Могиленко
Хореограф: Могиленко Анна
Учасник(и): Максимів Соломія
Керівник: Анна Могиленко
Хореограф: Могиленко Анна
Учасник(и): Максимів Соломія
#655
Украина /
Львів /
Art fam studio
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Жуковська Божена
Керівник: Савчин Марьяна
Хореограф: Савчин Мар‘яна
Учасник(и): Жуковська Божена
#730
Украина /
Киев /
Pozhar Dance School
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан И Рязанова Анастасия
Учасник(и): Лисогоря Даша
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан И Рязанова Анастасия
Учасник(и): Лисогоря Даша
#775
Украина /
Київ /
dside dance studio
Керівник: Юнона Лук’янчук
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Лук'янчук Юнона
Керівник: Юнона Лук’янчук
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Лук'янчук Юнона
#782
Украина /
Хмельницкий /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Михайлова Марія
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Михайлова Марія
#786
Украина /
Хмельницкий /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Овчарук Єва
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Овчарук Єва
#788
Украина /
Хмельницкий /
New Era Street Dance Studio
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Тулопова Катерина
Керівник: Гвоздикова Диана
Хореограф: Гвоздикова Диана
Учасник(и): Тулопова Катерина
#818
Україна /
Хмельницький /
J-Star
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Дмитренко Аміна
Керівник: Вікторія Бондар
Хореограф: Бондар Вікторія
Учасник(и): Дмитренко Аміна
#832
Украина /
Київ /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Мосина Дар`я
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Мосина Дар`я
#833
Украина /
Київ /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Базылевская Елизавета
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Базылевская Елизавета
#834
Украина /
киев /
New Art
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Дубровская Мария
Керівник: Шавро Екатерина , Диденко Нина
Хореограф: Шавро Екатерина,Диденко Нина
Учасник(и): Дубровская Мария
#853
Украина /
Київ /
Стихія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Смірнова Вікторія
Керівник: Екатерина Бондаренко
Хореограф: Бондаренко Катерина
Учасник(и): Смірнова Вікторія
#946
Украина /
Херсон /
Marvel dance studio
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Ковалёва Карина
Керівник: Минич Александра
Хореограф: Минич Александра
Учасник(и): Ковалёва Карина
#951
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Прусенко Вероника
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Прусенко Вероника
#1018
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Щеблякова Эвелина
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Щеблякова Эвелина
#1019
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Боз Анастасия
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Боз Анастасия
#1021
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Матвиенко Таисия
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Нелина Александра
Учасник(и): Матвиенко Таисия
#1023
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Черная Лида
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Черная Лида
#1027
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Соня Черновол
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Соня Черновол
#1030
Украина /
Одесса /
Dora Dance School, Sasha Crew
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Dora Dance School
Учасник(и): Михайлова Лера
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Dora Dance School
Учасник(и): Михайлова Лера
#1053
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Дробот Дар'я
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Дробот Дар'я
#1062
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Аманова Олександра Кунат Анастасія
Учасник(и): Липовська Ірина
#1084
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ИВАНИЩЕВА АНГЕЛИНА
#1086
Украина /
Херсон /
Marvel Dance Studio
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Токарева Ірина
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Токарева Ірина
#1090
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ГМЫРЯ МАРЬЯНА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ГМЫРЯ МАРЬЯНА
#1093
Украина /
Херсон /
Marvel Dance Studio
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Іванова Анастасія
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Іванова Анастасія
#1106
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Полина Ковалева
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Полина Ковалева
#1121
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Бирюкова Настя
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Бирюкова Настя
#1213
Украина /
Днепр /
Sweet Family Club
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Ганус София
Керівник: Яцута Яна
Хореограф: Гальченко Богдан
Учасник(и): Ганус София
#1229
Украина /
Днепр /
...
Керівник: Куян Эвелина
Хореограф: @rruddo
Учасник(и): Куян Эвелина
Керівник: Куян Эвелина
Хореограф: @rruddo
Учасник(и): Куян Эвелина
Категорія: Street / Juniors / Solo / Pro Час: 12:20
#44
Украина /
Измаил /
ES DANCE STUDIO
Керівник: Ева Соловко
Хореограф: Соловко Ева
Учасник(и): Волкова-Иванова Анастасия
Керівник: Ева Соловко
Хореограф: Соловко Ева
Учасник(и): Волкова-Иванова Анастасия
#151
Украина /
Харьков /
GK dance house
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Соболева София
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Соболева София
#152
Украина /
Харьков /
GK dance house
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Окан Елизавета
Керівник: Дарья Нечвоглод
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Окан Елизавета
#156
Украина /
Днепр /
Tds Dnepr
Керівник: Рыбалкина Евгения
Хореограф: Ярмолицкий Игорь
Учасник(и): Рыбалкина Катерина
Керівник: Рыбалкина Евгения
Хореограф: Ярмолицкий Игорь
Учасник(и): Рыбалкина Катерина
#182
Украина /
Запоріжжя /
Puzzle dance studio
Керівник: Порубаймих Татьяна
Хореограф: Рубан Елена постановщик
Учасник(и): Порубайміх Ярослава
Керівник: Порубаймих Татьяна
Хореограф: Рубан Елена постановщик
Учасник(и): Порубайміх Ярослава
#270
Україна /
Тернопіль /
Вільний танцівник
Керівник: Ірина Шамрай
Хореограф: Ткач Яна
Учасник(и): Палій Христина
Керівник: Ірина Шамрай
Хореограф: Ткач Яна
Учасник(и): Палій Христина
#602
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Мержвинська Олександра
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Мержвинська Олександра
#635
Украина /
Днепр /
TDS Dnipro
Керівник: Шереметьева Маша
Хореограф: Ярмолицкий Игорь
Учасник(и): Шереметьева Маша
Керівник: Шереметьева Маша
Хореограф: Ярмолицкий Игорь
Учасник(и): Шереметьева Маша
#708
Украина /
Киев /
Pozhar Dance Studio
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Макарова Алина
Керівник: Анастасия Суркова
Хореограф: Потрясаев Валериан и Рязанова Анастасия
Учасник(и): Макарова Алина
#744
Украина /
Київ /
Dside dance studio
Керівник: Яцентюк Сніжана
Хореограф: Яцентюк Сніжана
Учасник(и): Коренєва Марія
Керівник: Яцентюк Сніжана
Хореограф: Яцентюк Сніжана
Учасник(и): Коренєва Марія
#815
Украина /
г.Каменское /
Niki.iton
Керівник: Никита Миршавка
Хореограф: Миршавка Галина
Учасник(и): Миршавка Никита
Керівник: Никита Миршавка
Хореограф: Миршавка Галина
Учасник(и): Миршавка Никита
#933
Украина /
kropivnickiy /
Creative Dance Company
Керівник: Яна Тебякина
Хореограф: Тебякина Яна
Учасник(и): Акопян Карина
Керівник: Яна Тебякина
Хореограф: Тебякина Яна
Учасник(и): Акопян Карина
#936
Украина /
Днепр /
Move on
Керівник: Кахович Марія
Хореограф: Черновол Мария
Учасник(и): Кахович Алина
Керівник: Кахович Марія
Хореограф: Черновол Мария
Учасник(и): Кахович Алина
#947
Украина /
Одесса /
Dora Dance School
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Сидорчук Дарья
Учасник(и): Чепурняк Маша
Керівник: Дарья Самонина
Хореограф: Сидорчук Дарья
Учасник(и): Чепурняк Маша
#987
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Маша Боровая
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Маша Боровая
#1005
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ровінська Дана
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ровінська Дана
#1025
Украина /
КИЕВ /
LDS
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Черная Лида
Керівник: Дарья Лысоконь
Хореограф: Лысоконь Дарья,Дрожжа Алина
Учасник(и): Черная Лида
#1066
Украина /
Киев /
Darians
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Неделкова Евгения
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Неделкова Евгения
#1069
Украина /
Киев /
Darians
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Кисловская Варвара
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Кисловская Варвара
#1078
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БОРТ АНАСТАСИЯ
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): БОРТ АНАСТАСИЯ
#1085
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): ВОЛТОРНИСТ АНАСТАСИЯ
#1091
Украина /
ЗАПОРОЖЬЕ /
FEEL THE VIBE
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): КАЛАШНИКОВА ЕЛИЗАВЕТА
Керівник: Дарья Алексашина
Хореограф: АЛЕКСАШИНА ДАРЬЯ
Учасник(и): КАЛАШНИКОВА ЕЛИЗАВЕТА
#1219
Украина /
Днепр /
POKOLENIE Crew / Move On Dance center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Женя Засенко
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Женя Засенко
Категорія: Street / Adults / Solo / Rising Час: 14:10
#37
Украина /
днепр /
Radosteva studio
Керівник: Кордюк Анна
Хореограф: Кордюк Анна
Учасник(и): Кордюк Анна
Керівник: Кордюк Анна
Хореограф: Кордюк Анна
Учасник(и): Кордюк Анна
#181
Украина /
Запорожье /
Myway
Керівник: Виктор Пронякин
Хореограф: Диана Аванесова
Учасник(и): Пронякин Виктор
Керівник: Виктор Пронякин
Хореограф: Диана Аванесова
Учасник(и): Пронякин Виктор
#215
Украина /
Київ /
Dance studio "Go Up"
Керівник: Татьяна Нестерова
Хореограф: Хореограф - Куценко Вероніка / Педагог - Нестерова Тетяна
Учасник(и): Куценко Вероніка
Керівник: Татьяна Нестерова
Хореограф: Хореограф - Куценко Вероніка / Педагог - Нестерова Тетяна
Учасник(и): Куценко Вероніка
#351
Україна /
Дніпро /
Move On
Керівник: Карина Ткачова
Хореограф: Сергій Губа
Учасник(и): Ткачова Карина
Керівник: Карина Ткачова
Хореограф: Сергій Губа
Учасник(и): Ткачова Карина
#458
Украина /
Білгород-Дністровский /
Illegal Dance Cenre
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Жолобов Іван
Керівник: Любовь Федорончук
Хореограф: Федорончук Любов
Учасник(и): Жолобов Іван
#605
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): ARCHIE
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): ARCHIE
#731
Ukraine /
Дніпро /
Step.Up.Shturm
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Павло Авдєєнко
Учасник(и): Христенко Юлія
Керівник: Павел Авдеенко
Хореограф: Павло Авдєєнко
Учасник(и): Христенко Юлія
#829
Украина /
Харків /
All stars
Керівник: Матвиенко Светлана
Хореограф: Власна хореографія/Данило Зезюлін, Аліна Кучеренко, Діана Ковтун
Учасник(и): Матвієнко Лана (Phoenix)
Керівник: Матвиенко Светлана
Хореограф: Власна хореографія/Данило Зезюлін, Аліна Кучеренко, Діана Ковтун
Учасник(и): Матвієнко Лана (Phoenix)
#967
Украина /
Днепр /
MoveOn
Керівник: Малиенко Юлия
Хореограф: Сергей Губа
Учасник(и): Малиенко Юлия
Керівник: Малиенко Юлия
Хореограф: Сергей Губа
Учасник(и): Малиенко Юлия
#1033
Украина /
Днепр /
5 S Crew / Move On Dance Center
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Антипов Саша
Керівник: Евгений Могилевский
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Антипов Саша
Категорія: Street / Adults / Solo / Pro Час: 15:00
#155
Украина /
Харьков /
GK_dance_house
Керівник: Валерия Панчишина
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Панчишина Валерия
Керівник: Валерия Панчишина
Хореограф: Нечвоглод Дарья
Учасник(и): Панчишина Валерия
#162
Украина /
Киев /
D.SPROOF
Керівник: Анастасия Фурман
Хореограф: Фурман Анастасия
Учасник(и): Фурман Анастасия
Керівник: Анастасия Фурман
Хореограф: Фурман Анастасия
Учасник(и): Фурман Анастасия
#201
Украина /
Днепр /
Move On
Керівник: Лиза Ужва
Хореограф: Лиза Ужва
Учасник(и): Ужва Лиза
Керівник: Лиза Ужва
Хореограф: Лиза Ужва
Учасник(и): Ужва Лиза
#607
Украина /
Киев /
Dance Studio Luna
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Гордієнко Крістіна
Керівник: Никита Кобыльчук
Хореограф: Никита Кобыльчук
Учасник(и): Гордієнко Крістіна
#931
Украина /
Харьков /
All Stars Dance Centre
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Зезюлин Даниил
Учасник(и): Зезюлин Даниил
Керівник: Снєгов Михайло
Хореограф: Зезюлин Даниил
Учасник(и): Зезюлин Даниил
#1006
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ноноян Каріна
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Перимський Нікіта
Учасник(и): Ноноян Каріна
#1007
Україна /
Вінниця /
ART FUSION
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Кочетова Ксенія
Керівник: Олександра Аманова
Хореограф: Кунат Анастасія
Учасник(и): Кочетова Ксенія
#1046
Украина /
Київ /
Darians
Керівник: Лика Панько
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Панько Анжеліка
Керівник: Лика Панько
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Панько Анжеліка
#1070
Украина /
Киев /
Darians
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Курач Анна
Керівник: Качановецкая Катя
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Курач Анна
#1096
Украина /
Херсон /
Marvel Dance Studio
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Мазур Аміна
Керівник: Белоус Дарья
Хореограф: Бєлоус Дар‘я
Учасник(и): Мазур Аміна
#1188
Украина /
Днепр /
“Move On”
Керівник: Илья Блажкунов
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Блажкунов Илья
Керівник: Илья Блажкунов
Хореограф: Евгений Могилевский
Учасник(и): Блажкунов Илья
#1190
Украина /
Київ /
Darians Dance Studio/Easy Breezy Crew
Керівник: Покорук Влада
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Покорук Влада
Керівник: Покорук Влада
Хореограф: KatiKa
Учасник(и): Покорук Влада
#1233
Украины /
Киев /
Dside
Керівник: Майя Субочева
Хореограф: Желкевская Оля
Учасник(и): Субочева Майя
Керівник: Майя Субочева
Хореограф: Желкевская Оля
Учасник(и): Субочева Майя